صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 108

موضوع: رفتن به پزشکی از لیسانس؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : رفتن به پزشکی از لیسانس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    5200 احتمالا منظورتون دوره های انگلیسیه درسته؟
    5000 دلار هزینه زندگی خیلی زیاده ها 3000 دلار در شرایط زندگی دانشجویی کفایت میکنه.
    آره دیگه دوره های انگلیسی انقدر شهریه دارن. معمولا هزینه زندگی طبق چیزی که من ار دوستانم شنیدم از حداقل 300 دلار شروع میشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    آره دیگه دوره های انگلیسی انقدر شهریه دارن. معمولا هزینه زندگی طبق چیزی که من ار دوستانم شنیدم از حداقل 300 دلار شروع میشه.
    درسته چون شک کردم یک مرتبه 2 هزار دلار بره بالا شهریه.
    دوره های انگلیسی اونقدری هم طالب ندارن و مشکلی که هست اینه که برای وقت کار در بیمارستان و شرح حال گرفتن نیاز به روسی هست.
    درست گفتند دوستانتون همون 300 و اینها هست.
    با احتساب 9 ماه حدودا میشه همون 3000 تا دیگه.

ممنون از دوستانی که جواب دادن ..
    دوستان من یه سؤال دارم نمیدونم کجا باید بپرسم..اگه جای اشتباهی دارم میپرسم ببخشید و اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
    من لیسانس کشاورزی دارم و قبلا هم گفتم میتونم سالی 40 تومن هزینه کنم برای تحصیل الان بد جوری سر دوراهی موندم،نمیدونم برای تحصیل پزشکی بلاروس رو بخونم (که دراینصورت باید از لان اقدام کنم ) و یا بذارم فوق لیسانس رشته ی خودم رو در چین بگیرم و بعد اگه بتونم با شرکتای بین المللی واردات مخصولات دامی (مربوط به رشتمه) همکاری کنم.... دوستایی که تجربه دارن میشه راهنمایی کنن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh6605 نمایش پست ها
    دوستان من یه سؤال دارم نمیدونم کجا باید بپرسم..اگه جای اشتباهی دارم میپرسم ببخشید و اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
    من لیسانس کشاورزی دارم و قبلا هم گفتم میتونم سالی 40 تومن هزینه کنم برای تحصیل الان بد جوری سر دوراهی موندم،نمیدونم برای تحصیل پزشکی بلاروس رو بخونم (که دراینصورت باید از لان اقدام کنم ) و یا بذارم فوق لیسانس رشته ی خودم رو در چین بگیرم و بعد اگه بتونم با شرکتای بین المللی واردات مخصولات دامی (مربوط به رشتمه) همکاری کنم.... دوستایی که تجربه دارن میشه راهنمایی کنن؟
    بستگی به علاقتون داره. ولی دیگه الان خوندین رشته خودتونو ادامه بدین.

مرسی دوست عزیز
    راستش الان بیشتر زیمنه ی کاریش مد نظرمه، از یه ظرف برای پزشکی حداقل باید 10-12 سال وقت صرف کرد تا بتونم کار کنم ولی برای فوقم حداکثر 2-3 سال زمان ببره و بعد اگه خدا بخواد بتونم کار کنم..برای پزکش 100 در صد خب میتونم کار پیدا کنم ولی برای گشاورزی احتمالش پنجا پنجاس

Banned

مرسی دوست عزیز
    راستش الان بیشتر زیمنه ی کاریش مد نظرمه، از یه ظرف برای پزشکی حداقل باید 10-12 سال وقت صرف کرد تا بتونم کار کنم ولی برای فوقم حداکثر 2-3 سال زمان ببره و بعد اگه خدا بخواد بتونم کار کنم..برای پزکش 100 در صد خب میتونم کار پیدا کنم ولی برای گشاورزی احتمالش پنجا پنجاس
    اصلا و ابدا اینطور نیست که برای پزشکی صد در صد بتونید کار پیدا کنید! اون یه توهمیه افتاده تو اجتماع میرن یه پزشک متخصص رو با 30 سال سابقه مبنا قرار میدن میگن خب آره پزپشکی اینطوریه . دیگه دهات کار کردنشو نمیبینن! طرحو نمیبینن! بدبختی امتحان تخصص رو نمیبینن! نداری و بی پولی چندین ساله که خیلی هم آزار دهنده و طاقت فرسا هست رو نمیبینن! تازه درصد کمی به اون جایگاه میرسن. که خب در سایر مشاغل هم آدم موفق بلده خودشه بالا بکشه.
    پس بیشتر در باره پزشکی تحقیق کنید.

رشته و دانشگاه
    medicine

اگه مظر شخصی من رو به عنوان کسی که مثل شما لیسانس کشاورزی خونده و الان داره پزشکی میخونه بخواین به نظر من اگه تحمل درسهای سنگین، هزینه های سرسام آور، بی پولی و 6 سال درس خوندن مداوم بدون هیچ درامد یا کمک هزینه ای رو دارید خوب درنگ نکنید و پزشکی رو بلافاصله شروع کنید ولی اگه نمیتونید از پس این موارد بربیاید به نظر من همون رشته خودتون رو ادامه بدید موفق تر میشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من الآن سوم تجربی در تیزهوشان شهرمون میخوانم و پدرم هم میتونه حداقل سالیانه 40میلیون و حداکثر سالیانه 60میلیون تومان به من برای تحصیل بدهد و من قصد ادامه تحصیل در آلمان یا اتریش یا انگلیس را دارم و میخواستم بدونم که الآن برم یا بعد از گرفتن پزشکی عمومی و الان و بعدا چه فرقی دارد و سربازی را چه کار باید کرد. در ضمن معدل دیپلمم هم بالای 18 میشه و میتونم نهایی را بالای 19 به راحتی بگیرم.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الآن سوم تجربی در تیزهوشان شهرمون میخوانم و پدرم هم میتونه حداقل سالیانه 40میلیون و حداکثر سالیانه 60میلیون تومان به من برای تحصیل بدهد و من قصد ادامه تحصیل در آلمان یا اتریش یا انگلیس را دارم و میخواستم بدونم که الآن برم یا بعد از گرفتن پزشکی عمومی و الان و بعدا چه فرقی دارد و سربازی را چه کار باید کرد. در ضمن معدل دیپلمم هم بالای 18 میشه و میتونم نهایی را بالای 19 به راحتی بگیرم.
    من به شما توصیه میکنم عمومی رو ایران بخون. برو بین الملل اگه نتونستی کنکور رتبه لازم رو بیاری. برای تخصص برای کشورهای خارجی اقدام کن. خودت رو علاف نکن وقتت و سرمایت رو هم هدر نده.

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

سلام

کسی راجع به master of medicine اطلاعی داره؟
    ایا مثل رفتن به پزشکی از مقطع کارشناسی در داخل کشوره؟یعنی مثل یران که بعد از امتحان وارد دوره ی فیزیوپاتولوژی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)