صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 108

موضوع: رفتن به پزشکی از لیسانس؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : رفتن به پزشکی از لیسانس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    سلام

کسی راجع به master of medicine اطلاعی داره؟
    ایا مثل رفتن به پزشکی از مقطع کارشناسی در داخل کشوره؟یعنی مثل یران که بعد از امتحان وارد دوره ی فیزیوپاتولوژی هست؟
    خیر در بعضی از کشورهای اروپایی مدرک نهایی رشته پزشکی معادل مستر هست مثل آلمان.

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    خیر در بعضی از کشورهای اروپایی مدرک نهایی رشته پزشکی معادل مستر هست مثل آلمان.
    ممنون از پاسختون اما master of medicine در بعضی از کشورهای اروپایی مثل هلند یه دوره ی سه ساله ست!!
    منظور من این دوره است.که پذیرشش هم از بین دانشجوهای کارشناسی علوم پزشکیه

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Faezeh_M نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون اما master of medicine در بعضی از کشورهای اروپایی مثل هلند یه دوره ی سه ساله ست!!
    منظور من این دوره است.که پذیرشش هم از بین دانشجوهای کارشناسی علوم پزشکیه
    خیر به این صورت نیست. اون دوره که شما میگید احتمالا یه دوره basic science هست. چون من ندیدم جایی پزشکی 3 ساله باشه.

Junior Member

سلام دوستان من فوق لیسانس ایمونولوژی از دانشگاه ایران دارم ایا میتونم برای پزشکی اقدام کنم درصورتی که بهم فاند بدن و سوال دیگه ایا به پزشکی فاند میدن و کلا تطبیق میدن کسی که تو دانشگاه یا تطبیق میدن کسی که تو دانشگاه ایران درس خونده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_re نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق لیسانس ایمونولوژی از دانشگاه ایران دارم ایا میتونم برای پزشکی اقدام کنم درصورتی که بهم فاند بدن و سوال دیگه ایا به پزشکی فاند میدن و کلا تطبیق میدن کسی که تو دانشگاه یا تطبیق میدن کسی که تو دانشگاه ایران درس خونده باشه
    دوست عزیز هیچ کجای دنیا برای گرایش های شاخه پزشکی چیزی به معنی فاند وجود خارجی نداره!یه سری مزایای خیلی محدود هست که همونم نمیشه روش حساب انچنانی باز کرد!نهایتش درصدی تخفیف در شهریه!یا اینکه انقدر دانشجوی تاپی باشین که چند ترم نفر اول بشین که اونم باز نهایتا میشه همین تخفیف در شهریه!
    به فاند و فول فاند طبق چیزی که به بچه های فنی تعلق میگیره حتی فکر هم نکنین!
    پ.ن:طبق قائده هر دم از این باغ بری میرسد که در وصف ما سراییده شده جدیدا ممالک درست و حسابی به ایرانی ها حتی پذیرش هم نمیدن و مایی که ماه ها برای SAT و ACT آماده میشدیم هم دیگه شانسی نداریم!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_re نمایش پست ها
    خیر...
    خیر...

Junior Member

با سلام
    پیش دانشگاهی تجربی ایران رو دارم و قصد تحصیل رشته پزشکی در آمریکا. برای رشته پزشکی در آمریکا چیزی به عنوان کارشناسی پزشکی نداریم یعنی باید اول لیسانس بیولوژی/روانشناسی یا شیمی بخونم و بعد برای پزشکی (Medicine) اقدام کنم.از دانشگاه Usf امریکا پذیرش گرفتم منتها همین هفته پیش ویزا ریجکت شدم.حالا با توجه به شرایط دو راه مناسب خودم میبینم:
    1. راهی که تا میشه دوست دارم اتفاق بیفته اینه که بتونم ویزا ی تحصیلی رو حداکثر تا ترم بهار 2016 بگیرم.
    2.راه دوم خواندن دو سال یا چهار سال در یک کشور ثالث هست .مثل ترکیه، مالزی، امارات، استرالیا نکته ای که منو درگیر کرده دو تا چیزه: I. اکثر این کشورا( مالزی ، ترکیه) پزشکی برای لیسانس هم دارند بیولوژی هم دارن حالا من اگه بخوام بعد از دو سال (یا حتی چهار سال) برم یک دانشگاه آمریکا باید این دو سال (یا حتی 4 سال) رو در کشور ثالث رشته بیولوژی بخونم یا پزشکی
    II.مهمترین چیز برای من اینه که دانشگاهم در این مدت از نظر آمریکایی ها معتبر باشه تا مشکلی از نظر پذیرش بعد از 2 یا 4 سال نداشته باشم.یک راه اینه که به چند تا دانشگاه آمریکایی ایمیل بزنم و ازشون بپرسم که مثلا بعد از دو سال تحصیل در فلان دانشگاه مالزی یا ترکیه به من پذیرش میدین و واحدامو قبول میکنین؟ حالا میخوام از دوستان اینجا بپرسم که راه دیگری برای فهمیدن این موضوع سراغ دارید؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط alexAbrams نمایش پست ها
    با سلام
    پیش دانشگاهی تجربی ایران رو دارم و قصد تحصیل رشته پزشکی در آمریکا. برای رشته پزشکی در آمریکا چیزی به عنوان کارشناسی پزشکی نداریم یعنی باید اول لیسانس بیولوژی/روانشناسی یا شیمی بخونم و بعد برای پزشکی (Medicine) اقدام کنم.از دانشگاه Usf امریکا پذیرش گرفتم منتها همین هفته پیش ویزا ریجکت شدم.حالا با توجه به شرایط دو راه مناسب خودم میبینم:
    1. راهی که تا میشه دوست دارم اتفاق بیفته اینه که بتونم ویزا ی تحصیلی رو حداکثر تا ترم بهار 2016 بگیرم.
    2.راه دوم خواندن دو سال یا چهار سال در یک کشور ثالث هست .مثل ترکیه، مالزی، امارات، استرالیا نکته ای که منو درگیر کرده دو تا چیزه: I. اکثر این کشورا( مالزی ، ترکیه) پزشکی برای لیسانس هم دارند بیولوژی هم دارن حالا من اگه بخوام بعد از دو سال (یا حتی چهار سال) برم یک دانشگاه آمریکا باید این دو سال (یا حتی 4 سال) رو در کشور ثالث رشته بیولوژی بخونم یا پزشکی
    II.مهمترین چیز برای من اینه که دانشگاهم در این مدت از نظر آمریکایی ها معتبر باشه تا مشکلی از نظر پذیرش بعد از 2 یا 4 سال نداشته باشم.یک راه اینه که به چند تا دانشگاه آمریکایی ایمیل بزنم و ازشون بپرسم که مثلا بعد از دو سال تحصیل در فلان دانشگاه مالزی یا ترکیه به من پذیرش میدین و واحدامو قبول میکنین؟ حالا میخوام از دوستان اینجا بپرسم که راه دیگری برای فهمیدن این موضوع سراغ دارید؟
    کی به شما گفته که لیسانس کشورهای دیگه برای ورود پزشکی مورد قبول هست؟ شما باید حتما لیساستون از یکی از دانشگاههای آمریکای شمالی و در رشته های علوم پایه باشه. دوست عزیز به نظر من شما دارید ریسک بزرگی میکنید با توجه به هزینه های سرسام آور تحصیل پزشکی آمریکا نمیتونه گزینه مناسبی باشه مگر اینکه واقعا توان مالی عالی داشته باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    کی به شما گفته که لیسانس کشورهای دیگه برای ورود پزشکی مورد قبول هست؟ شما باید حتما لیساستون از یکی از دانشگاههای آمریکای شمالی و در رشته های علوم پایه باشه. دوست عزیز به نظر من شما دارید ریسک بزرگی میکنید با توجه به هزینه های سرسام آور تحصیل پزشکی آمریکا نمیتونه گزینه مناسبی باشه مگر اینکه واقعا توان مالی عالی داشته باشید.
    فکر کنم بخواد لیساسن رو در خود امریکا بگیره فقط میخواد وسط لیسانس ترنسفر کنه مشکلات ویزاش برطرف بشه.

Junior Member

سلام
    من لیسانس مامایی از دانشگاه شهید بهشتی دارم میخواستم بدونم با همین لیسانسم برای رشته پزشکی از کدوم یکی از دانشگاههای اروپا یا استرالیا میتونم پذیرش بگیرم؟ اصلا شدنی هست یا حتما باید امتحانای ورودی دانشگاهها رو بدم؟
    ویرایش توسط bahar8 : August 19th, 2015 در ساعت 06:06 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)