صفحه 1 از 71 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

Junior Member

پیش فرض مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

سلام
    من الان خواستم با تلفن GRE رو به code 9520 بفرستم که می گفت invalide
    کسی تاحالا واسه سوئد GRE فرستاده؟! با چه کدی؟ مگه KTH واسه بعضی رشته ها نمی خواد gre?!
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

سلام. ميشه لطفا راهنمايي كنين كه چطوري مدرك آيلتس رو به سوئد بفرستم؟ با توچه به اينكه همه مدارك بايد در يك بسته باشه. اگر قرار باشه از مركزي كه امتحان داديم براشون يه نسخه بفرستند چرا در سايتش مثل تافل اعلام نكرده؟
    ميشه براشون كپي مدرك رو فرستاد؟؟مثلا كپي كه برار با اصل كرده باشيمش؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين من واقعا گير كردم براشون ايميل هم زدم اما جواب ندادند هنوز. مهلت ارسال مدارك هم كه داره تموم ميشه

Junior Member

KTH told me just sending a copy is enough

Junior Member

من هم آخر فقط کپی کارنامه رو فرستادم و فکر کنم همه همین کار رو کردند
    موفق باشید
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز...خواستم ۱ سری اطلاعات که در مورد سوئد دارن و در تکمیل این مطلبی که نوشتید بگم..من دستم الان سوئد درس میخونه...هفته پیش رفته بود چالمرز از کوردینتر اونا پرسیده..گفت خبر نهائی پذیرش هارو ستودرا ۳۰ اپریل میزان...ولی‌ هنوز هم دانشگاهها‌ کارشون تموم نشو و برسی‌‌ها هنوز ادامه داره..واسه بعضی‌ هم که زدا هنوز مدکشن کامل نیست باید حتما از طریق ایمیل پو گیر کارشون باشن،،،،اگر سللی داشتیم من در خدماتتون هستم بازم...
    ویرایش توسط Spiro : November 4th, 2009 در ساعت 04:26 PM دلیل: اطلاعات نادرست و قديمي

Junior Member

سلام من دانشجوی مکانیک هستم .هنوز مدرک زبانم رو نگرفتم می خواستم بدانم همه دانشگاههای سوئد با مدرک زبان پذیرش میدهند؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

این طور که معلومه سوئد پذیرش مشروط به مدرک زبان نمیده. یه نفرو می شناسم تافل 78 شد، در حالی که اینا 79 می خوان. هر چی بالا پایین پرید خبری نشد که نشد...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط majid
    dar zemn dar morde ielts ham bayd begam ke bayd hatman center marbote madraketono mifrestade v khoeshon online chek nemikonan
    از قبل معذرت می خوام ولی:
    چرا دوست دارید تو شرایطی که طبیعتا همه تحت فشار عصبی هستند بازم حداقل برای چند لحظه هم که شده این فشار رو روی بچه ها بیشتر کنید؟
    اولا که تو تمام سایتایه دانشگاها نوشته که تافل باید اصلش ارسال بشه ولی IELTS رو می شه کپیشو فرستاد بخاطر همینه که حتی این expire شدن دو ساله همه جا رو تو سوئد ندااریم دقیقا یادم نیست ولی این مدت بیشتر بود دلیلشم این بود که می گفت ما از طریق اینترنت می تونیم از database نمره هاتونو چک کنیم و این اطلاعات از یه سالی به بعد هست!!!!
    در ثانی من و چند تا از دوستای دیگرم هم که همگی IELTS داده بودیم کپی کارنامه که از British council گرفته بودیم رو فرستادیم که ایرادی نگرفتن. اگر این حرف صادق بود شک نکنید که الان هیچکدوم از ماها MR نداشتیم و سریعا مثل بچه هایی که graduate certificate نداشتن رد شده بودیم.

یه ذره فکر کردن به قضایا قبل از ارسال پست بد نیست اینجوری هم اطلاعات غلط نمی دیم هم اینکه باعث ناراحتی دیگران نمی شیم.

Junior Member

سلام به همگی
    اینا مدرک ibtرو هم قبول دارند یا فقط pbt.ielts.

Senior Member pouya4 آواتار ها

همه شو...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

صفحه 1 از 71 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)