صفحه 71 از 71 نخستنخست ... 216162636465666768697071
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfam_vakili نمایش پست ها
    سلام. دوستان من شرايط دانشگاه لوند رو تو دپارتمان علوم اجتماعي مي خوندم. براي دكتري حرفي از مدرك زيان نبود ولي براي مستر مي خواستن!!!! كسي مي دونه براي مستر همه دانشگاه ها مي خوان يا نه؟ البته من خودم ارشد هستم فقط چون مي خوام شانس پذيرشم بره بالا واسه مستر مي خوام اقدام كنم!! مي شه راهنماييم كنين؟
    سلام
    مدرک ایاتس می خوان همه ئ دانشگاه های سوئد 6.5 overall ولی شاید با ایلتس 6 هم بشه از بعضی از دانشگاه ها پذیرش گرفت واسه مستر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق کنترل دانشگاه شهید بهشتی

سلام من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد مهندسی برق کنترل از دانشگاه شهید بهشتی هستم. می خواستم بدونم آیا موقع اپلای باید مدرک ارشد آزاد شده باشه یا با ریز نمرات کار انجام میشه؟ سوال 2وم اینه که در کانادا و امریکا طبق معیار WES دروس افتاده موقع ارزیابی معدل حذف میشه، ایا در دانشگاه های سوید فرآیند همینطور هست یا معدل کل با نمرات افتاده براشون ملاکه؟
    ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfam_vakili نمایش پست ها
    سلام. دوستان من شرايط دانشگاه لوند رو تو دپارتمان علوم اجتماعي مي خوندم. براي دكتري حرفي از مدرك زيان نبود ولي براي مستر مي خواستن!!!! كسي مي دونه براي مستر همه دانشگاه ها مي خوان يا نه؟ البته من خودم ارشد هستم فقط چون مي خوام شانس پذيرشم بره بالا واسه مستر مي خوام اقدام كنم!! مي شه راهنماييم كنين؟
    بعضی دانشگاه های سوئد با مصاحبه و بدون داشتن مدرک زبان برای فوق لیسانس های یک ساله پذیرش میدن .
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من آیلتس 6 دارم. با هر دانشگاهی مکاتبه کردم برای مستر آیلتس 6.5 می خوان. اما دانشگاهJönköping یک راهی بهم معرفی کرد به اسم Pathway and Master programme. با توجه به نمره آیلتس از یک پیش ترم تابستانی تا یک ترم کامل پیش نیاز در نظر میگیره. البته این و باید دایرکت از طریق خود دانشگاه اپلای کرد. منم اپلای کردم. حالا نمی دونم چقدر شانس پذیرش دارم و این طرح کلا چطوریه؟ آیا با این شرایط حتی در صورت پذیرش ویزا صادر میشه؟
    آیا دانشگاه دیگری میشناسین که بشه با آیلتس 6 اپلای کرد؟ یا حداقل چنین شرایطی برای پذیرش داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

دانشگاه ب ت هو تست کردی ؟ جنوب سوید،کوچکترین استانه و شرایطش راحتتر:
    https://www.bth.se/eng/education/masters/

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من آیلتس 6 دارم. با هر دانشگاهی مکاتبه کردم برای مستر آیلتس 6.5 می خوان. اما دانشگاهJönköping یک راهی بهم معرفی کرد به اسم Pathway and Master programme. با توجه به نمره آیلتس از یک پیش ترم تابستانی تا یک ترم کامل پیش نیاز در نظر میگیره. البته این و باید دایرکت از طریق خود دانشگاه اپلای کرد. منم اپلای کردم. حالا نمی دونم چقدر شانس پذیرش دارم و این طرح کلا چطوریه؟ آیا با این شرایط حتی در صورت پذیرش ویزا صادر میشه؟
    آیا دانشگاه دیگری میشناسین که بشه با آیلتس 6 اپلای کرد؟ یا حداقل چنین شرایطی برای پذیرش داشته باشه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    دانشگاه ب ت هو تست کردی ؟ جنوب سوید،کوچکترین استانه و شرایطش راحتتر:
    https://www.bth.se/eng/education/masters/
    الان چک کردم. متاسفانه رشته هاش به لیسانس و فوق لیسانس من مرتبط نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

رشته شما چیه؟
    اینجا هم چک کن ،جنوبیترین نقطه سوئد، شهر ایستد توی استان اسکنه:
    البته ببخشید سایتش زبان سوئدی ،نمیدونم بشه انگلیسی کرد یانه :

http://allastudier.se/utbildningar/p...a-universitet/
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    الان چک کردم. متاسفانه رشته هاش به لیسانس و فوق لیسانس من مرتبط نیست.

Junior Member

موسسات اعزام دانشجو میگن که در صورتی که در دانشگاه 7 واحد انگلیسی پاس کرده باشید، از ارائه مدرک آیلتس 5.5 جهت دوره زبان معاف می شید.
    در صورتی که صحت داره، این کار رو به چه صورت باید موقع اپلای انجام داد؟
    کسی در این زمینه تجربه ای داره؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط djhamed20 نمایش پست ها
    موسسات اعزام دانشجو میگن که در صورتی که در دانشگاه 7 واحد انگلیسی پاس کرده باشید، از ارائه مدرک آیلتس 5.5 جهت دوره زبان معاف می شید.
    در صورتی که صحت داره، این کار رو به چه صورت باید موقع اپلای انجام داد؟
    کسی در این زمینه تجربه ای داره؟
    سپاس
    فریب این موسسات رو نخور. گاها شده به کسانی که بی اطلاع هستن میگن اصلا مدرک زبان نمیخواد. بعدش طرف رو وارد پروسه میکنن میگن ای وااااااااای گفتن باید آیلتس 6.5 ارائه بدید و گرنه پذیرش کنسل میشه. بعدش شما میری دنبال نخود سیاه.
    خودت قضاوت کن. دانشگاهی هست بدون مدرک زبان پذیرش بده؟ مگه یالغوز آباد
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

سلام به همه، من برای یکی از دانشگاه های سوئد میخوام رزومه ارسال کنم (برای مقطع دکترا) اما یه سری ابهام در مورد اینکه آیا درست دارم مدارکمو آماده میکنم برام پیش اومده.
    اول اینکه دانشگاه اپلیکیشن لتر خواسته و خب یه جا خوندم با کاور لتر (که معمول تر هست و همه جا آموزش نحوه نوشتنش هست) متفاوته، اما هیچکس نیومده بگه این تفاوت دقیقا کجاست! تا اینجا مطلبی که برای اپلیکیشن لترم آماده کردم شامل موارد روبرو هست: 2 خط اول در مورد اینکه کارشناسی و ارشد چی و کجا خوندم، ارشد زیر نظر کدام استاد بودم. بعد تو یه پاراگراف 5-6 خطی اومدم گفتم که علاقه مند شدم حین کارهای آزمایشگاهی ارشدم، علایق تحصیلم و اهدافم رو گفتم و ادامه هم به حوزه هایی (به صورت کلی نه اینکه بخوام دقیقا اسم دستگاه نام ببرم) درشون تخصص دارم اشاره کردم. استاد زمینه کاریش یه ذره متفاوته با من، بنابراین گفتم که بخاطر اینکه دانشجوهای دیگه تو آزمایشگاه رو اون زمینه کار میکردن شناخت دارم و همچنین علاقه مند شدم. پاراگراف آخرمم نوشتم برای اینکه به هدف هایی که گفتم برسم نیاز دارم از امکانات و تسهیلات دانشگاه ... و همچنین تحت نظر اساتید باسواد دانشگاه ... دکترا دکترامو بگذرونم.
    بنظرتون راجب چه مطلب دیگه ای باید صحبت کنم؟
    آیا اینکه چه کنفرانس هایی شرکت کردم و چه مقالاتی دادم رو هم تشریح کنم؟ چون تو سی وی همشونو گفتم (البته با توجه به ساختار سی وی فقط نام آوردم و خب نمیشد شرح بدم)
    راستی تو متن آگهی که تو سایت دانشگاه اومده ، یکی از مواردی که خواستن همین مقالات هستن، فایل این مقالات و کنفرانس هارو کجا آپلود کنم یا لینکشو کجا بیارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)