صفحه 12 از 71 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

نقل قول نوشته اصلی توسط a_abasi58
    من برای مستر در دانشگاههای vaxjo و گوتنیرک اقدام کردم واسه مستر رشته های مرتبط با کامپیوتر مینیمم نمره آیلس این دانشگاهها 5.5 هستش، خود من هم نمره آیلسم 5.5 هستش آیا کسی میدونه من با آیلس 5.5 شانس گرفتن پذیرش دارم یا نه؟ چون از یه وکیل شنیدم که حتی اگه دانشگاه بگه مینیمم نمره ]ایلس 5.5 هستش ، ولی با ز هم اونها فقط بالای 6 رو می گیرند ، آیا این حرف درسته؟
    خير، درست نيست...
    وقتي يه دانشگاه ذكر مي كنه نمره ي حداقل فلانه حتما" روي اين اصل باقي مي مونه و حرفش رو عوض نمي كنه...
    سوئد اصلا" وكيلي نمي شناسه! سيستم پذيرش سوئد بسيار منعطف تر از اين حرف هاست و هر كسي به راحتي بدون نياز به وكيل مي تونه اپلاي كنه، اين حرف هارو وكلاي عزيز (البته وكيل كه نه واسطه) مي زنن كه ما فكر كنيم اونا كار خاصي انجام مي دن!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

من برای مستر در دانشگاههای vaxjo و گوتنیرک اقدام کردم واسه مستر رشته های مرتبط با کامپیوتر مینیمم نمره آیلس این دانشگاهها 5.5 هستش، خود من هم نمره آیلسم 5.5 هستش آیا کسی میدونه من با آیلس 5.5 شانس گرفتن پذیرش دارم یا نه؟ چون از یه وکیل شنیدم که حتی اگه دانشگاه بگه مینیمم نمره ]ایلس 5.5 هستش ، ولی با ز هم اونها فقط بالای 6 رو می گیرند ، آیا این حرف درسته؟
    سلام.
    ممکنه لینک اونجایی که برای ارشد 5.5 می خواد رو بدید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1
    سلام.
    ممکنه لینک اونجایی که برای ارشد 5.5 می خواد رو بدید...
    http://www.vxu.se/english/students/n...documentation/

من که اینجا نمره 5.5 ندیدم ???
    به طور کلی برای تحصیل در سوئد دو سطح زبان انگلیسی وجود دارد

English Course A که نمره آیلتس 5.5 می خواد که بیشتر برای رشته های Undergraduate هست
    ولی تو سایت Vaxjo نمره 5 و یا تافل CBT 173 خواسته ???
    English Course B که نمره آیلتس 6 و تافل 213 ( CBT ) یا IBT 79 می خواد
    http://www.vxu.se/english/students/n..._requirements/
    من هم دیدم برای بعضی رشته ها Level A زده که همون آیلتس 5 میشه مثل این رشته
    http://194.47.65.95/public/ViewProgr...=20092&Lang=En

من هم غیر از اینجا برای هیچ دانشگاهی برای مستر ندیدم تو سوئد آیلتس کمتر از 6 و تافل کمتر از 79 بخواد .
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    من هم غیر از اینجا برای هیچ دانشگاهی برای مستر ندیدم تو سوئد آیلتس کمتر از 6 و تافل کمتر از 79 بخواد .
    من متوجه پست شما نشدم!
    به هر حال ايشون مي خوان واسه اين رشته اپلاي كنن و اين دانشگاه از ايشون نمره ي 5 به بالا خواسته...
    شما در ابتداي پستتون گفتين كه" من كه اينجا نمره ي 5.5 نديدم!" و بعد خودتون اشاره كردين نمره ي A مي خواد خوب 5.5 هم تو بازه ي سطح A ه ديگه!
    ايشون چون نمره اش 5.5 شده گفته نمره 5.5 مي خواد
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

من منظورم این بود که این دانشگاه برای بعضی رشته ها 5 و برای بعضی 6 می خواد اصلا مینیمم 5.5 نداره
    بنابراین ایشون که نمرشون 5.5 شده نگرانی نداره قبول می کنند
    آخرشم گفتم من تو دانشگاههای سوئد جای دیگه ای ندیده بودم که برای مستر نمره پایین تر از 6 یعنی سطح B بخواد ولی این دانشگاه داره حالا اگه جای دیگه ای هم برای مستر مینیمم 5 داره من خبر ندارم
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CTH

کسی اطلاع داره دانشگاه چالمرز تافل PBT رو هنوز قبول می کنه یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-fr
    کسی اطلاع داره دانشگاه چالمرز تافل PBT رو هنوز قبول می کنه یا نه ؟
    دوست خوب
    الان همه ي دانشگاه هاي دنيا سايت دارن! و به راحتي مي شه اين اطلاعات رو ازش در اوورد، ديگه نيازي نيست كه از كسي اين چيزا رو بپرسيم!

http://www.chalmers.se/en/sections/e...glish-language

موفق باشيد

سلام
    حقیقتش من موقع ارسال مدارک واسه آیلس کپی آن را طبق گفته بچه ها که قابل قبوله فرستادم.حالا که دارم نمره آیلسم را میدم ریپورت کنند تا 5 تا دانشگاه میتونم بدم واسم ریپورت کنند.حالا من خودم بغیر از این سوئد 4 تا دانشگاه را باید نمرمو ریپورت کنم. به نظر شما آیا اسم این سوئد هم بدم واسه پنجمین دانشگاه که برام ریپورت کنه؟؟؟؟ حالا اگه نمره زبان بعد از اول فوریه برسه چه جوری میشه مشکلی پیش نمیاد با توجه به اینکه مدارک اصلیم که یه کپی ار آیلس هم توش بوده؟اصلا لازمه نمره را واسه سوئد ریپورت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟آیا همون قطعا کفایت میکنه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام
    حقیقتش من موقع ارسال مدارک واسه آیلس کپی آن را طبق گفته بچه ها که قابل قبوله فرستادم.حالا که دارم نمره آیلسم را میدم ریپورت کنند تا 5 تا دانشگاه میتونم بدم واسم ریپورت کنند.حالا من خودم بغیر از این سوئد 4 تا دانشگاه را باید نمرمو ریپورت کنم. به نظر شما آیا اسم این سوئد هم بدم واسه پنجمین دانشگاه که برام ریپورت کنه؟؟؟؟ حالا اگه نمره زبان بعد از اول فوریه برسه چه جوری میشه مشکلی پیش نمیاد با توجه به اینکه مدارک اصلیم که یه کپی ار آیلس هم توش بوده؟اصلا لازمه نمره را واسه سوئد ریپورت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟آیا همون قطعا کفایت میکنه؟
    دوست عزيز
    بهتره اين كاررو نكنيد، شما اگه به سايت استودرا در بخش English requirements مراجعه كنيد مي بينيد كه كپي آيلتس مورد قبوله...
    سري كه درد نمي كنه رو دستمال نبند! ;D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)