صفحه 2 از 71 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.az
    سلام به همگی
    اینا مدرک ibtرو هم قبول دارند یا فقط pbt.ielts.
    این صفحه Admission requirements دانشگاه KTH هستش. به قسمت Language requirements نگاه کن. جوابتو می گیری.
    http://www.kth.se/studies/master/admission?l=en
    Most people would sooner die than think – in fact they do so

Bertrand Russell

Junior Member

سلام
    دوستان، من مي خوام براي ترم اول 2009 اقدام كنم. ولي امتحان تافل رو اول مهر ميدم.
    ميشه ets نمرم رو همون مهر بفرسته و من بقيه مدارك رو در زمان خودش بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s.hamid
    سلام
    دوستان، من مي خوام براي ترم اول 2009 اقدام كنم. ولي امتحان تافل رو اول مهر ميدم.
    ميشه ets نمرم رو همون مهر بفرسته و من بقيه مدارك رو در زمان خودش بفرستم؟
    ETS نمرات رو پست ميكنه براي دانشگاه. اين كار رو اگر سريع هم انجام بدند، نمره شما زودتر از 25 مهر نميرسه. اما بستگي داره به كدوم دانشگاه تقاضا بدي. مثلا براي ترم پاييز 2008 مهلت ارسال نمره تا 25 بهمن بود. اما بعضي دانشگاهها تا 25 اسفند و حتي بعضي تا 10 فروردين هم قبول كردند!!! براي اين ترم فكر كنم مهلت تا 25 شهريور هستش، پس نبايد خيلي مشكلي باشه، البته اميدوارم

دوستان ظاهرا اینجا اکثرا برای فوق اروپا اپلای می کنند.من می خوام برای دکترا اقدام کنم ولی اکثرا چیزی در مورد مدرک زبانبرای پذیرش در دوره دکترا ننوشتن از دوستانی که برای اروپا phd اقدام کردن خواهش می کنم منو راهنمایی کنن.
    با تشکر.

Senior Member pouya4 آواتار ها

و در تائید صحبت های Pleasoh باید بگم تافلو شوخی نگیرین که سوئدیا زیاد حوصله ندارن. یکی از دوستای خود من که رزومه ش عالی بود و ثبت اختراع و اینا... چون تافلش دیر رسید اصلا بررسی نشد. البته دانشگاه به دانشگاه فرق داره دیگه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    دوستان ظاهرا اینجا اکثرا برای فوق اروپا اپلای می کنند.من می خوام برای دکترا اقدام کنم ولی اکثرا چیزی در مورد مدرک زبانبرای پذیرش در دوره دکترا ننوشتن از دوستانی که برای اروپا phd اقدام کردن خواهش می کنم منو راهنمایی کنن.
    با تشکر.
    بفرما دوست عزیز، البته این مال چالمرزه که همون 550/79 تافل و 6 آیلتسه(مثل فوق)، من بقیه دانشگاه ها رو نمی دونم، ولی احتمالا یکی باشه:
    http://www.chalmers.se/en/sections/e...al_information
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

سلام دوستان
    من براي 24 آگوست ibt ثبت نام كردم. مي خوام براي ترم بهار 2009 سوئد اقدام كنم. اخرين مهلت ارسال مدارك 1 آگوست هست.
    حالا من چي به ابن سوئديا بگم كه مداركم رو بررسي كنن؟ چون فكر كنم نمره زبانم با تاخير 1.5 ماهه به دستشون مي رسه.

چون فكر كنم نمره زبانم با تاخير 1.5 ماهه به دستشون مي رسه.
    بگو 1 روز... سوئدیا تو این جور موارد آدمای زبون نفهمی هستن... اصلا ریسک نکن...

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

سلام دوستان
    من براي 24 آگوست ibt ثبت نام كردم. مي خوام براي ترم بهار 2009 سوئد اقدام كنم. اخرين مهلت ارسال مدارك 1 آگوست هست.
    حالا من چي به ابن سوئديا بگم كه مداركم رو بررسي كنن؟ چون فكر كنم نمره زبانم با تاخير 1.5 ماهه به دستشون مي رسه.
    من پارسال همين بلا سرم اومد؛ بهار بعنوان late applicant اقدام كردم؛ زبانم 1 هفته دير رسيد ردم كردند
    خيلي سخت گيرند
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

معمولا چقدر طول ميكشه كه نمره IELTS برسه دست studera?
    يا بهتر بگم از روزي كه امتحان ميديم تا روزي كه ميريسه دست stedera چقدر طول ميكشه؟
    مرسي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)