صفحه 21 از 71 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

سلام به دوستان

یه سوالی داشتم از شما و میخواستم بدونم شما نظرتون چیه

به نظر شما دادن کد استودرا به ets برای ریپورت نمره قبل امتحان بهتره یا وقتی که نتیجه ها اومد؟
    چون اگه قبلش کد رو برای ریپورت بدیم مجانی میفته و اگه بزاریم برای بعد امتحان ، از نتیجه ی امتحان مطمئن هستیم ولی پولیه

در کل اینکه اگه امتحان رو خراب کردیم و اینا ریپورت بدن، میشه امتحان بعدی رو ریپورت داد؟
    تکلیف نتیجه ی قبلی که ریپورت شده چیه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ossi نمایش پست ها
    سلام به دوستان

یه سوالی داشتم از شما و میخواستم بدونم شما نظرتون چیه

به نظر شما دادن کد استودرا به ets برای ریپورت نمره قبل امتحان بهتره یا وقتی که نتیجه ها اومد؟
    چون اگه قبلش کد رو برای ریپورت بدیم مجانی میفته و اگه بزاریم برای بعد امتحان ، از نتیجه ی امتحان مطمئن هستیم ولی پولیه

در کل اینکه اگه امتحان رو خراب کردیم و اینا ریپورت بدن، میشه امتحان بعدی رو ریپورت داد؟
    تکلیف نتیجه ی قبلی که ریپورت شده چیه؟

ممنون
    شما اگه از ریپورت رایگان استفاده کنید و بعدا بر فرض این که نمره مطلوبی نگرفتید می تونید نمرتون رو آپدیت کنید .
    یعنی اگه امتحان دادید و نمرتون بهتر شد ریپورت جدید که نمرتون بهتر شده رو در نظر می گیرن. این نه تنها برای سوئد بلکه همه ی دانشگاه ها به همین شکله (تا قبل ددلاین می تونید هر چند دفعه که بتونید امتحان بدید و نمرتون رو آپدیت کنید).

سلام.
    دوستان من نمره آیلتس 5.5 آکادمیک گرفتم. (listening :6.5 بقیه رو همشون رو 5 گرفتم). ممکنه یک راهنمایی بکنید که کجا ها برای فوق لیسانس کامپیوتر امکان اقدام کردن هست؟ ( مثل vaxjo).
    بعد موقع ثبت نام فقط 4 تا دانشگاه رو می تونیم اقدام کنیم؟ من یک امتحان دیگه 28 آبان دارم ممکنه 6 بیارم ولی از یک طرف دوست دارم الان اقدام کنم.(اگر الان برای 1-2 جا اقدام کنم با 5.5 اون وقت اگر بعدا 6 بیارم دیگه امکان انتخاب دانشگاه های بیشتری ندارم ؟فقط 4 تا؟)

Junior Member

سلام دوستان من ielts general overall 6.5 دارم ایا general را قبول می کنند؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

Thumbs down پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام دوستان من ielts general overall 6.5 دارم ایا general را قبول می کنند؟
    مرسی
    خیر، قبول نمی کنند...
    اصولا" آیلتس آکادمیک برای ارائه به دانشگاه ها طراحی شده، شما هم باید آکادمیک ارائه دهید...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان انگلیسی لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان ielts & toefl)

سلام من مي خوام بدونم براي ارسال مدرك زبان براي ترم پاييز 2010 دقيقا تا كي وقت هست؟يعني مدرك زبان را كي بايد فرستاد؟بعد براي ارسال مدرك تافل بايد كد studera را داد يا كد دانشگاه ها را؟

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان انگلیسی لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان ielts & toefl)

نقل قول نوشته اصلی توسط mina1366 نمایش پست ها
    salam man mikham bedoonam daghighan ta che tarikhi vaght hast baraye ersale madrake zaban baraye terme payize 2010 ?bad baraye emtehane taefl bayad code studera ra bedim ya code daneshgaha ra?
    Dear mina1366:
    First it is better, more polite and more legible to obey the rules and write in language you are using , use English when you are writing English and same story about Farsi,
    Then take a quick glance at www.studera.nu and a much quicker at forums, you will find the answers of all your questions,

The deadline for submitting documents for the former year was 17 August 2009
    So it wouldn't be very different next year, but nothing has still been stated !
    and you never submitt any document to any university directly at first step, unless it is requested from university,
    The only thing on which you can rely , is www.studera.nu
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Tehran

سلام
    من مدرك كارشناسي ناپيوسته نرم افزار از تهران جنوب دارم. براي apply درمقطع كارشناسي ارشد در دانشگاه هاي سوئد، يكي از مداركي كه از من ميخواهند،ترجمه ريزنمرات هست؛ من ترجمه ريزنمرات مقطع كارداني رو ندارم؛ اما ريزنمرات كارشناسي رو ترجمه كردم(يعني دانشگاهي كه بطور ناپيوسته در مقطع كارشناسي قبول شدم). ميخواستم بدونم آيا لازمه كه ريزنمرات مقطع كارداني رو هم ترجمه كنم؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Tehran

سلام

دوستان، میشه نمره تافل را با تاخیر فرستاد(postpone)؟ یا حتما باید وقتی مدارک رو میفرستیم همه رو با هم بدیم؟
    مثلا در حالتی که نتیجه تافل کمتر از مینیمم دانشگاه باشه و بخوای دوباره امتحان بدی؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_yaki نمایش پست ها
    سلام

دوستان، میشه نمره تافل را با تاخیر فرستاد(postpone)؟ یا حتما باید وقتی مدارک رو میفرستیم همه رو با هم بدیم؟
    مثلا در حالتی که نتیجه تافل کمتر از مینیمم دانشگاه باشه و بخوای دوباره امتحان بدی؟

ممنون
    مدارک باید تا قبل از ددلاین رسیده باشه. وگر نه ممکنه اون دانشگاه بخاطر درخواست زیاد اصلا Late ها رو بررسی نکنه یا این که مدارک شما بعد از اونایی که به موقع فرستادن و در شرایط وجود ظرفیت خالی بررسی بشه . این قانون کلی است. البته در شرایطی استثنا هم داره .مثلا پارسال چند تا دانشگاه ها دست نگه داشتن و تا یک ماه بعد از ددلاین به Applicant ها فقط برای جبران کسری مدرک زبان فرصت دادن و بعد شروع به بررسی مدارک کردن.

یه استثنا دیگه هم فقط برای اونایی که برای دوره لیسانس اقدام میکنن هست و اون اینه که میتونن مدارک مربوط به Entry Requirements که شامل نمره زبان هم میشه رو اگر بعد از ددلاین صادر میشه (یا آپدیت شده) بفرستن.

(Supporting documentation (Undergraduate Level
    As soon as you have submitted your application you must send your supporting documents and cover sheet to University Studies in Sweden. These must arrive within two weeks after the application deadline. The only documents accepted after the deadline are documents that are actually issued after this date and that are required in order to determine if you meet the entry requirements. For further details, see Additional documentation.

If you need to submit additional documents after the application deadline, such as new qualifications, test results or scratch cards, you must print a cover sheet to accompany your new documents or include the following information in a letter:
    your name
    your application number
    your date of birth or your F or T number (as shown on the cover sheet)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)