صفحه 4 از 71 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    Studera ددلاین را اعلام کرد 1 فوریه برای ارسال مدارک یعنی نسبت به پارسال دو هفته عقب تر اومده

https://www.studera.nu/studera/1201.html
    ممنون از اينكه Update شدن سايت رو اطلاع داديد.

اين بار تاريخهاي دقيق رسما اعلام شد:

# Online service opens: December 1, 2008
    # Application deadline: January 15, 2009
    # Last date for submitting documents: February 1, 2009
    # Notification of admission/selection results: (date undecided)
    فقط تاريخ دقيقي براي نتايج نهايي پذيرش اعلام نشده كه اون هم احتمالا دور و بر April خواهد بود.
    اون پستي كه همين بالا در مورد آخرين مهلت براي امتحان TOEFL iBT نوشتم رو هم ويرايش كردم.
    اميدوارم دوستان دقت بفرمايند و ديگه سوالات تكراري در اين مورد مطرح نشه.

دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

If you have sent your documents according to the guidelines to University
    Studies in Strömsund, these tests will be verified when your application is
    reviewed, if not before
    این جواب studera هست به سوال من که راجب کپی report IELTS پرسیده بودم!
    منظورش از IF NOT BEFORE که اخر گفته چیه؟
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    If you have sent your documents according to the guidelines to University
    Studies in Strömsund, these tests will be verified when your application is
    reviewed, if not before
    این جواب studera هست به سوال من که راجب کپی report IELTS پرسیده بودم!
    منظورش از IF NOT BEFORE که اخر گفته چیه؟
    منظورش اينه كه به همراه مدارك بفرستي و نه زودتر يا ديرتر چون كپي هست!

my imail to lund university and its result:

Accordind to this site:http://www.ace.lu.se/education/how-to-apply/q-amp-a

I cannot take a TOEFL (or IELTS) test until after the application deadline. Does this mean that Iʼm not eligible to apply?
    No, you can still apply. Just make sure that you mention this in your application and preferably also when your test is scheduled so that we can take this into consideration during the admission process

I understand if that information is confusing, but there is a difference in application deadline and the deadline to submit documents. The application deadline is January the 15th and the deadline to submit documents is February the 1st. It is the admission office who decides if you fulfil the proficiency in English and we do not accept any late submitted documents, that is to say February the 1st.

Sincerely/

سلام
    من مي خوام نمرم رو از ETS به studera ريپورت كنم. تو ETS وقتي 9520 رو وارد مي كنم، من به يك صفحه ي ديگه هدايت مي كنه و ازم مي خواد كه school type و department group رو هم وارد كنم. من مي خوام واسه مستر تو computer software & IT اپلاي كنم. من مثل زير پر كردم. مي خواستم بپرسم درست پر كردم يا نه و اگه اشتباه پر كردم ، لطفا راهنماييم كنيد درستش كنم. چون تا 21,2008 Dec وقت دارم درستش كنم.
    خيلي خيلي ممنون

School Type -> Graduate School
    Department Group-> Any Department Not Listed

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط soltanihaji
    سلام
    من مي خوام نمرم رو از ETS به studera ريپورت كنم. تو ETS وقتي 9520 رو وارد مي كنم، من به يك صفحه ي ديگه هدايت مي كنه و ازم مي خواد كه school type و department group رو هم وارد كنم. من مي خوام واسه مستر تو computer software & IT اپلاي كنم. من مثل زير پر كردم. مي خواستم بپرسم درست پر كردم يا نه و اگه اشتباه پر كردم ، لطفا راهنماييم كنيد درستش كنم. چون تا 21,2008 Dec وقت دارم درستش كنم.
    خيلي خيلي ممنون

منم دقیقا رشته هام مثل شماست ، و منم همونطوری انتخاب کردم !
    امضا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soltanihaji
    سلام
    خيلي خيلي ممنون

من فکر می کنم شما باید چون برای IT و Computer Software اقدام میکنید نمره Teofl را به بخش computer Science بفرستید

Department Group -> Physical Sciences
    Department -> Computer Sciences 78

من که اینگونه فرستادم ، البته من برای Master در Computer Science اقدام کردم

Junior Member

من ایلتسم 5.5 شده اما همه دانشگاهها 6 میخوان.من شانسی برای قبول شدن دارم.رشتم مخابرات.

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.az
    من ایلتسم 5.5 شده اما همه دانشگاهها 6 میخوان.من شانسی برای قبول شدن دارم.رشتم مخابرات.
    همه دانشگاه ها كه 6 نمي خواهند
    بعضي ها 5.5 رو هم قبول مي كنند البته نه براي رشته هاي خاص
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

در هر صورت مدارکت دیر بره شانست بسیار کم میشه ولی استرس نداشته باش. چه بخای چه نخای اونی که بخاد بشه میشه. خیلی من خودم زور زدم پارسال برسم به ددلاین نشد. امسالم باسه ترم 2 کانادا بازم نرسید زبانم . حالا تازه فرستادم سوئد. شما هم باید پروسه را بری دیرو زود داره بالاخره .

این و باسه همه میگم . من همون اول که تصمیم گرفتم باسه رفتن . استادا و دوستام که قبل من تجربه داشتن همگی . گفتند که 2-3 سال از عمرتو بزار کنار باسه این کار. هرچیم زدم تو سر خودم اخرشم همون شد. 1 سال ایلتس+6 ماه مدارک+جور کردن اطلاعات که کجا چی به چیه شد 2 سال.

هرجا خارج ایران فکر کنم باید 1.5 ماه دیگه گیرت بیاد. که دیرتر از 10 ژانویه میشه!
    بازم بپورس مالزی فکر کنم با هزینه 1 میلیون یا یکم بیشتر برسی. به نظر من اگر سوئد برات فرقی با جاهای دیگه نداره تو اروپا جاهایی برات باسه امسال هست .هزینه و استرس را بیارید پایین به نفعتونه. !!
    آقای مدیر این مطلب که نوشتم یه قسمتش به موضوع کم ربط بود ولی چون دوستان زیادی بابت نمره زبان نگرانند خواستم بگم که زیاد ازیت نکنند خودشون و خوانوادهاشونو سر این پذیرش. زمان همه چیو حل میکنه!
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)