صفحه 5 از 71 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

دوستان عزيز لطفا بيشتر دقت كنيد!
    براي اطلاع از نحوه ريپورت و مدت زمان لازم براي انجام اين كار لطفا به موضوعات مربوطه در قسمت امتحانات مراجعه فرمائيد؛ تنها مسئله اي كه به اين تاپيك مربوط است‌: مشخصات و نحوه ريپورت به Studera و ريپورت نمره تا مهلت زمان تعيين شده (1Feb) ميباشد.
    ارسالهاي اضافي بزودي حذف خواهند شد.
    با تشكر از همكاري همه دوستان عزيز.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

دوستان عزیز لطفا من رو راهنمایی کنید

با توجه به اینکه من کارنامه تافل IBT هنوز به دستم نرسیده آیا همون SCORE REPORT برای دانشگاه کفایت میکنه یا برای فرستادن مدارک حتما باید کارنامه تافل هم فرستاده بشه؟
    Don’t ever let somebody tell you you can’t do something…You got a dream, you gotta protect it…if you want something, go get it.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan_a
    دوستان عزیز لطفا من رو راهنمایی کنید

با توجه به اینکه من کارنامه تافل IBT هنوز به دستم نرسیده آیا همون SCORE REPORT برای دانشگاه کفایت میکنه یا برای فرستادن مدارک حتما باید کارنامه تافل هم فرستاده بشه؟
    همون ريپورت كفايت مي كنه...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام برای biomedical engineering اپلای کنم.کسی میدونه برای reportنمره تافلiBTبه Studeraکدوم دپارتمان رو باید انتخاب کنم:Electrical engineeringیا Any Department Not Listed ؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neoboy2010
    یک نکته
    من زنگ زدم studera رفتم در حالت waiting بعد تلفن گویاش میگفت که last date for submitting docs------->15 feb جریان چیه تاریخ ها تغییر کرده تو سایت update نشده
    من همين الان زنگ زدم. اتفاقا 10 دقيقه هم پشت خط بودم و چند باز شنيدم كه تلفن گویاش میگفت: "last date for submitting docs------->15 feb " ! اما منتظر موندم و با يه خانم خوش برخوردي صحبت كردم و پرسيدم جريان چيه ؟! كه تاكيد كرد همون 1 FEB درست هست و هيچ تغييري نكرده ! و وقتي گفتم پس اين چه وضعشه چرا اين تلفن گويا اشتباه ميگه؛ خنديد !!! گفتم نكنه اين هنوز از پارسال مونده و عوضش نكرديد كه گفت بله ! => اين هم از اثرات بازديدها و تفاهم نامه هاي همكاري مسئولان امور بين الملل دانشگاه Chalmers با دانشگاه آزاد قزوين !!! اونجا هم كم كم داره شبيه دانشگاه آزاد خودمون ميشه ;D
    To azim_utd:
    طبق صحبتهاي اين خانم توي اسيودرا؛ هيچ تغييري در تاريخها نداشته و نخواهند داشت. شما هم سعي كن كمتر خودتو درگير اين جريانات كني و فقط به امتحان 10Jan خودت فكر كن.
    نگران نباشيد، به اميد خدا همه چيز درست ميشه.
    اين نيز بگذرد...
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

يه چيز جالب،
    من به استودرا هفته ي پيش ميل زده بودم در رابطه با فرستادن نمره ي زبان... چون بهم جواب نداده بودن دوباره بهشون همون ميل رو فرستادم ديشب بهم دو نفر جواب دادن اونم بعد از اينكه مشكل حل شده كه متناشون به شكل زير و با هم تناقض دارن!
    Dear student,

Please send us a note about this when you send us your documents.

Regards,
    Britt-Marie Vennerberg
    Admissions Service

تو اين نامه گفتن وقتي مداركت رو فرستادي يه نوت هم بنويس درباره ي تافلت در حاليكه تو اين نامه :

Dear Student!

If any documents are recived by us after the dedline the application
    will be concidered as a late application.
    Regards
    Isa Lundgren
    Admissons service
    كه البته دو نفر بهم جواب دادن!
    يادتون باشه اينا واسه Basic Programme هستش نه Master
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sasanh
    سلام من میخوام نمرات GRE رو گزارش کنم به اداره پذیرش سوئد به صورت آنلاین از طریق ETS ولی نمیتونم Code مربوطه رو پیدا کنم.
    برای TOEFL وجود داره ولی GRE چیزی نیست . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    دوست عزيز كافي بود در همين بخش سوئد كلمه "GRE" رو جستجو مي كرديد و به اين تاپيك ميرسيديد:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2371.0.html
    تا حالا كه براي دانشگاه هاي سوئد نيازي به ريپورت از طريق ETS نبوده و همون كپي كارنامه كافي بوده!
    البته كد 6تا از دانشگاه هاي سوئد به صورت مستقل در ليست ETS هست.

Junior Member

سلام
    من توی صفحات پیش خوندم که یکی ازدوستان گفته بودند بدون مدرک زبان اقدام نکنید
    دوست من تافل 511 شده و 17 ژانویه امتحان تافل داره )pbt) جوابش یک ماه بعد میرسه به دستشون
    به نظرتون برای ms همین نمره راریپورت کنه وتوضیح بده که نمره بهتربه زودی میرسه ( اینجوری کلا ریجکتش نمی کنند؟) یااینکه اصلا نمره اولشو نفرسته وبذاره جزو late applicant حساب بشه
    مرسی ازپاسختون

Spiro:
    من اين پست شما رو از بخش "مدرک تحصیلی" به اينجا منتقل كردم، با اينكه مطمئن هستم اگه همين چند صفحه اخير اين تاپيك رو بخونيد به جواب ميرسيد.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zary
    سلام
    من توی صفحات پیش خوندم که یکی ازدوستان گفته بودند بدون مدرک زبان اقدام نکنید
    دوست من تافل 511 شده و 17 ژانویه امتحان تافل داره )pbt) جوابش یک ماه بعد میرسه به دستشون
    به نظرتون برای ms همین نمره راریپورت کنه وتوضیح بده که نمره بهتربه زودی میرسه ( اینجوری کلا ریجکتش نمی کنند؟) یااینکه اصلا نمره اولشو نفرسته وبذاره جزو late applicant حساب بشه
    مرسی ازپاسختون
    مطمئن باشيد كه نمره 511 ريجكت ميشه وسوئدي ها سر Minimum Requirement خيلي سختگير هستن و اصلا هم شوخي ندارن! پس بهتره كه اين نمره پائين رو اصلا نفرسته.
    17 ژانويه pbt هم (اگه تا قبل از مارچ ريپورت بشه) احتمالا بتونه فقط به late applicant ها برسه و كار ديگه اي نميشه كرد.
    موفق باشيد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

بچه ها،
    من فكر مي كنم كپي آيلتس مورد قبولشونه چون بر خلاف تافل آيلتس رو مي شه با كپي آنلاين چك كرد، درست نمي گم؟
    يه پيشنهاد ديگه:
    مي تونين يه سر به تاپيك "نتايج پذيرش" بزنين خيلي در اين زمينه ها توش بحث شده و بر خلاف اسمش كاملا" تجربيات بچه هاي پارسال توش هست (40 50 صفحه است)
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,3324.0.html
    به پست شماره ي 10 يه نگاه بندازين و سوال بعدي من از شما اينه كه چرا به دانشگاه ها ايميل نمي زنين؟

"و پيشنهاد من به مدير اينه كه اين تاپيك "نتايج پذيرش" رو يه سر و ساموني بده چون رفته صفحه ي دوم با اينكه توش كلي مطالب ارزشمند هست كه مي تونه جالب باشه"

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام
    بالاخره کپی قبوله یا نه؟ ائنایی که پارسال کپی فرستادن و مشکلی پیش نیومده بگن . خاهشا کسی که اطلاعاتش ناقصه الکی ملت را سر کار نذاره >
    والا هرکی .هر روز تو این فروم یه چیزی در میاره .
    كسي تا حالا فكر نكنم ملت رو سر كار گذاشته باشه!
    به نظر من اون كسي كه سوال هاي تكراري مي پرسه (هر كدوم از ما) بيشتر وقت رو از ديگران مي گيره در حالي كه قبلا" به اين موضوع پرداخته شده بوده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)