صفحه 6 از 71 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

به اين لينك توجه كنيد : http://www.applyabroad.org/forum/ind...html#msg107508
    من شخصاً از navid-60 متشكرم. با اجازه آقاي مدير، فكر مي كنم ديگه جايي براي سئوال تكراري و بحث كردن، نميمونه.
    فقط يه چيري برام جالبه. آقاي alireza اين پست را خوندن قبلاً. ميشه راهنمايي كنيد كه چرا دليل مطرح شده را نپذيرفتين؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

خوب مي بينم بحث حسابي داغه

اولا كه Studera بلا شك مدرك كپي آيلتس رو حتي اگه نتونه تست كنه اسكن مي كنه چون طبق قسمت FAQ دانشگاه Jonkoping كه قبلا رفرنسش رو گذاشته بودم نوشته بود كپي آيلتس قبوله و ما مي تونيم آن لاين چكش كنيم.

در مورد KTH هم بهتره ميل بزنيد از خود KTH جويا بشيد نه از خانوم كارن.

دوستان يكي از منابع سود آوري مراكز آيلتس همين پست مدارك آيلتس ما است؛ اينها مي تونند چند مدرك رو با هم به Studera و فقط با يك پست بفرستند و در ضمن قيمتي كه براي پست TNT و DHL مي پردازند كمتر از اونيه كه از ما مي گيرند و بعلاوه 10000 تومن هم بابت هر كارنامه بشرطي كه يك ماه از تاريخ امتحان گذشته باشه مي گيرند كه اكثرا هم همينطوره؛ پس خانوم karen اصلا به صرفه شون نيست كه بگند مداركتون آن لاين هم ميشه چك بشه و اين پول بي زبون رو از دست بدند

در ضمن وقتي دانشگاه هايي مثل Jonkoping و ... كه اصلا قابل قياس با KTH نيستند مي تونند آن لاين آيلتس رو چك كنند زياد معقول به نظر نمي رسه كه KTH نتونه؛ اميدوارم دليل براي اينكه Studera كاري به اين موضوع نداره قانع كننده بوده باشه؛ بازم مي گم خوشبختانه دانشگاه Jonkoping صريح نوشته كه كپي قبوله

در مورد KTH هم كار با يك ايميل حله
    شاد باشيد
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

دوباره ريقرنسش رو پيدا كردم:
    http://www.ihh.hj.se/doc/2317#10

You can send in a copy of your IELTS test result
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

سلام به همه
    من در مورد پذيرش يكي از دوستانم كه خيلي نگرانه سوال داشتم، اگه ممكنه كمك كنيد.
    ايشون براي MBAدانشگاه Chalmers ،اقدام كرده ولي نمره تافلش كه تازه جوابش اومده 547 شده،نمره مينيمم 550هست، به نظرتون ممكنه براي همين ريجكت بشه؟معدل 15

خيلي ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan8696
    سلام به همه
    من در مورد پذيرش يكي از دوستانم كه خيلي نگرانه سوال داشتم، اگه ممكنه كمك كنيد.
    ايشون براي MBAدانشگاه Chalmers ،اقدام كرده ولي نمره تافلش كه تازه جوابش اومده 547 شده،نمره مينيمم 550هست، به نظرتون ممكنه براي همين ريجكت بشه؟معدل 15

خيلي ممنون
    100 درصد رد ميشه؛ سوئدي ها روي مينيمم هايي كه اعلام مي كنن خيلي سخت گيرند
    اصلا كاري به بقيه چيزها ندارند؛ اول مينيمم زبان رو چك مي كنند

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

بچه ها خبر خوش من به chalmers نامه زدم در مورد ielts گفت:

Regardning IELTS, you may just send an ordinary photo copy with your other documents (since we are able to verify IELTS results online

از شر این ieltstehran خلاص شدم! فقط کپی بفرستید 8)
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    بچه ها خبر خوش من به chalmers نامه زدم در مورد ielts گفت:

Regardning IELTS, you may just send an ordinary photo copy with your other documents (since we are able to verify IELTS results online

از شر این ieltstehran خلاص شدم! فقط کپی بفرستید 8)
    من هم همین جوابو از Lund گرفتم IELTS کپی قابل قبوله نگران نباشید و بیخود هم پول اضافی برای گرفتن ریپورت و پست ندید ..
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

حالا خوبه اقلا بعد از 2 صفحه بحث بالاخره به جوابي كه من قبلا داده بودم رسيديد!!!
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...html#msg106990
    اگر دقت ميكرديد، مي ديديد كه سال قبل بسياري از دوستان كپي كارنامه IELTS رو فرستاده بودن و مشكلي هم پيش نيامده بود.
    بعضي صحبتها و ارسالهاي كاربران اصلا قابل توجيه نيست. من اصلا دوست ندارم مثل خيلي از مديران، قوانين فروم رو سختگيرانه اجرا كنم و تا جايي كه ممكن باشه دوست دارم با همكاري دوستان مشكلي پيش نياد؛ اما گويا بايد بعضي اوقات قوانين محدوديت و محروميت رو اجرا كنيم.

تمامي ارسالهاي نامربوط و تكراري حذف خواهند شد.
    موفق باشيد.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joe33543
    سلام

یک سوال در مورد Report شدن نمره Toefl از خود سایت ETS

وقتی کد 9520 را برای Studera انتخاب میکنم در مرحله بعد برای Graduate School چند گزینه ( 2 گزینه) برای انتخاب هست بعد هم که باید Department رو انتخاب کرد ، کسی اطلاعاتی داره که بسته به رشته ، نتیجه Toefl را باید به کدام بخش و ِDepartment فرستاد؟
    این سوال منم هست که قبلا اینجا مطرح شده وکسی بهش جواب نداده ظاهرا. میخوام بدونم کدام department رو باید انتخاب کرد.
    ایا این درسته :
    graduate schools
    any department not listed
    من میخوام برای computer science برای Master اقدام کنم.
    ممنون!
    ممنون میشم جواب بدید.

من تمام 8 صفحه این فروم رو خوندم. منم مثل چند نفر که این سوال رو کردن ولی کسی بشون جواب نداده این سوال رو دارم که :
    برای ریپورت نمرات تافل در ets، یه جایی نوشته دپارتمان و رشته رو مشخص کنید. خب همه می دونیم که strudera یه سازمان و از این چیزا نداره. دیگه اینکه اغلب ما چند تا رشته متفاوت می خوایم اپلای کنیم. این قسمت رو باید چی بنویسیم؟؟؟

متاسفانه این تایپک پر شده از پست های نامربوط.(خیلی های سوالات تافل و آیلتسشون را در اینجا می پرسن). قرار بود در باره نحوه ریپورت کردن نمرات زبان باشه....

ممنون
    If you fail to plan,you plan to fail

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)