صفحه 62 از 71 نخستنخست ... 125253545556575859606162636465666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته و پذیرش برای ترم بهار 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط pushnetala نمایش پست ها
    ممنون

این
    VHS NATL ADMNS OFF HIGHER ED
    STOCKHOLM , SE 104 50 SWE

درسته؟

برای استودرا میخوام بفرستم واسه فوق مهندسی مکانیک دقیقا جه باید کرد؟؟؟

برای ارسال Official ETSبه سوئد چقدر زمان میبره؟؟؟
    بله درسته؛
    استودرا که دپارتمان خاصی نداره که تعیین کنید به چه دپارتمانی بفرستید؛ به همان Any department not listet بفرستید فکر کنم بهتر باشه.
    معمولا بین 2 هفته تا 1 ماه متغیره. برای همین کپی کارنامه ای که دارید همراه با سایر مدارک بفرستید. بعد به دانشگاه کانفرمیشن درخواست ریپورت اضافه رو با ایمیل بفرستید یا اگر تونستید پرینتشم بفرستید،
    همچنین برای اطمینان بیشتر می تونید یوزرنیم و پسورد پروفایلتونو به دانشگاه با ایمیل بگویید تا نمره تان را آنلاین چک کنند.

Banned

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان انگلیسی لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان ielts & toefl)

دوستان اگه کد دانشگاه مورد نظرمون رو به جای استودرا وارد کرده باشیم چی میشه؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان انگلیسی لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان ielts & toefl)

نقل قول نوشته اصلی توسط djandaqi نمایش پست ها
    دوستان اگه کد دانشگاه مورد نظرمون رو به جای استودرا وارد کرده باشیم چی میشه؟؟؟
    اگه مسئول دانشگاهتون انسان باشه مدرک رو می فرسته برای استیودرا که معلوم نیست کی برسه(استروم سون اگه اسمش رو درست تلفظ کرده باشم نزدیک قطبه) و امیدوار باشید لیت نشید.پارسال یه نفر یه مدرک اضافی برای اوپسالا فرستاد اونا فرستادن برای استیودرا و 2 هفته بعد از ددلاین رسید.چون مدرک اضافی بود لیت نشد.مدرک زبان رو دیگه نمی دونم لیت محسوب می شه یا خیر.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    اگه مسئول دانشگاهتون انسان باشه مدرک رو می فرسته برای استیودرا که معلوم نیست کی برسه(استروم سون اگه اسمش رو درست تلفظ کرده باشم نزدیک قطبه) و امیدوار باشید لیت نشید.پارسال یه نفر یه مدرک اضافی برای اوپسالا فرستاد اونا فرستادن برای استیودرا و 2 هفته بعد از ددلاین رسید.چون مدرک اضافی بود لیت نشد.مدرک زبان رو دیگه نمی دونم لیت محسوب می شه یا خیر.

به نظرت باهاشون تماس بگیرم راهنمایی بخوام؟

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

به نظرت باهاشون تماس بگیرم راهنمایی بخوام؟
    حتما این کارو بکنید و بهشون توضیح بدین
    اول یه میل برای استیودرا و و دانشگاه مربوطه بزنید و داستان رو توضیح بدین بعد از چند دقیقه تلفن کنید و پیگیری کنید ببینید چی می گن
    معمولا مشکلات اینجوری با پیگیری قابل حل هست

Banned

ریفیق من ایمیل زدم جواب ندادن فقط استودرا زحمت کشیده گفته باید مستقیم از ETS بیاد. به نظرت چکار کنم؟؟؟ زمان داره سپری میشه!

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ریفیق من ایمیل زدم جواب ندادن فقط استودرا زحمت کشیده گفته باید مستقیم از ETS بیاد. به نظرت چکار کنم؟؟؟ زمان داره سپری میشه!
    از نظر زمان به مشکل میخورد اگه دوباره بفرستید؟
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member

اگه نمره تافل ازون چیزی که باید باشه کمتر باشه اصلا مدارک رو نگاه نمیکنن؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    اگه نمره تافل ازون چیزی که باید باشه کمتر باشه اصلا مدارک رو نگاه نمیکنن؟
    این به دانشگاه بستگی داره،
    ولی در مورد زبان بسیار سختگیرند، نه این که نگاه نکنند، ولی هنگام اعلام نتایج مینویسند مدارک کامل نبوده و Unqualified.

من که 14 aug تو ets واسه فرستادن نمره تافلم اقدام کردم یعنی تا یکم سپتامبر میرسه استودرا؟؟؟؟؟

کپی نمره رو تو مدارکم نذاشتم

اگه نرسه جی کار کنم من؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)