صفحه 63 از 71 نخستنخست ... 1353545556575859606162636465666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان انگلیسی لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان ielts & toefl)

نقل قول نوشته اصلی توسط pushnetala نمایش پست ها
    من که 14 aug تو ets واسه فرستادن نمره تافلم اقدام کردم یعنی تا یکم سپتامبر میرسه استودرا؟؟؟؟؟

کپی نمره رو تو مدارکم نذاشتم

اگه نرسه جی کار کنم من؟؟؟

سلام
    نگران نباشید. احتمالا میرسه! اگه مدارک دیگتون به موقع رسیده باشه زبان یه کم دیر برسه فکر نمیکنم مشکلی‌ پیش بیاد.
    یکی‌ از بچه‌ها برای پائیز مدرک ielts رو ۱ ماه تقریبا دیرتر فرستاد و late هم نشد. تا چند روز دیگه هم داره میره سوئد!

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه لوند. GIS

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته و پذیرش برای ترم بهار 2011

ببخشید بچه ها
    شما مدرک زبانتونو که ریپورت کردین، application num هم باش فرستادین؟؟ مگه می شه اصلا؟ تافل که چیز اضافه ای نمی فرسته!
    اگه قبل از اینکه application num داشته باشید نمره ی تافل رو ریپورت کنین، چی می شه؟ نگه می دارن واقعا؟؟

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : انتخاب رشته و پذیرش برای ترم بهار 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط maaah نمایش پست ها
    ببخشید بچه ها
    شما مدرک زبانتونو که ریپورت کردین، application num هم باش فرستادین؟؟ مگه می شه اصلا؟ تافل که چیز اضافه ای نمی فرسته!
    اگه قبل از اینکه application num داشته باشید نمره ی تافل رو ریپورت کنین، چی می شه؟ نگه می دارن واقعا؟؟
    بله دوست عزیز همونطور که قبلا هم اشاره کردم، حتی الان پدر من هم یه تافل بده و Report کنه، حتی اگه app number هم نداشته باشه اونا واسه یه مدتی بایگانی میکننش. این تجربه من هستش. واسه این که کاملا مطمئن بشیم دوستانی که خبر دارن آیا این طور هستش یا نه؟
    ممنون از همه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه لوند. GIS

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان انگلیسی لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان ielts & toefl)

ببخشید جناب آقای آریاپور p:
    دعوام نکنید
    از بی سوادی ایناس دیگه
    امروز بهشون زنگ زدم هرچی بالا پایین پریدم می گه application num رو نمی دم
    بعدم می ترسم خیلی گیر بدم لج کنن کارمو درست انجام ندن
    ولی حالا هرچی بهش گفتم که من مدرکم دو ماه پیش ریپورت شده، می گه آخه بدون application num فرستادن که فایده نداره، می اندازن دور!
    من نمی فهمم وقتی تافل ریپورت می کنی که application num نمی شه باش فرستاد!
    خودمم می ترسم زنگ بزنم استودرا تا بخوام سئوال بپرسم apl num بخواد و اگه بگم ندارم خیلی ضایع اس!
    میل هم زدم ولی بدون ap num و هنوز جواب ندادن
    منم خودم به نظرم منطقیه که حداقل وقتی دو ماه قبل از ثبت نام ترم بهار ریپورت براشون می ره حداقل برای همون ترم نگه دارن
    حالا با این حساب فکر می کنین فایده می کنه؟
    چه جوری از سرنوشت ریپورت مرحومم خبر بگیرم؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

دعوام نکنید
    از بی سوادی ایناس دیگه
    ولی حالا هرچی بهش گفتم که من مدرکم دو ماه پیش ریپورت شده، می گه آخه بدون application num فرستادن که فایده نداره، می اندازن دور!
    خودمم می ترسم زنگ بزنم استودرا تا بخوام سئوال بپرسم apl num بخواد و اگه بگم ندارم خیلی ضایع اس!
    منم خودم به نظرم منطقیه که حداقل وقتی دو ماه قبل از ثبت نام ترم بهار ریپورت براشون می ره حداقل برای همون ترم نگه دارن
    یعنی چی شما اپلیکیشن نامبر ندارید؟؟؟؟
    مگه ثبت نام نکردید؟اگه ثبت نام کردید که این شماره رو دارید اگه ثبت نام نکردید دیگه تافل نفرستید چون لیت شدین
    Some dance to remember, some dance to forget

دعوام نکنید
    از بی سوادی ایناس دیگه
    دوست عزیز، من هم مثل شما نمره زبانم را قبل از شروع ثبت نام بهار براشون فرستادم و همین چند روز پیش که تماس گرفتم، گفتند که نمره شما موجود است. البته اینو بگم که من پروفایلم را تغییر ندادم و همون پروفایل قبلی است. اگر پروفایل قبلی شما هم موجود باشد نمره زبانتون هم همونجاست. نگران نباشید

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه لوند. GIS

نه من از طریق موسسه اقدام کردم، applicatio number رو به من نمی گن!
    اینا هم مزیت موسسه های مائه دیگه! عملیات فوق سری!
    راستی من از یکی از دوستام که دانمارکیه سئوال کردم، می گفت ما یه قانونی داریم که هرگونه مدرکی برای دانشگاه هامون ارسال بشه، حتی اگه ثبت نام نکرده باشن، تا 5 سال باید نگه داشته باشه و دور انداختنش جرمه
    بازم بچه ها اگه تجربه ای از ریپورت کردن تافل قبل از ثبت نام و گرفتن app num دارن لطفا به من بگن که یه ذره خیالم راحت شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_karimi76 نمایش پست ها
    دوست عزیز، من هم مثل شما نمره زبانم را قبل از شروع ثبت نام بهار براشون فرستادم و همین چند روز پیش که تماس گرفتم، گفتند که نمره شما موجود است. البته اینو بگم که من پروفایلم را تغییر ندادم و همون پروفایل قبلی است. اگر پروفایل قبلی شما هم موجود باشد نمره زبانتون هم همونجاست. نگران نباشید
    با کجا تماس گرفتید شما

14 اگوست از ای تی اس اقدام کردم نمیدونم رسیده یا نه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه لوند. GIS

موسسه ام بالاخره برام پیگیری کرد، نتیجه ی تافلم رسیده، و با اینکه قبل از باز کردن پروفایل و داشتن app num نتیجه رو ریپورت کردم، نتیجه رو نگه داشتن. آقای آریاپور درست می گفتن
    اعلام کردم که اگه دوستای دیگه هم مشکل مشابهی پیدا کردن نگران نباشن

آخیش خیالم راحت شد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

سلام
    برای تماس با استودرا برای اینکه ببینم آیا تافلم رسیده با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟
    4 آگوست از طریق ets ریپورت کردم به نظرتون میرسه به موقع؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)