صفحه 68 از 71 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

Junior Member coming_home آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

مدرک زبان رو تا کی وقت داریم بفرستیم؟

سلام
    برای پذیرش phd ننوشته که زبان میخواد فقط نوشته writing o speaking خوب باشه یعنی بدون مدرک زبان پذیرش میدن یا به خاطر نداشتن مدرک زبان رد میکنن؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

دوستان من برای سوئد اپلای کردم و همه کارام رو قبل از ددلاین انجام دادم ، امروز یادم افتاد نمره تافل رو ریپورت نکردم ، به نظرتون الان ریپورت کنم فایده ای داره ؟؟
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_eli نمایش پست ها
    دوستان من برای سوئد اپلای کردم و همه کارام رو قبل از ددلاین انجام دادم ، امروز یادم افتاد نمره تافل رو ریپورت نکردم ، به نظرتون الان ریپورت کنم فایده ای داره ؟؟
    اگر منظوتون رپورت مستقیم هست نیازی نبود. کپیش رو (بهتره برابر اصل باشه) باید میفرستادین. فکر نکنم الان قبول کنن ولی باز اول به نظرم یه تماس باهاشون بگیرید بعد بفرستید که الکی پول پست ندین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    اگر منظوتون رپورت مستقیم هست نیازی نبود. کپیش رو (بهتره برابر اصل باشه) باید میفرستادین. فکر نکنم الان قبول کنن ولی باز اول به نظرم یه تماس باهاشون بگیرید بعد بفرستید که الکی پول پست ندین.
    در مورد اینکه هنوز هم میشه فرستاد یا نه نظری ندارم! ولیکن تافل لازمه از ETS فرستاده بشه! این رو قید کردن! در ضمن چون نامه دولتی حساب نمیشه اولا کپی برابر اصل نمیشه! ثانیا هم طرف تو دادگستری ناشی باشه و برابر اصل کنه از نظر اونا این کپی قبول نیست!
    دادگستری ایران حتی نمی تونه مطمئن شه اون کاغذ جعلیه یا خیر (هیچ ارتباطی با ETS نداره!) وای به حال اینکه برابر اصل هم بکنه!
    ولی خوب بد نیست در کنار ریپورت یه نسخه کپی رو هم بزارید توی اپلیکیشن! یه برگه اضافه است نهایتا می اندازنش دور!

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

سلام دوستان
    دانشگاههای سوئد برای مقطع دکتری دقیقا مینیموم تافل و ایلتس رو اعلام نمیکنند
    از کجا میشه اطلاعات دقیقی بدست آورد؟

Junior Member afshar1367 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه گلستان-نقشه برداری

سلام
    میشه نمره ایلتس یا تافل را بعدا فرستاد مثلا مدارک را بفرستی و ذکر کنی که نمره را تا فلان تاریخ ارسال می کنم.
    از یکی از دوستان شنیدم یعنی نمره on condition باشه؟

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

با سلام خدمت دوستان ..
    من از طریق سایت https://www.universityadmissions.se , سه تا رشته برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد باز شده پیدا کردم و انتخاب کردم .
    حالا گفته باید اپلیکشن فی رو پرداخت کنم . چه جوری پرداخت کنم و چه مدارکی رو باید براشون بفرستم و به چه صورت از طریق سایت باید بفرستم یا از طریق پست ؟
    در ضمن یک رشته برای پاییز ماه است و دو تای دیگه برای بهار است . اما دو تا اپلیکشین فی توی صفحه که ساختم میخواد .. چرا اینجوریه ؟ یعنی باید دو تا مبلغ 900 کرون پرداخت کنم یا اشتباه میکنم ؟ و تا کی فرصت دارم مدارک رو تحویلشون بدم ؟
    من البته مدرک زبانمو تا اذر ماه میتونم بگیرم .. ایا دیر نمیشه برای ارایه مدارک ؟
    ممنون میشم یه راهنمایی کامل بفرمایید .
    من رشته لیسانسم برق الکترونیک از دانشگاه ازاد کرج و با معدل 14.47 است . ایا شانس پذیرش دارم ؟

Junior Member

سلام

بچه ها لطفا کسی یه نتیجه نهایی اعلام کنه که بالاخره مدرک زبان ایلتس رو چه جوری باید اعلام کنیم به سوئد ؟ من از بس این صفحه ها رو بالا پایین اومدم کلافه شدم ؟ کسی نیست برا پاییز 2014 بخواهد اپلای کنه ؟
    ممنون از شما

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط jigil نمایش پست ها
    سلام

بچه ها لطفا کسی یه نتیجه نهایی اعلام کنه که بالاخره مدرک زبان ایلتس رو چه جوری باید اعلام کنیم به سوئد ؟ من از بس این صفحه ها رو بالا پایین اومدم کلافه شدم ؟ کسی نیست برا پاییز 2014 بخواهد اپلای کنه ؟
    ممنون از شما
    زمان ما کپی مدرک رو میذاشتیم میفرستادیم. خودشون کدشو تو سایت آیلتس چک می کردن که اصل باشه.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)