صفحه 7 از 71 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 710

موضوع: مدارک زبان لازم برای پذیرش از سوئد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای پذیرش از سوئد(نمره زبان)

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    برای ریپورت نمرات تافل در ets، یه جایی نوشته دپارتمان و رشته رو مشخص کنید. خب همه می دونیم که strudera یه سازمان و از این چیزا نداره. دیگه اینکه اغلب ما چند تا رشته متفاوت می خوایم اپلای کنیم. این قسمت رو باید چی بنویسیم؟؟؟
    ممنون
    شما همون گزينه ي Graduate School رو انتخاب كنيد... اين قضيه خيلي مهم نيست و طبق تجربه در هر صورت نمرات به دست استودرا مي رسه و اونا مي دونن چه كاري بايد انجام بدن...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Senior Member

مگه تو سایتش ننوشته :

All TOEFL tests must be sent straight from Educational Testing Service (ETS) and reach University Studies in Sweden before 1 February 2009. The institution code is Sweden 9520 and this must be stated.

خوب همین کد رو برای ETS میشه وارد کرد دیگه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    مگه تو سایتش ننوشته :

All TOEFL tests must be sent straight from Educational Testing Service (ETS) and reach University Studies in Sweden before 1 February 2009. The institution code is Sweden 9520 and this must be stated.

خوب همین کد رو برای ETS میشه وارد کرد دیگه.
    بله اين كد 9520 براي ريپورت هست... اما هنگام درخواست ريپورت، سايت ETS از شما مي خواد نام دپارتمان مربوطه رو هم ذكر كنيد كه اين براي دانشگاه هاست كه مشخص باشه اين ريپورت به دست كدام دپارتمان بايد برسه ولي براي سازماني مثل Studera اين قضيه اهميتي نداره چون دانشگاه نيست كه دپارتمان داشته باشه...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

Hi everyone,
    The TOEFL minimum requirement for Swedish Universities is mentioned: 550 with twe: 4
    I have two TOEFL score : 600 with twe3 and 570 with twe 4... Which score do u suggest to order?
    In other words, i want to know that TWE requirement is serious and strict or not.
    I appreciate if you share experiences about this writing minimum requirement.

Wish you the best
    Peyman

وقتی ذکر کردن که نمره رایتینگ 4 باشه، این نشون می ده که برای دانشگاه مهمه، پس شما باید این نمره را داشته باشید....ترجیحا این نتیجه را بفرستید ولی چون نمره 600 را هم دارید اگر می تونید هر دو را بفرستید. فکر نمی کنم ضرری داشته باشه. البته دوستان با تجربه تر، بیشتر باید صاحب نظر باشن. ولی در مورد دانشگاه های دیگه که ذکر نشده همون 600 را بفرستید به نظر ظاهر بهتری داره.
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

من تجربه ای که ندارم ، اما نظرم این هست که شما اون TWE 4 شدین رو بفرستین بعد یکجا هرجا که میشه SOP , . .. ذکر کنید که من نمره 600 هم داشتم اما چون TWE 3 شده بوده این یکی رو فرستادم .
    امضا

Senior Member saheb آواتار ها

به نظر من بستگی به رشته داره تو رشته های انسانی رایتینگ هم مهم است اما من اگه بودم 600 را ترجیح می دادم
    HAPPINESS

Junior Member

Thanx for your suggestions.
    I have the same opinion not to take a risk.
    I think the best place to state my better score(600) is in a recommendation. However, i should officially send it to demonstrate this score.

I'd be grateful to hear other ideas.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

البته بنظر من اینکه 570 بفرست چون همه minimum requirement داره. اونجا مثل دانشگاههای رنک بالا آمریکا رقابتی نیست که نمره خیلی بالا ازت بخواهند.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

Peyman_Uno:

if I were you, I wouldn't risk it. sending the score which won't satisfy the minimum criteria will pose a real risk to your admission

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)