صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72

موضوع: همه جیز درباره حیوانات خانگی در کانادا

Banned

پیش فرض همه جیز درباره حیوانات خانگی در کانادا

دوستان گرامی

این تاپیک برای ارائه اطلاعات در زمینه قوانین و عادت های عمومی مربوط به انتقال، نگهداری و شیوه مواجه شدن با "حیوانات خانگی" در کانادا در نظر گرفته شده است.

هنگام ورود حیوانات خانگی به کانادا، بسته به سن حیوان موردنظر، همراهی کردن حیوان در طول سفر و نیز کشوری که از آن وارد می شود ممکن است نیاز به مدرک واکسیناسیون هاری (Rabies Vaccination Certificate) باشد. برای به دست آوردن جزئیات بیشتر می توانید قوانین ورود حیوانات خانگی به کانادا را مطالعه نمایید.

ویرایش توسط M1KE : June 11th, 2013 در ساعت 12:40 AM

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

سلام دوستان
    در کانادا چطور میشه با موضوع سگ کنار اومد !!!!!؟
    همسایه ها و شهروندان و . . . همینجوری میذارن سگشون هر جایی خواست بره !؟
    مثلا توی اتوبوس و پارک و . . . روی صندلی اینا میشینن !؟
    یا مثلا از کجا میشه فهمید که خونه ای که اجاره میکنیم قبلا توش سگ نبوده !!!!!!؟
    ممنون میشم اگه در این مورد راهنمایی بفرمایید

(اینطور که من فهمیدم یک میکروبی به نام تینیا ایکینوسکوس در سگ وجود داره که در معده اش هست و از طریق مدفوعش به همه جای بدنش میرسه. شاید به این دلیله که سگ نجسه.)

خیلی ممنون
    ویرایش توسط OMID-313 : June 4th, 2013 در ساعت 12:33 PM دلیل: افزودن دلیل علمی نجاست سگ
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

برای شما بهتره در آپارتمانی خونه بگیری که حیوان ممنوع باشه یعنی هیچ کدوم از ساکنین آپارتمان حق داشتن حیوان ندارن اگه در آگهی های اجاره بررسی کنین فراوونه ، ولی در خیابون و پارک و ... سگ ها فراوونن و به شکلها و جثه های مختلف باید بهشون عادت کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان

(اینطور که من فهمیدم یک میکروبی به نام تینیا ایکینوسکوس در سگ وجود داره که در معده اش هست و از طریق مدفوعش به همه جای بدنش میرسه. شاید به این دلیله که سگ نجسه.)

خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

سلام دوستان

خیلی ممنون
    امیدجان
    طبق پرس و جوهایی که بنده کردم بیماری ها بین سگ و انسان منتقل نمی شوند.

Junior Member

سلام دوستان

خیلی ممنون
    دوست عزیز اینی که اسم بردین (تینیا) میکروب نیست، اسم یه جور کرم نواریه که انگل مشترک بین انسان و گاو ( Taenia Saginataیا همون کرم کدو) یا خوک (Taenia Solium یا کرم تریشین) یا سگ (Echinococcus Granulosus) هستش. نوع سگی عامل بیماری کیست هیداتیک هم هست. اولاً: همۀ سگ‌ها مبتلا به این بیماری نیستند، همون طور که همۀ آدم‌ها آلوده به کرم کدو نیستن . ثانیاً: اگر سگی در شرایط مناسب نگهداری بشه به این بیماری مبتلا نمی‌شه. ثالثاً: اگه این مسئله می‌تونست دلیل نجاست موجودی باشه، اون وقت گاو و انسان هم نجس بودن!!!

ضمناً در اکثر روستاهای ایران سگ به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شه و مورد علاقه و حتی گاهی احترام هستش. (اگر چه ممکنه روستائیان ما از این احترام صحبت نکنن ولی خودم به عینه این مسئله رو دیدم)
    داریم وارد کشوری می‌شیم که مردمش مخصوصاً به این حیوان علاقۀ خاصی دارن، فکر کنم بهتر باشه با این فرهنگ سازگار بشیم. ارائۀ اطلاعات درست به این سازگاری کمک می‌کنه.
    NOC: 3111 - FSW1 (38) - CIO: 30 Nov 2009 - 1st file number: 1 Feb 2010 - 2nd file number: 5 May 2010 - Request for Update : 28 May 2011 - The File Transferred to Warsaw Office and Process started: 23 Jan 2012 - Request for Medical Exam: 25 Sep 2012 - London Office Recieved the Medical: 11 Oct 2012 - Request for Passport Copy and Physical Appearance: 27 March 2013 and Finally: Passport Request 28 May 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda123 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینی که اسم بردین (تینیا) میکروب نیست، اسم یه جور کرم نواریه که انگل مشترک بین انسان و گاو ( Taenia Saginataیا همون کرم کدو) یا خوک (Taenia Solium یا کرم تریشین) یا سگ (Echinococcus Granulosus) هستش. نوع سگی عامل بیماری کیست هیداتیک هم هست. اولاً: همۀ سگ‌ها مبتلا به این بیماری نیستند، همون طور که همۀ آدم‌ها آلوده به کرم کدو نیستن . ثانیاً: اگر سگی در شرایط مناسب نگهداری بشه به این بیماری مبتلا نمی‌شه. ثالثاً: اگه این مسئله می‌تونست دلیل نجاست موجودی باشه، اون وقت گاو و انسان هم نجس بودن!!!

ضمناً در اکثر روستاهای ایران سگ به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شه و مورد علاقه و حتی گاهی احترام هستش. (اگر چه ممکنه روستائیان ما از این احترام صحبت نکنن ولی خودم به عینه این مسئله رو دیدم)
    داریم وارد کشوری می‌شیم که مردمش مخصوصاً به این حیوان علاقۀ خاصی دارن، فکر کنم بهتر باشه با این فرهنگ سازگار بشیم. ارائۀ اطلاعات درست به این سازگاری کمک می‌کنه.
    دقیقا اگه مثل من دوستشون دارید که خوشحال هم میشید، اما اگه نه، باید سعی کنید که کنار بیایید، چون سگها حضور پر رنگی دارند، در انواع طرحها و رنگها و سایزهای مختلف . به نظرم اگه ضرر قابل توجهی داشت اینجاییها هم اینقدر سگ نگه نمیداشتن، مثلا یکی رو می بینی پنج تا سگ داره. سگها که معمولا لیش دارند و گونه های گازگیر mouth guard هم دارند. در یه فضای سبز یا پارک ممکنه سگ باز بشه و بدووه اما تو خیابون ها همیشه لیش هستند و یا خودشون دوان دوان به دنبال صاحبان خودند. در مکانهای عمومی مثل رستورانو اینها حق ندارند بیارن داخل (البته دیدم که مثلا دختری سگشو آورده تو کافی شاپ گذاشته تو بغلش، یا یکی سگ غول پیکری رو آورده تو اتوبوس) اما درحالت کلی ممنوعه و دیده نمیشه. و دیگه اینکه خود اینجا کم بارون میاد که این جماعت هم گاه و بیگاه پای درختان و بته های کنار خیابون رو آبیاری میکنن. فکر میکنم با توجه به حساسیتتون باید سعی کنید به این هم عادت کنید.
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru

یک نکته دیگر هم که اضافه کنم اینست که اکثرا افراد نابینا هم از سگ های تربیت شده بعنوان راهنما استفاده میکنند و قانونا هیچ کس حق جلوگیری از آنها را ندارد یعنی نابینایان مجازند با سگشان وارد ساختمان یا تاکسی یا اتوبوس و رستوران بشوند و کسی اجازه ندارد جلویشان را بگیرد در نتیجه قبل از هر اعتراض به این موضوع دقت کنید.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

سلام دوستان
    در کانادا چطور میشه با موضوع سگ کنار اومد !!!!!؟...
    یه نکته هم من اضافه کنم:
    سگی که غذاش عوض بشه و بیسکوئیت (مخصوص سگ) و ترکیبات گیاهی بخوره که دیگه سگ نیست که
    کلن سگاشون مثل سگ اصحاب کهف می مونن. توی اتوبوسم که میارنشون ساکت روی زمین کنار صاحبشون می شینند.
    توی خیابون و پارک هم اگه کاری به شما داشته باشن صرفن برای اینه که می خان با شما بازی کنند.
    اصلنم اونطوری ندیدم که بیان سرتاپای آدمو لیس بزنن (اه)

خونه ها هم مشخصه که کسی قبلش پت داشته یا نه. بعضی خونه ها که کلن پت ممنوعه. حتی کرم ابریشم هم نمی شه نگه داشت

اگه سعی کنی همیشه یک فاصله یک متری با سگها داشته باشی، وقتی بهشون دقت می کنی، می بینی دوست داشتنی هم هستند - البته از همون یک متری

من خودم خیلی از سگ میترسم (عوضش عاشششششق گربه هام!)
    خوشبختانه صاحبای سگها همیشه با قلاده میارنشون بیرون، اگر هم قلاده نداشته باشن خیلی سگهای فسقلی و بی قابلی هستن که مث پشه میمونن، فوتشون کنی میرن هوا
    در هرحال اگر قلاده هم نداشته باشن معمولن مث بچه آدم دنبال صاحبشون میرن و سرشون هم بالا نمیکنن
    اون فسقلیا یه ذره پررو و شیطون شاید باشن، اما اونا هم فقط هارت و پورت دارن... سگ هر چی بزرگتر، آرومتر! من شیتزو دیدم که واسه هاسکی شاخ و شونه میکشید، هاسکیه یه نگاه بهش کرد، یه خمیازه کشید و رفت ))))))

آهان، اصل حرفم یادم رفت
    اگر هم از یه سگی خیلی میترسید و سر راهتونه، مودبانه به صاحبش بگید میترسید یا حتی با حرکاتتون نشون بدید، سفت تگهشون میدارن تا شما رد بشید

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)