صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: گرفتن عدم سو پیشینه ایران از داخل کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن عدم سو پیشینه ایران از داخل کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    آقا این کنسولگری تو واشنگتن یه کم در مورد اعداد و زمان ها گیج میزنه. من برای دخترم درخواست برچسب ویزای ایران دادم پای تلفن گفتن سه ماه طول میکشه ولبی اگر 58 $اضافه بدی 2هفته طول میکشه.
    آخرش زیر ۲۴ساعت بهش ویزا دادن!
    رو این عددهایی که میگن خیلی حساب نکنین.
    من حاضرم ۱۰۰ دلار بیشتر بدم گواهی سو پیشینمون رو ۱ ماهه بده!!
    راستی چه طوری زیر ۲۴ ساعت شد؟ کی به دستشون رسید و کی صادر کردند و کی برای شما پست کردند؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    من حاضرم ۱۰۰ دلار بیشتر بدم گواهی سو پیشینمون رو ۱ ماهه بده!!
    راستی چه طوری زیر ۲۴ ساعت شد؟ کی به دستشون رسید و کی صادر کردند و کی برای شما پست کردند؟
    من با راهنمایی آقای پیرسون از ایران برای دخترم مجوز ویزا گرفتم. یه کد بهم دادان. دوشنبه شب با سرویس UPS پاسپورت دخترم رو با سایر مدارک فرستادم. هر چند ساعت یه بار UPS موقعیت رو آپ دیت میکرد. سه شنبه 11 صبح رسیده واشنگتن و سه شنبه پاکت حاوی ویزا و پاس دخترم ساعت 1 بعداز ظهر واشنگتن رو ترک کرده. چهارشنبه 9 صبح پاکت رسیده دست من.
    فقط این قدر تند انجام دادان نگران شده بودم که به دخترم ویزا ندادن که این قدر زود رسیده.!!
    خلاصه این چیزاشون حساب کتاب نداره. پای تلفن بهم گفته بودن با سرویس ویژه 12 روز کاری طول میکشه که 2 ساعته انجام شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    من دو سال پیش که ایران بودم، عدم سو پیشینه رو گرفته بودم. الان که لازم داشتم، پدرم با کپی شناسنامه خودش و من ، رفت خیابان 12 فروردین ، روبروی 16 اذر ، ساختمان دادگستری ، و یک روزه برام دوباره گواهی رو گرفت. این سریعترین راهه

بالاخره گواهی عدم سو پیشینه ما هم هفته قبل اومد. تقریبا 4 ماه طول کشید نکته عجیب ... با اینکه هر دوتامون مدارک رو با هم در یک پاکت گذاشته بودیم گواهی عدم سوء پیشنه ما با فاصله 2 هفته ای دستمون رسید یعنی اول مال من رسید و دو هفته بعد مال همسرم.

Junior Member

می شه یکی از دوستان لطف کنه و به من بگه

- کسی که فنلاند هست چه طور می تونه سو پیشینه ایران رو بگیره؟ سفارت ایران در فنلاند گفته ما بهت 2 تا کارت انگشت نگاری می دیم و برو پلیس فنلاند که برات fingerprint بگیرن. اما پلیس فنلاند می گه ما برای غیر از کشور فنلاند نمی تونیم این کار رو بکنیم!
    - کسی بوده که برای study permit کانادا اقدام کرده باشه و فقط سو پیشینه کشور فعلی رو گذاشته باشه؟ به نظرتون چقدر ریسک داره؟ حتی اگر ما بتونیم finger print بگیریم اگه بخوایم 4 ماه صبر کنیم که کلن هیچی! به دیفر هم حتی نمی تونیم برسیم!

راهنمایی م کنید لطفن...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Angry پاسخ : گرفتن عدم سو پیشینه ایران از داخل کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22126 نمایش پست ها

- کسی که فنلاند هست چه طور می تونه سو پیشینه ایران رو بگیره؟ سفارت ایران در فنلاند گفته ما بهت 2 تا کارت انگشت نگاری می دیم و برو پلیس فنلاند که برات fingerprint بگیرن. اما پلیس فنلاند می گه ما برای غیر از کشور فنلاند نمی تونیم این کار رو بکنیم!
    - کسی بوده که برای study permit کانادا اقدام کرده باشه و فقط سو پیشینه کشور فعلی رو گذاشته باشه؟ به نظرتون چقدر ریسک داره؟ حتی اگر ما بتونیم finger print بگیریم اگه بخوایم 4 ماه صبر کنیم که کلن هیچی! به دیفر هم حتی نمی تونیم برسیم!

راهنمایی م کنید لطفن...

سلام
    چطور ممکنه سفارت یک کشور مثل ایران انگشت نگاری نداشته باشه!! اگر مطمئنید باید گفت .... بر سر ایران با طرز حمایت و کار راه اندازیش برای ایرانیای خارج. بازم برید حضوری بپرسید راهی نداره واقعا؟!!! آخه یه کنسولگری هم اینکارو می کنه چطوره که سفارت ایران انجام نمیده؟!!! به پلیس دوباره رجوع کنید و توضیح بدین بهشون برای پی لازمه و نمیتونید برید ایران برای انگشت نگگاری بعد خواهش کنید باهاتون راه بیان شاید فایده داشته باشه. نهایتا به سفیر پخمه بگین (با توجه به ویزای شنگن) دقیقا معلوم کنن سوئد و ... اینکارو می کنن برید اونجا،چاره ای نیست.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22126 نمایش پست ها

راهنمایی م کنید لطفن...
    تو کانادا که پلیس اثر انگشت نمیگیره یه سری موسسات قانونی میگیرند. احتمالا در فنلاند هم همینطوریه دیگه

با سلام.
    ما هم تونستیم با مراجعه به ساختمان دادگستری ذر خیابان 12 فروردین، روبروی 16 آذر، و ارایه گواهی عدم سو پیشینه قدیمی، یه گواهی جدید بگیریم.

Junior Member mnaeem آواتار ها

آیا گواهی عدم سوء پیشینه بعد از لندینگ به عنوان PR و در پروسه کاریابی لازم میشود؟ من بعضی جاها دیدم که نوشته اند : "حداکثر 20 روز مانده به خروج از ایران یک گواهی عدم سوء پیشینه بگیرید و ترجمه کنید و با خود بیاورید" آیا این واقعا لازم است؟ اگر لازم است، این "20 روز" رو براش چه رفرنسی هست؟ مثلا نمیشه 1 ماه قبلش گرفت؟

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

دوستان من در مونترال هستم. چطوری میتونم از تهران عدم سو پیشینه بگیرم؟
    ممنون
    >>>

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)