صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52

موضوع: گرفتن عدم سو پیشینه ایران از داخل کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن عدم سو پیشینه ایران از داخل کانادا

با سلام
    من و خانواده برای درخواست شهروندی در چند ماه آینده نیازمند برگه عدم سو پیشینه از ایران هستیم
    آیا برای صرفه جویی در هزینه و وقت میتوانم من همراه کارت انگشت نگاری همه اعضای خانواده که اینجا میخواهم از پلیس محلی بگیرم و درمسافرت به ایران ارایه دهم آیا به من که عضو درجه یک هستم درهنگام مراجعه به خیابان شانزده آذر برگه عدم سو پیشینه همه اعضای خانواده را صادر می کنند
    ممنون میشم از راهنمایی بیشتر در این مورد

نقل قول نوشته اصلی توسط tempus نمایش پست ها
    سلام. از دوستان ساکن کانادا کسی هست که تجربه گرفتن گواهی عدم سوئ پیشینه بدون حضور در ایران طی یکی دو ماه اخیر رو داشته باشه؟ البته من سه سال پیش یکبار گرفتم و الان اثر انگشتم توی سیستم هست.
    میخواستم بدونم امکانش هست با استفاده از گواهی قبلی برام گواهی جدید بگیرن

سلام دوست عزیز

من هم الان تو کانادا هستم و با این مشکل روبرو شدم. میشه بی زحمت لطف کنید و بنده رو راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamIran نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من هم الان تو کانادا هستم و با این مشکل روبرو شدم. میشه بی زحمت لطف کنید و بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    اگر اثر انگشت رو به همراه شناسنامه یا کپی برابر اصل بفرستید معمولا پدر یا فرد نزدیک میتونه با کمی چونه زدن بگیره. من همین ماه پیش با اثر انگشت و کپی برابر اصل شناسنامه گرفتم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان من دارم با ویزای دانشجویی از ایران میام واسه احتیاط درخواست عدم سو پیشینه دادم نمیدونم بعدا میتونم از همین استفاده کنم یا نه. ولی گفتم برای محل کار شاید نیاز بشه. ایران میخوام ترجمه کنم مهر مترجم کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AZP86 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم با ویزای دانشجویی از ایران میام واسه احتیاط درخواست عدم سو پیشینه دادم نمیدونم بعدا میتونم از همین استفاده کنم یا نه. ولی گفتم برای محل کار شاید نیاز بشه. ایران میخوام ترجمه کنم مهر مترجم کافیه؟
    اینجا برای کار عدم سو پیشینه نمی خواند. تنها جایی که بدرد میخوره برای مهاجرت هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AZP86 نمایش پست ها
    همانطور که گفتند زیاد کاربرد ندارد ولی اگر گرفتید به هر حال در صورت استفاده هم مترجم در کانادا باید ترجمه کند. ترحمه ایران هم اگر هزینه زیادی ندارد انجام دهید ولی تاییدیه و دادگستری و خارجه خیر.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

:

سلام
    من در کانادا زندگی میکنم و نیاز به گواهی عدم سو پیشینه دارم. خواستم اولا راههای ممکن برای گرفتن هر چه سریعترش رو بدونم. ثانیا آیا امکانش هست که من اثر انگشت مورد تایید اینترپل رو برای پدرم تو ایران بفرستم و اون برای من اقدام کنه؟؟
    ممنونم از راهنماییتون پیشاپیش
    زیباترین قسم سهراب سپهری: نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچیک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_aut نمایش پست ها

:

سلام
    من در کانادا زندگی میکنم و نیاز به گواهی عدم سو پیشینه دارم. خواستم اولا راههای ممکن برای گرفتن هر چه سریعترش رو بدونم. ثانیا آیا امکانش هست که من اثر انگشت مورد تایید اینترپل رو برای پدرم تو ایران بفرستم و اون برای من اقدام کنه؟؟
    ممنونم از راهنماییتون پیشاپیش
    بله شما می تونید اثر انگشت رو برای پدرتان بفرستید تا ایشان عدم سو پیشینه برای شما بگیرند با احتساب حتی زمان ترجمه این بهترین و سریعترین راه حل هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بالاخره گواهی عدم سو پیشینه ما هم هفته قبل اومد. تقریبا 4 ماه طول کشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Joojak نمایش پست ها
    من هم مجبور شدم همون راه دفتر حفظ منافع رو برم. البته پريروز بالاخره رسيد دستم نامه سوپيشينه، ولي ٥ ماه طول كشيد.
    با سلام

گواهی صادره برای شما از این طریق (دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن ) به زبان انگلیسی هست یا به زبان فارسی؟
    .
    .
    ویرایش توسط Muhaajer : April 26th, 2019 در ساعت 08:40 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    همانطور که گفتند زیاد کاربرد ندارد ولی اگر گرفتید به هر حال در صورت استفاده هم مترجم در کانادا باید ترجمه کند. ترحمه ایران هم اگر هزینه زیادی ندارد انجام دهید ولی تاییدیه و دادگستری و خارجه خیر.

آیا ترجمه این گواهی (برای سیتی زنی) باید حتما درداخل کانادا صورت بگیرد؟

آیا این مورد "لزوم ترجمه در داخل کانادا" برای این گواهی خاص به صراحت درجایی ذکرشده است؟

علت عدم پذیرش ترجمه انجام شده درایران چیست؟
    .
    .
    ویرایش توسط Muhaajer : April 26th, 2019 در ساعت 08:41 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)