صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: سوالات در زمینه نرم افزارها و مباحث کاربردی و اجرایی مهندسی عمران

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در زمینه نرم افزارها و مباحث کاربردی و اجرایی مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    نسخه کرک شده که به اون صورت نداره. علم عمران یه دونه میفروشه با قیمت 250000 تومان اگر اشتباه نکنم، ولی نمیدونم چطوریه.
    من استادم نسخه کاملش رو برای محل کارش خریده بود. منم با SEEP/W و SIGMA/W تزم رو انجام دادم. اگر سوالی بود تا جایی که بتونم در خدمتم. یه دانگل داره که حتماً باید به سیستم وصل باشه.

دوستان کسی با نرم افزار ABAQUS برای حل مسائل سدهای خاکی کار کرده؟ کلاً اطلاع دارید چه مدلهای رفتاری تو نرم افزار برای خاک وجود داره؟
    من با Abaqus كار نكردم ولي ميدونم اين مدلهاي رفتاري رو ساپورت ميكنه
    Mohr Coulomb plasticity, extended Drucker Prager plasticity models, modified Drucker-Prager/cap model & clay plasticity Models
    تا اونجايي كه اطلاع دارم مدلهاي جديد مثل
    double hardening models, bounding surface plasticity or hypoplasticity
    تو اين نرم افزار موجود نيستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : سوالات در زمینه نرم افزارها و مباحث کاربردی و اجرایی مهندسی عمران

سلام
    از مهندسان عزيز كسي فايل يك قاب فولادي 2 بعدي با سيستم تركيبي(قاب خمشي + مهاربند CBF) با 15 طبقه به بالا كه با SAP يا ETABS طراحي شده داره؟ همچنين كسي جزوه آموزشي OPENSEES داره؟ممنون

سلام دوستاي عزيز كسي هست كه در مورد نرم افزار space syntax اطلاعاتي داشته باشه؟ يا باهاش كار كرده باشه ؟

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث فنی و کاربردی مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    یکی از دوستان من در ایران پروژه احداث تاسیسات یک بیمارستان رو به عهده داره. کلا دتایل های بیمارستان با دتایل های ساختمان های معمولی متفاوت میباشد. حالا سوال در مورد کف سازی آشپزخانه بیمارستان میباشد. البته سوالم فنی هست و شاید بهتر بود از فروم دیگری استفاده کنم. اما خوب دیگه ما به AA ارادت داریم. من دنبال دستورالعمل و آیین نامه ای چه فارسی (برنامه و بودجه) چه انگلیسی در زمینه کف سازی آشپزخانه بیمارستان هستم. مطمئنم که در این مورد قبلا چیزی خوندم اما حالا هر قدر میگردم چیزی پیدا نمیکنم. دوستان میتونند کمکم کنند؟ آیین نامه ای که نشون بده برای آشپزخانه بیمارستان باید از کف پوش های خاصی استفاده بشه که میکروب رو انتقال نده.

قبلا از همکاری شما سپاسگذاریم.
    سلام در مورد سوال شما 1 برای ایین امه و.. بتنآیین‌نامه بتن ایران

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%...B1%D8%A7%D9%86

و برای اطلاعات مناسب با شرکت دکوراسیون دو معماری آماج ساز یکی از معماران تخصصی مکان های پزشکی و بیمارستانی
    http://amajsaz.ir
    و برای اطلاعات از کف سازی و مواد افزودنی بتن برای کف سازی http://fabirco.org/%DA%A9%D9%81%20%D...A7%D8%B2%DB%8C
    امید وارم مفید باشه چون من چند ال درگیر همین مشکل بودم

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوستان عمرانی که با ANSYS کار کردن،
    برای یادگیری نرم افزار ANSYS کدوم کتاب بهتره؟ و دیگه اینکه چه جوری می تونم کدنویسی ANSYS رو یاد بگیرم؟
    Trust your emotions, Believe in your dreams

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام.
    کسی کتاب برای طراحی کنترلر عصبی برای کنترل سازه توسط متلب سراغ داره؟

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

نقل قول نوشته اصلی توسط F A T I نمایش پست ها
    دوستان عمرانی که با ANSYS کار کردن،
    برای یادگیری نرم افزار ANSYS کدوم کتاب بهتره؟ و دیگه اینکه چه جوری می تونم کدنویسی ANSYS رو یاد بگیرم؟
    دوستان عزیز ، انسیس یک نرم افزار نیست. انسیس یک بسته نرم افزاری شامل چندین نرم افزار هستش.
    زمان نصب هم ، میتونید انتخاب کنید که کدوم نرم افزار ها رو نص کنید و کدومها رو نه.
    نرم افزار هایی رو که میتونید تو انسیس ازشون استفاده کنید که خیلی مرتبط به زشته عمران هست شامل موارد زیره :
    CFX
    Fluent
    Mechanical APDL
    AutoDyn
    و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در زمینه نرم افزارها و مباحث کاربردی و اجر

با سلام خدمت دوستان عزیز
    آیا کسی با نرم افزار cche2d کار کرده ؟؟؟ شبیه سازی جریان و رسوب ؟؟؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان عریز.
    نرم افزار فلک دو بعدی ورژن 7 نصب شده روی ویندوز 10 موفق باز کردن فایل های قبلی ارور میده و انگار باگ میشه... باید بسته شه و دوباره بازش کنم.
    کسی اطلاع داره چگونه میتونم درستش کنم.

سلام خدمت هم رشته اي هاي عزيز،
    من براي فوق دارم ميرم باژيك گرايش سازه، خيلي به نرم افزار تسلط ندارم، ميخواستم از دوستاني كه به خصوص خارج از ايران تحصيل كردن راهنمايي بگيرم كه اونجا نرم افزارهايي كه استادا انتظار دارن بلد باشيك چيا هستن؟؟؟
    اگر راهنمايي كنيد لطف بزرگي كردين
    سپاس

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345