صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 118

موضوع: واقعاً پست TNT سه یا چهار روزه می رسونه؟

پیش فرض راهنمیی در مورد پست TNT

سلام دوستان.

من مدارکم 16 ژانویه از تهران Pick up شد با TNT به مقصد مونترال و تورنتو...اما بسته مونترال الان دو روز هست در Liege Euro Hub (ظاهرا بلژیک) مونده...کسی تا بحال براش این مورد پیش اومده؟؟ من شنیدم TNT سه روزه میرسه اما بعد سه روز هنوز بسته ام در اروپاست .

ممنون میشم اگر کسی تجربه اینچنینی داره راهنمایی کنه که چی کار میشه کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمیی در مورد پست TNT

نه 3 روز نیست ممکنه 7-6 روز طول بکشه. می رسه نگران نباشید. یه بسته من به تعطیلات خورد 16 روز بعد رسید!

من 15 ام فرستادم از همون جایی هم که شما گفتی تو بلژیک رد شد،17 ام تورنتو بود و 18 ام جای دیگه کانادا دریافت شد.البته تاخیر هم ممکنه بسته ها بخورن.حالا یه زنگی هم بزنی tnt بد نیست ولی کلان مشکلی نیس

آقا مسئله ای نیست، من هم 14 فرستادم برای Halifax یک روز کامل Liege Euro Hub گیر کرد، دو روز هم تو تورنتو مونده بود، اما الان داره به راهش ادامه میده
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

زنگ بزن به نمایندگی TNT جردن، راهنماییت می کنن. تلفن:82444

Junior Member

نگران نباش. من تا حالا هفت هشت بار به کانادا و امریکا با تی ان تی بسته فرستادم هیچ وقت سه روز نرسیده. بین پنج تا هفت روز طول کشیده معمولاً. حالا یه زنگی بزن بهشون.

Senior Member

پیش فرض واقعاً پست TNT سه یا چهار روزه می رسونه؟

سلام،
    من سه روز پیش دو تا بسته رو به کانادا و سوئد با TNT پست کردم، اما هنوز که می رم توی سایت و پیگیری می کنم، می نویسه:
    03 Feb 2008 20:38 Tehran Shipped From Originating Depot
    یعنی همون روز تحویل بسته از تهران خارج شده، اما هنوز به هیچ نقطه ای نرسیده. نمی دونم، باید صبر کنم و امیدوار باشم که بسته تا 15ام که ددلاین هست می رسه، یا اینکه نه! با این وضعیت این طور پیداست که TNT هم فقط پول می گیره و موقع انجام کار که میشه مثل Iran Express عمل می کنه.
    میشه برای پیگیری این مورد با جایی تماس گرفت؟ یا از کسی پرسید که چرا هنوز بسته هیچ تغییر وضعیتی نداده؟ کسی جوابگو هست؟
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : واقعاً پست TNT سه یا چهار روزه می رسونه؟

من تا حالا هيچ مشكلي با TNT نداشتم و همه بسته هام 4 روزه رسيده ...
    در مورد جوابگويي هم من يه بار يه سوال داشتم خيلي خوب پيگيري كردند ... زنگ بزن حتما از خودشون بپرس
    چون اين چيزي كه نوشتند يعني از تهران سوار هواپيما شده .. قاعدتا بايد به دوبي يا اروپا مي رسيده ... اخيرا هواپيمايي سقوط كرده ؟ ;D

پست TNT واقعا سه يا چهار روزه ميرسه اما به شرطي كه پست همان روزي كه شما بسته هاتون رو ميبريد آنجا آنها هم براي پستش اقدام كنند . من روز دوشنبه مداركم رو به پست دادم اما آنها تازه روز چهارشنبه روي بسته من اقدام كردند به همين خاطر با تاخير انجام شد . فقط حواستون به اين موضوع باشه .
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

Senior Member

من بسته رو 3 فوریه صبح دادم به پست، همون 3 فوریه ساعت 8 شب هم از تهران حرکت کرد، اما این تمام اطلاعاتی هست که نوشته و هیچ چیز دیگه ای توی سایت نیست، با اینکه حدود 3 روز می گذره!!!

زنگ زدم، گفت بسته شما به فرانکفورت فرستاده شده، اما توی پروازش مشکلی پیش اومده!!!! الان هم داره پی گیری میشه که چه بلایی سر بسته ها اومده. یعنی من اگر دریا هم برم باید با خودم آب ببرم :-[
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)