سلام به همه دوستان عزیز

در جواب Safoura من با انگلیسی جواب دادم اما برای اینکه یک بار دیگه خوندنش برای دوستان راحت باشه فارسی تایپ می کنم.
1- ممکنه شما مکان فعلی خودتون رو ایران انتخاب نکرده باشید. در بعضی موارد سایت TNT به طور Default وارد سایت انگلیس UK می شه و بسته های با شماره رهگیری ما رو Not found می زنه. این مشکل من هم بود.

2- ممکنه ایراد سیستمی باشه. چون بر خلاف تصور ماها Update در TNT به وسیله بارکد نیست. ( این رو من از کارمند شرکت پرسیدم . ممکنه جور دیگه باشه!) من هم مشکل مشابهی داشتم. بسته من 19 روز Update نشد و من فکر کردم گم شده. اما بعد از 20 روز Update شد و دیدم به موقع تحویل شده. همین چند روز قبل!

3- به TNT زنگ بزنید (82444) بگید بسته صادراتی دارید و می خواهید Track کنید. اونا وصلتون می کنن به یه خانم خوش اخلاق!!! ( من یه 10 باری زنگ زدم اما بر خلاف خیلیا خم به ابرو نیاورد ). سیستم اون خانوم به شبکه داخلی TNT وصله. اگه نتونه اون موقع بگه به همتای خارجی خودش میگه و اون ظرف 2 روز اطلاع می ده.

4- در نهایت اینکه خودتون دل ناگرون نکنید. چون طبق مطالعه اینجانب از پشت رسید که مربوط به قرارداد ها می باشد از خطرات آسیب به بسته ها مطلع هستن و براشونم فرق نداره بسته ایرانیه یا خارجی.

5- آرزوی موفقیت برای همه دوستان در این تالار در زندگی

احسان