صفحه 10 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    وقتي signatory NEW AWB: 280822581 رو track ميكنم كه ببينم كي گرفته بسته منو اصلا چرت و پرت جواب ميده: دو نكته: 28/08/2008 يعني چي؟ و 28082258 رو بهم ميده ولي يه 1 جا ميندازه.
    مارياي عزيز، بسته ي شما روز 30ام ژانويه توسط خانم ورونيكا الوفسون (عجب اسمايي دارن اين سوئديا، خدا رحم كنه ) در ساعت 10 صبح به وقت محلي دريافت شده است و جاي هيچ نگراني اي نيست!
    برا منو بگو كه دقيقه 93 رسيده (2 فبريه) تو اين يه مسئله شانسم با پرسپوليس برابري كرد ...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

من پنج شنبه از طریق اداره پست رسالت دو تا بسته با TNT فرستادم، ولی این بار فرم نارنجی رنگی که برای TNT بود و پر کردم کنار کلمات انگلیسی فارسیشونم نوشته بود و تمام توضیحات پشت برگه فارسی بود. یه لیبل هم روی برگه در قسمت "Consignmet Number" چسبودن که هر چی تو این سه روزه شمارشو تو سایت TNT می زنم برای track کردن می زنه که یه همچین شماره ای ثبت نشده! هر چی هم زنگ می زنم اداره پست کسی گوشیو ور نمی داره . می خواستم بدونم کسی از دوستان با این مشکل برخورد داشته یا نه و اگه داشته جریان از چه قراره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsas
    من پنج شنبه از طریق اداره پست رسالت دو تا بسته با TNT فرستادم، ولی این بار فرم نارنجی رنگی که برای TNT بود و پر کردم کنار کلمات انگلیسی فارسیشونم نوشته بود و تمام توضیحات پشت برگه فارسی بود. یه لیبل هم روی برگه در قسمت "Consignmet Number" چسبودن که هر چی تو این سه روزه شمارشو تو سایت TNT می زنم برای track کردن می زنه که یه همچین شماره ای ثبت نشده! هر چی هم زنگ می زنم اداره پست کسی گوشیو ور نمی داره . می خواستم بدونم کسی از دوستان با این مشکل برخورد داشته یا نه و اگه داشته جریان از چه قراره؟
    سلام.
    شما همین الان با شماره 82444 تماس بگیرین و مشکلتون رو مطرح کنید. پاسخ گویی تلفنیشون خیلی خوبه.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsas
    پست رسالت همین طوریه . منم تجربه اش رو دارم. زنگ بزنید TNT با همون شماره ای که دوستمون گفت، کمکتون می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    سلام.
    شما همین الان با شماره 82444 تماس بگیرین و مشکلتون رو مطرح کنید. پاسخ گویی تلفنیشون خیلی خوبه.
    من الان زنگ زدم به TNT و به من گفت که هرگز به پست هایی که نماینده ی TNT توشون حظور نداره بستتون رو ندید، چون فقط 2 تا 3 روز طول می کشه که اونا بسته رو به TNT بدن و اگه می خواید پست کنید حتما به اون چند تا پستی که مثل پل صدر نماینده ی TNT توشون هست بفرستید.

بچه ها من امروز یه اتفاق وحشتناک برام رخ داد.

من هفته ی پیش مدارکم رو برای کارلتون و وسترن اونتاریو پست کردم. که کارلتون رو با دوستم با هم پست کردیم. من همه چیز رو چندبار چک کردم حتی فیشها رو هم نگه داشتم ، که بسته ی کارلتون چون سنگین تر بود قیمتش بیشتر شد و کدها رو هم ترک کردم مال کارلتون در اوتاوا تحویل گرفته شد و مال وسترن در لندن .
    تا اینجا همه چیز درسته....

اما امروز از اونتاریو برای من و دوستم ایمیل اومده که چرا مدارک کارلتون رو فرستادین اونتاریو

من واقعا گیج شدم نمی فهمم چی شده ؟!!!! پس چرا موقع ترک کردن جاهاشون با هم فرق میکرده . در ضمن برای کارلتون پاکتش a3 بود و برای اونتاریو پاکت a4...

حالا گفتن ما خودمون مال کارلتون رو براتون می فرستیم. خدا میدونه کی بفرستند ؟ درست بفرستند؟

من نمیدونم چی کار کنم >

نکته ی دیگه اینکه من برای هر کدوم از اینا ریز نمره رو فرستادم اما وسترن بهم گفته تو این package تنها یه ریز نمره هست ما یک کپی برای کارلتون می فرستیم اما پاکت که روش مهر دانشگاه هست رو خودمون نگه میداریم. در این انتقال TNT توی پاکتها رو باز می کنه؟!! و توش تغییرات میده.

مگه میشه تعداد ریز نمرات من کم شده باشه؟؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

شما فکر کردین هر دوی پاکت ها رفته وسترن؟
    فکر کنم برعکس فرستادین. یعنی مل وسترن و فرستادین کارلتون. واسه همین وسترن خوب یه سری ریز نمره هم بیشتر نداره دیگه.
    اینکه هر دوی پاکت ها بره یک جا، 99 درصد بعیده.

سلام،این پیغاک که TNT میده معنیش چیه؟؟؟؟؟Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway؟یعنی تو گمرکه؟توی status زده Exception ؟ ??? ???
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

من مدارکم رو با tnt فرستادم(سریعش) ولی الان 8 روز گذشته و امروز هم تعطیلیه. تو رو خدا یکی بگه چکار کنم. با 82444 هم تماس گرفتم چون امروز تعطیله هیچکس جوابگو نیست. کسی میدونه این یعنی چی:
    ]becnel یعنی چی؟

مقصد رو اشتباه نوشته!!!!

Reference EMS
    Pick up date 17 Feb 2009
    Destination BATON ROUGE
    Delivery Date 12:48, 20 Feb 2009
    Signatory BECNEL

--------------------------------------------------------------------------------

20 Feb 2009 12:48:00 Usa Unlist Shipment Delivered In Good Condition.
    20 Feb 2009 06:25:00 Usa Unlist Out For Delivery.
    20 Feb 2009 02:18:00 Usa Unlist Shipment Received At Destination Depot.
    20 Feb 2009 01:55:00 Usa Unlist Shipment Received At Destination Depot.
    19 Feb 2009 20:24:00 Usa Unlist Out For Delivery.
    19 Feb 2009 13:47:42 New York Jfk Airport Shipment In Transit.
    19 Feb 2009 07:59:04 New York Jfk Airport Shipment Received At Transit Point.
    19 Feb 2009 03:10:07 New York Jfk Airport Shipment Released From Customs.
    19 Feb 2009 01:36:21 Liege Euro Hub Shipment In Transit.
    18 Feb 2009 07:10:28 Frankfurt Airport Shipment In Transit.
    18 Feb 2009 07:09:39 Frankfurt Airport Shipment Received At Transit Point.
    17 Feb 2009 21:46:00 Tehran Shipment In Transit.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)