صفحه 13 از 44 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

مدارک من با هزار سلام و صلوات از وسترن به کارلتون رسیده ، اما حالا میگن رزومه و sop ام نیست. خب معلومه تو وسترن گم شده دیگه. ای خدااااااااااااااااااا >

چقدر اینا بی نظم و گیج هستند. ما فکر میکردیم اینا خیلی با نظم و کار درست هستند. اینا از ما هم بدتر هستند :'( :'( :'(

مدارک من تا بخواد به admission committee برسه دیگه هیچی ازش نمی مونه.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday
    بچه ها من هم يه ماه پيش مداركم رو فرستادم هلند .دانشگاه ميگه نرسيده اما توي سايت tnt ديدم كه دو روز بعدش رسيده
    فكر ميكنيد ميشه از tnt اي كه پست كردم پيگيري كنم
    ممنون
    الحمدلله از بورس انداختن منو
    گاهي ممكنه مدارك شما به دانشگاه مد نظرتون رسيده باشه اما دانشكده ديگري آن را دريافت كرده باشه. حضورا به دفتر مركزي TNT مراجعه كنيد بهتره.
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    مدارک من با هزار سلام و صلوات از وسترن به کارلتون رسیده ، اما حالا میگن رزومه و sop ام نیست. خب معلومه تو وسترن گم شده دیگه. ای خدااااااااااااااااااا >

چقدر اینا بی نظم و گیج هستند. ما فکر میکردیم اینا خیلی با نظم و کار درست هستند. اینا از ما هم بدتر هستند :'( :'( :'(

هدا جان یه زنگ بزن بهشون! من هم بهشون زنگ زدم کلی اعتراض کردم، اون خانومه که جواب می ده خوش برخورده (سر 5 دقیقه به کارم رسیدگی شد) به مرکز TNT اون کشور هم ای میل بزن و مسئله رو توضیح بده و اگه بد جواب دادن یا ندادن زنگ بزن و پیگیری کن ;D
    نگران نباش درست میشه
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام.
    اصلا نمیخواد نگران باشید. کافیه که خیلی راحت SOP , CV تون رو براشون ایمیل کنید. خیلی از دانشگاه ها حتی ترجیحشون اینه که این دو متن به صورت الکترونیک باشه.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    بله کاملا درسته شما این دو مورد می تونید با ایمیل بفرستید. من حتی از منشی دپارتمان خواستم که SOP من با اینکه ایمیل می کنم جابجا کنه که خوشبختانه این کارو کرد.باهاشون حتما تماس بگیر حتی تلفن بزن خیلی راحتتر این کارو برات می کنند.
    What Goes Around...Comes Around

مرسی از همه ی دوستان ، من ایمیل کردم و گفتم خودشون پرینت بگیرند ، اونا هم اینکارو کردند.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

خب مشکل من حل شد، من اون کد 10رقمی رو تو سایت می زدم که رو رسیدم خورده بود ، حالا اون بارکد داخلی بوده. مامور پست به من اشتباها گفته بود که با این کد پیگیری کنم. امروز با مرکزش تماس گرفتم ، برایم کد 9 رقمی معادلش رو خوند.تازه بعد این همه وقت دیروز تو فرودگاه فرانکفرت بوده .من واسه کانادا فرستادم.

این فرانکفرت کانادا است یا آلمان؟

راستی من 29 dec فرستادم اما تازه 31 dec از تهران حرکت داده شده ؟ مال بقیه هم اینطوریه؟
    این فرانکفورت آلمان هستش. معمولا بسته هایی که به قیمت 23 هزار تومان ارسال میشه، با یم روز تاخیر ارسال میشه. مال شما ظاهرا به دلیل مشکلات فنی با دو روز تاخیر ارسال شده.(مثلا احتمالا یه پرواز کنسل شده بوده)
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

سلام دوستان TNT شنبه و یکشنبه کار میکنه؟؟؟؟از 27 آپدیت نشده
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006
    سلام دوستان TNT شنبه و یکشنبه کار میکنه؟؟؟؟از 27 آپدیت نشده
    نه این دو روز کار خاصی انجام نمیشه...
    Before the Dawn

دوستان TNT معمولا چند وقته update می شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)