صفحه 3 از 44 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

amin4u
    Guest

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

دوستان
    من هم هنوز روش کار TNT و DHL رو متوجه نشدم. من در حال رهگیری 6 تا بسته پستی ام که برای آمریکا DHL شده هستم. از میون 3 بسته ای که 29 دسامبر پست کردم, یکیشون 2 ژانویه تحویل شد و یکی Consignee premises closed as of: January 02, 2009 11:37 و اون یکی دیگه on hold هست. دوتا بسته رو هم 31 دسامبر فرستادم که امروز از بلژیک depart شده. اما جالبتر از همه اینا, یکی رو 1 ژانویه فرستادم که از گمرک اهایو خارج شده و الان تو مسیر مقصده!! یعنی اونی که دیرتر فرستادم داره زودتر می رسه!
    بیشتر این مسائل مربوط می شه یا به تعطیلات و یا به تفاوت ایالتهای آمریکا در پوشش دادن پست DHL و TNT و یا حتی خود دانشگاه ها (یعنی گاهی ایام تعطیل هم بعضی از دانشگاه ها هنوز فعال هستند).
    به هرحال علیرغم ترسی که از گمرک اوهایو داشتم, بسته های من اصلا اونجا گیر نکرد بلکه بیشتر از اون توی دبی گیر کرده بود!!

با سرویس 5 روزه tnt فرستادم(23000تومانی). دو تا بسته رو 29 دسامبر و 3 تا رو 30 دسامبر فرستادم ولی همشونو زده تو فرانکفورتن!!!!
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

من فکر میکردم این تاخیر برمی گرده به مرکزی که مدارک رو بهش دادم ، آخه فقط دوز طول کشیده از اونجا بره ترازیت.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

بچه ها بسته من رسیده و چون اونجا تعطیل بوده رفته تو انبار :'( حالا گم نشه! :-[ :-X

Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway.
    02 Out For Delivery.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

سلام
    من فکر می کنم که بیشتر اونها آدمهای بسیار قانونمندی هستند.
    اما یکی از قوانین درونی و نانوشته اونها هم اینه که شرایط آدمها رو درک بکنند.
    به خصوص اگر تصمیم شون لطمه ای به کسی نزنه.
    اونها ممکنه در نمره تافل و ... با انعطاف بسیار کمی برخورد کنند اما در اینگونه موارد فکر نمی کنم.
    بنابراین من فکر می کنم اونها اگر خدای ناکرده تاخیری در رسیدن مدارک پیش بیاد به خاطر شرایط تعطیلی این روزها نادیده می گیرند.
    بعضی وقتها یه توضیح کوچک مساله رو حل می کنه!
    من از دور و تنها با ایمیل بعضی از اونها رو شناختم و فکر می کنم که
    گذشت و کمک به آدمها یکی از قوانین درونی خیلی از اونهاست (به نظر من)
    بنابراین واقعا با اینکه کاملا نگرانیها قابل درکه اما توکل کنید!

اما اول به خودم می گم که چرا یکی از قوانین ما اینه که برای انجام یک کار اکثرا تا لحظه آخری که وقت داشته باشیم صبر می کنیم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrak
    با سرویس 5 روزه tnt فرستادم(23000تومانی). دو تا بسته رو 29 دسامبر و 3 تا رو 30 دسامبر فرستادم ولی همشونو زده تو فرانکفورتن!!!!
    مال من 2 روزه بود 47000 تومنی 31 دسامبر معلوم نیست کجاست اصلاً باز حالا خوبه مال شما فرانکفورته!
    Before the Dawn

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    بچه ها بسته من رسیده و چون اونجا تعطیل بوده رفته تو انبار :'( حالا گم نشه! :-[ :-X

Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway.
    02 Out For Delivery.
    نگران نباشيد . بسته پستي شما به دليل تعطيلي دانشگاه موقتا وارد انبار شده و بلافاصله بعد از تعطيلات به دانشگاه تحويل ميشه. من هم دقيقا چنين مشكلي رو داشتم كه ديروز صبح برطرف شد و نوشت shipment delivered in good condition
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Junior Member

من مداركم رو با TNT صدر روز دوشنبه فرستادم . تا الان كه توي سايتش track مي كنم اصلا شماره من رو پيدا نمي كنه. خيلي نگرانم و البته نمي دونم چطوري بايد پيگيري كنم. كسي مي تونه كمك كنه/

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط safoura
    من مداركم رو با TNT صدر روز دوشنبه فرستادم . تا الان كه توي سايتش track مي كنم اصلا شماره من رو پيدا نمي كنه. خيلي نگرانم و البته نمي دونم چطوري بايد پيگيري كنم. كسي مي تونه كمك كنه/
    مشکلی نیست 2 3 روز طول می کشه بیاد توی سایتش. به نظر تا وقتی ایران هست تو سایت نمی زارن تا برسه به فرانکفورت
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

Dear friend,
    regardingTNT,
    Do not worry! i have had your problem too. my shipment status had not been updated for 19 days!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! however, after 20 days the status updated and I found out that the shipment was delivered within 5 days to the US. you can call 82444 too.
    best,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)