صفحه 38 از 44 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    من امروز صبح از تی ان تی شریف فزستادم تا همین لحظه که destination not found میزنه .. تازه به من گفته بود که جمعه میرسه ..
    نکران نباش. تی ان تی کارش درسته. مال من جهار روزه رسید کانادا. بسته ات فردا صبح می رسه فرانکفورت.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

سلام

من با TNT مدارک فرستادم ولی اصلا حواسم نبود آدرسی که خود دانشگاه داده P.O. box هستش و TNT هم به P.O. box نمیفرسته!!
    حالا تو tracking بسته زده: Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway.

میشه یه جوری آدرس جدید گفت بهشون یا بیخیال بشم یه دونه دیگه بفرستم؟؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام

من با TNT مدارک فرستادم ولی اصلا حواسم نبود آدرسی که خود دانشگاه داده P.O. box هستش و TNT هم به P.O. box نمیفرسته!!
    حالا تو tracking بسته زده: Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway.

میشه یه جوری آدرس جدید گفت بهشون یا بیخیال بشم یه دونه دیگه بفرستم؟؟

دوست من TNT به P.O.Box می فرسته منتهی شما تا شهرش میتونید track کنید و تحویل به شخص رو باید از خود دانشگاه تاییدش رو بگیرید. من احتمال میدم همون آدر P.o.box رو اشتباه دادین یا مشکل دیگه ای پیش اومده. من خودم فرستادم و دوستمم P.O.Box فرستاد و پذیرش هم گرفته!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    دوست من TNT به P.O.Box می فرسته منتهی شما تا شهرش میتونید track کنید و تحویل به شخص رو باید از خود دانشگاه تاییدش رو بگیرید. من احتمال میدم همون آدر P.o.box رو اشتباه دادین یا مشکل دیگه ای پیش اومده. من خودم فرستادم و دوستمم P.O.Box فرستاد و پذیرش هم گرفته!
    خیلی ممنون از جوابتون

چند بار چک کردم P.O.Box درست نوشتم. من برای Concordia فرستاده بودم ، الآن هم تا Montreal رفته بسته ولی بعد از اونو نوشته:Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway

شما مطمئنید
    P.O.Box داده بودید و همین tnt رسونده؟؟ امکانش هست خودشون زنگ بزنن به اون شماره تلفن که دادم و آدرس درست پیدا کنن؟

حالا من فردا که تعطیله ولی باز زنگ میزنم ببینم کاریش میشه کرد یا نه

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    احتمالا میدونید که کار اشتباهی کردید که POBox نوشتید! من از TNT شریف فرستادم و تاکید زیادی کرده بودن که POBox ننویسید!
    اما حالا که این کارو کردید! منم همچین تجربه واسه Concordia دارم! حتما زنگ بزنید چون تا فایلتونو آپدیت کنن کلی حرص می خورید!
    خیلی ممنون از جوابتون

چند بار چک کردم P.O.Box درست نوشتم. من برای Concordia فرستاده بودم ، الآن هم تا Montreal رفته بسته ولی بعد از اونو نوشته:Held Awaiting Correct Address. Follow Up Actions Underway

شما مطمئنید
    P.O.Box داده بودید و همین tnt رسونده؟؟ امکانش هست خودشون زنگ بزنن به اون شماره تلفن که دادم و آدرس درست پیدا کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا میدونید که کار اشتباهی کردید که POBox نوشتید! من از TNT شریف فرستادم و تاکید زیادی کرده بودن که POBox ننویسید!
    اما حالا که این کارو کردید! منم همچین تجربه واسه Concordia دارم! حتما زنگ بزنید چون تا فایلتونو آپدیت کنن کلی حرص می خورید!
    من به tnt زنگ بزنم کاری میکنن؟ آدرس درست بدم تاثیری داره که بسته برسه به مقصد؟؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

خیلی ممنون از جوابتون

شما مطمئنید

بله من خودم دادم و ازم تعهد هم گرفتن که با مسئولیت خودت می فرستیم. هر بار هم تا شهر رسیده و و چند وقت بعدش زنگ زدم دانشگاه گفتن رسیده. تعجب میکنم تا مونتریال رفته اما توزیع نشده. به نظرم به دفتر مرکزی تی ان تی زنگ بزن و بپرس. نشد به همون باجه ی مونتریال.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

سلام دوستان

من امروز رفتم چک کنم ببینم وضعیت این بسته ما چی شد که دیدم نوشته: Delivery Via Mail. Confirmation Of Delivery Not Available.

Status هم زده Delivered

بنظر که رسیده حالا دوشنبه که اونا از تعطیلات بیان بیرون یه زنگ میزنم دانشگاه ببینم رسیده یا نه

خیلی خیلی ممنون از دوستان که راهنمایی کردن

Senior Member esf11 آواتار ها

بچه ها من الان تجربم را واستون میگم تا عبرت بشه!!! ( lol)
    ntt های من 3 تا 5 روزه میرسید آمریکا با 39500 از پست نشاط اصفهان ( اگه نیویورک بود 3 اگه دور بود 5 روزه). یکشنبه پست کردم واسه نیویورک سه شنبه فایلم را پیدا کرد اما اصلا یه حالی detail را دیسکرایب میکرد ( مثل قبل نبود، خسته بود). سه شنبه شب هر چی میزنم میگه شمارت پیدا نمیشه!!!!!
    قات زدم! حدوده 15 ساعت پیدا شده بود اما باز گم شد! صبح زنگ زدم به اون شماره که ماله تهرانه رو رسیدتون میخوره. گف تا 5 دقیقه دیگه زنگت میزنم. زنگ زد و گف مشکل حل شد و ترک کن. دیدم 2.5 روزه رسیده (lol) خودش توضیح داد بعضی وقتها ( احتمال بسیار پایین) 5 رقم آخر رسیدتون با 1 نفر دیگه شبیهه و سیستم قات میزنه و میگه یافت نشد و باید دستی این دو تا شماره را واسه سیستم درست کنن. خلاصه پیشنهاد میکنم اگه 2 روز گذشت و گف پیدا نشد حتما زنگ بزنید.
    بهترین ها
    نکته جالب تر. اون صفحه رو بستم الان دوباره میخوام ترک کنم دوباره اون صفحه خسته رو نشون میده که اصلا نمیگه بسته کجاس!!!
    ویرایش توسط esf11 : February 23rd, 2012 در ساعت 01:15 PM

Junior Member

سلام دوستان
    آدرس دفتر پست TNT تو تهران رو می خواستم.
    کسی از دوستان می تونه آدرس TNT رو بده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)