صفحه 4 از 44 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

سلام به همه دوستان عزیز

در جواب Safoura من با انگلیسی جواب دادم اما برای اینکه یک بار دیگه خوندنش برای دوستان راحت باشه فارسی تایپ می کنم.
    1- ممکنه شما مکان فعلی خودتون رو ایران انتخاب نکرده باشید. در بعضی موارد سایت TNT به طور Default وارد سایت انگلیس UK می شه و بسته های با شماره رهگیری ما رو Not found می زنه. این مشکل من هم بود.

2- ممکنه ایراد سیستمی باشه. چون بر خلاف تصور ماها Update در TNT به وسیله بارکد نیست. ( این رو من از کارمند شرکت پرسیدم . ممکنه جور دیگه باشه!) من هم مشکل مشابهی داشتم. بسته من 19 روز Update نشد و من فکر کردم گم شده. اما بعد از 20 روز Update شد و دیدم به موقع تحویل شده. همین چند روز قبل!

3- به TNT زنگ بزنید (82444) بگید بسته صادراتی دارید و می خواهید Track کنید. اونا وصلتون می کنن به یه خانم خوش اخلاق!!! ( من یه 10 باری زنگ زدم اما بر خلاف خیلیا خم به ابرو نیاورد ). سیستم اون خانوم به شبکه داخلی TNT وصله. اگه نتونه اون موقع بگه به همتای خارجی خودش میگه و اون ظرف 2 روز اطلاع می ده.

4- در نهایت اینکه خودتون دل ناگرون نکنید. چون طبق مطالعه اینجانب از پشت رسید که مربوط به قرارداد ها می باشد از خطرات آسیب به بسته ها مطلع هستن و براشونم فرق نداره بسته ایرانیه یا خارجی.

5- آرزوی موفقیت برای همه دوستان در این تالار در زندگی

احسان

Junior Member

دوستان عزیز یک مورد دیگه:

TNT پیغامهای استرس زا زیاد داره. چون تاکید داره موقعیت بسته ها رو پخش مستقیم کنه. به عنوان مثال: connection delay-follow up actions underway و یا خیلی بعد از گمرک آمریکا اینو میبینید: Delay retrieving shipment-follow up actions underway که به ذهن یه کارمند TNT رو متبادر میکنه که برای گرفتن بسته ما با مامور گمرک مجادله میکنه اما مامور زیر بار نمی ره!! اما همه اینا در نهایت بعد از سه روز با پیغام Shipment delivered at good condition تموم می شه. پس استرس نداشته باشین. پیگیر باشین اما استرس نداشته باشید به نظر من.

آرزوی موفقیت برای همه

Junior Member

شرمنده من نمی خوام استرس ایجاد کنم ولی این TNT دقیق بعضی مواقع اعصاب آدم رو خرد میکنه
    نمونش بسته ی منه که 17 دسامبر پست کردم برای آمریکا و هنوز به جایی نرسیده!!!
    به همون خانم" خوش اخلاق" زنگ زدم گفتن آدرس اشتباه!!! (عین آدرسی بود که Graduate office بهم میل زد) با این حال آدرس + تلفن اونجا رو دادم و بعد دو روز فرمودند همینه که هست و بسته در حال برگشته! > > >

Junior Member

من ازت ممنونم ehsan09 . حدست درست بود و كامپيوتر من national رو جستجو ميكرد. مداركم رو پيدا كردم. دو تاشون رسيده اند. اما يكيشون چون صندوق پستي داده بودم نرسيده. امروز ازم آدرس فيزيكي خواستند كه نداشتم و شماره تلفن بهشون دادم. نمي دونم مي تونند پيدا كنند يا نه.

Junior Member

Regarding addresses of universities:
    1- Is is better checking your address from several sources. for example department may dismiss the name of university in its address.

2- Don not forget the postal code in your address. it is very important to pin-point your shipment.

3- do not have stress during the application process!

Best of luck for all friends,

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

من فک نمی کنم تو کار tnt نرسیدن باشه .من برا سوئد فرستادم 2 روزه رسید! تازه ساعت 8 صبح رفته دانشگاه بسته بوده دوباره ساعت 8 45 رفته! حتما این وسط تو کاف شاپ دانشگاه یه چایی به یاد من زده !!! ;D بابا اینا پیگیریشون خوبه
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

tnt کارش خیلی درسته...اگه مشکلی باشه حتما از آدرستون بوده
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Junior Member

سلام سایت پیگیری tnt اینه:

http://www.tnt.com/express/en_gb/site/home.html

باید در سمت راست TRACK PACKAGE را به international تغییر بدید بعد شمارتون را بزنید اعلام وضعیت میکنه. برای من که خدا را شکر مشکلی نبود و یکشنبه که با پست 23000 تومانی فرستادم پنجشنبه آمریکا تحویل دانشگاه شد. فکر کنم این قسمت اپلای کردن تنها قسمتی بود که استرس برام ایجاد نکرد. ;D

از دوستان كسي هست كه اين هفته مداركش رو پست وي‍ژه TNT براي آمريكا كرده باشه؟ من مداركم را يكشنبه پست ويژه كردم و الان دو روزه در NY مانده و مدام پيغام زير را ميده: Delay Due To Technical Problems. Recovery Action Underway.
    كسي اين مشكل را اين هفته نداشته؟
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    از دوستان كسي هست كه اين هفته مداركش رو پست وي‍ژه TNT براي آمريكا كرده باشه؟ من مداركم را يكشنبه پست ويژه كردم و الان دو روزه در NY مانده و مدام پيغام زير را ميده: Delay Due To Technical Problems. Recovery Action Underway.
    كسي اين مشكل را اين هفته نداشته؟
    نگران نباشید. برای من هم همین پیغام رو می داد؛ ولی نهایتا deliver شد به دانشگاه.
    سبز تویی که سبز می خواهمت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)