صفحه 43 از 44 نخستنخست ... 333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

سلام دوستان

من با یه مشکل مواجه شدم تو رو خدا کمکم کنین

روز جمعه 15 فوریه از انگلیس یه بسته مدارک که باهاش برم سفارت فرستادند. ولی هنوز دستم نرسیده من ارومیه ساکن هستم. خود دانشگاه میگه با DHL فرستاده ولی عددی که میده اینه GD 290 124 046 WW آخه این عدد که مال TNT هست. کلا با هرچی بفرستند 7 روزه دستم میرسه؟

Banned

سلام دوستان
    من امروز بستمو با تی ان تی تو اصفهان فرستادم برای اروپا. قبضی هم که داده ماله خود تی ان تیه(یه لیوان و جامدادی هم بردم :ی) برا هر بسته هم 93000 تومن سلفیدم چون سرویس ویژه انتخاب کردم که 1 روزه برسه(آخه ددلاین دانشگا نزدیکه) شوووووووووخی کردم، بابا، شاخ در نیارین سرویس ویژه فرستادم گفت 3 تا 5 روز میرسه. سرویس عادیش 53000 تومن بود ، 5 تا 7 روز میرسید. حالا تو سایت تی ان تی که چک میکنم ، یه بسته رو نشون میده که 2 فوریه از نینجانگ رفته به مسکو و 5 فوریه تحویل شده!!!!!!! کسی چیزی میدونه؟ همچین تجربه ای داشته؟
    ممنون

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز بستمو با تی ان تی تو اصفهان فرستادم برای اروپا. قبضی هم که داده ماله خود تی ان تیه(یه لیوان و جامدادی هم بردم :ی) برا هر بسته هم 93000 تومن سلفیدم چون سرویس ویژه انتخاب کردم که 1 روزه برسه(آخه ددلاین دانشگا نزدیکه) شوووووووووخی کردم، بابا، شاخ در نیارین سرویس ویژه فرستادم گفت 3 تا 5 روز میرسه. سرویس عادیش 53000 تومن بود ، 5 تا 7 روز میرسید. حالا تو سایت تی ان تی که چک میکنم ، یه بسته رو نشون میده که 2 فوریه از نینجانگ رفته به مسکو و 5 فوریه تحویل شده!!!!!!! کسی چیزی میدونه؟ همچین تجربه ای داشته؟
    ممنون
    جدا خسته نباشن! با مرکز TNT که از اونجا بسته تون رو پست کردین تماس بگیرین و قضیه رو بگین...اونا پیگیری کنن.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    دوست عزیز در سایت TPG.ir شمارتونو چک کنید.
    فرق TPG با TNT چیه؟؟؟ منم الان از آیلتس تهران بهم زنگ زدن و یه شماره 9 رقمی دادن برای پیگیری اما Not found می زنه!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2324 نمایش پست ها
    فرق TPG با TNT چیه؟؟؟ منم الان از آیلتس تهران بهم زنگ زدن و یه شماره 9 رقمی دادن برای پیگیری اما Not found می زنه!
    ظاهرا از ایران که پست TNT میکنیم برای رهگیری باید به سایت tpg.ir رفت..یه چیزی تو مایه ها اینه که با این شرکت تو ایران همکاری میکنن...

سلام. من قبلا تمام بسته هایی که فرستاده بودم با TPG، از چند ساعت بعدش قابل پیگیری بود ولی این دفعه که بستم باید سه روزه برسه و خیلی هم مهمه، وقتی کد رهگیری رو میزنم، پیام The Consignment No. could not be found میده. به نظرتون ارسال شده؟ شما تا حالا اینطوری شده واستون؟ از دفتر شریف فرستادم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    سلام. من قبلا تمام بسته هایی که فرستاده بودم با TPG، از چند ساعت بعدش قابل پیگیری بود ولی این دفعه که بستم باید سه روزه برسه و خیلی هم مهمه، وقتی کد رهگیری رو میزنم، پیام The Consignment No. could not be found میده. به نظرتون ارسال شده؟ شما تا حالا اینطوری شده واستون؟ از دفتر شریف فرستادم.
    صبر کنید یک روز بگذره از فرستادن...بعد برید تو سایت و رهگیری کنید...

سلام دوستان
    يه سوال خيلي ضروري
    من قبلا با تي ان تي فرستادم اينطور نبود:

EMS FREIBERG 25 Feb 2013 Exeption
    اخه الان كه دوروزه بسته تو راهه حالا زدهExeption كه نميدونم چيه تازه يه چند ساعت پيش زده بود estimated delivery date 1 march حالا زده 27 فوريه يه علامت تعجب هم هست اون كنارش بعد نوشته Delay recover action underway......لطفا راهنمايي كنيد كه چيكار كنم....
    Reference EMS
    Pickup date 25 Feb 2013
    Destination FREIBERG
    Estimated deliver date 27 Feb 2013 Please note that the date specified is an estimated delivery date and is subject to change. If you have already received a message from TNT indicating a delivery date which is unsuitable for you, or we have missed you in an attempted delivery, please use the following link to arrange a delivery time that better suits you - myDelivery
    Signatory
    Date Time Location Status
    27 Feb 2013 08:08:17 Dresden Delay. Recovery Action Underway
    27 Feb 2013 08:08:11 Dresden Shipment Received At Tnt Location
    27 Feb 2013 03:11:18 Hub Rhein Main Dft Shipment In Transit.
    26 Feb 2013 09:41:04 Frankfurt Airport Shipment In Transit.
    26 Feb 2013 09:14:39 Frankfurt Airport Shipment Received At Tnt Location
    25 Feb 2013 19:43:00 Tehran Shipment In Transit.

مشكل حل شد نوشته In transit

Junior Member

دوستان خسته نباشید ما برا ویزای نیوزیلند از دبی اقدام کردیم مدارک امروز ساعت 4 عصر رسیده اونجا اما refuse کردن.کسی تجربه مشابهی داره؟در ضمن از طریق TNT پست کردیم.ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)