صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 3435363738394041424344
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 437 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

Senior Member

پیش فرض پست انتقالی از انجمن آمریکا

من یک سوالی دارم حالا شاید خیلی مربوط نباشه ولی بالاخره درباره شهرهای امریکاست:من بسته پستی ام رو با تی ان تی فرستادم شهر ویکتوریا در تگزاس.الان ترک میکنم میبینم سن انتونیو تحویل شده و یکی هم تحویل گرفته امضا کرده.دیگه دانشگاه که معلومه زیپ کد و همه چیزش روهم درست نوشته بودم چرا اینطوریه؟نکنه این دوتا یکی هستن؟! سن انتونیو و ویکتوریا بهم مربون یکی هستن؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

من دوشنبه مدارکم رو تحویل دادم به تی ان تی و پنج شنبه ایالت کانزاس تحویل شد. تو سایت www.tpg.ir باید Track بشه.

سلام

از هلند برای من نامه پذیرشم رو فرستاده بودند که دیدم کد پستی من رو کامل ننوشتن. ایمیل زدم به منشی دانشگاه اونم به پست تی ان تی ایمیل زدن. الان نامه ی من شش روز هست که توی تهران هستش برای تصحیح ادرس. میتونم برم تهران دفتر مرکزی پست تی ان تی با دادن کارت شناسایی نامه ی خودم رو بگیرم؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام

از هلند برای من نامه پذیرشم رو فرستاده بودند که دیدم کد پستی من رو کامل ننوشتن. ایمیل زدم به منشی دانشگاه اونم به پست تی ان تی ایمیل زدن. الان نامه ی من شش روز هست که توی تهران هستش برای تصحیح ادرس. میتونم برم تهران دفتر مرکزی پست تی ان تی با دادن کارت شناسایی نامه ی خودم رو بگیرم؟
    ممنون
    درود
    قاعدتن باید بهتون بدن، من توی شهرستان که این کار رو کردم چند بار حالا اونا ممکنه همکاری نکنن کع البته خیلی بعید میدونم در برخوردایی که من داشتم آدمای hlpingی به نظر میرسیدن!فردا (البته اگر باشن!اگر نه که میره شنبه) زنگ بزنید بهشون باهاشون صحبت کنید ببینید چی میگن! میتونید هم به همراه این آقای مسول باجه شریف زنگ بزنید یا یه ایمیل من دارم از یکی از مسولین فروشش براتون پ.خ میکنم به ایشون هم ایمیل بزنید شااااید تو روز تعطیل جواب دادن که یهو شنبه اول وفت رد نکنن بستتون رو اگر میخاید برید بگیریدش....
    شاد باشید

پ.ن شماره نماینده شریف : 09121464825 - اسمش رو یادم رفته متاسفانه
    ویرایش توسط ariaie : May 23rd, 2013 در ساعت 10:14 PM دلیل: افزودن شماره تلفن
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : پست انتقالی از انجمن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من یک سوالی دارم حالا شاید خیلی مربوط نباشه ولی بالاخره درباره شهرهای امریکاست:من بسته پستی ام رو با تی ان تی فرستادم شهر ویکتوریا در تگزاس.الان ترک میکنم میبینم سن انتونیو تحویل شده و یکی هم تحویل گرفته امضا کرده.دیگه دانشگاه که معلومه زیپ کد و همه چیزش روهم درست نوشته بودم چرا اینطوریه؟نکنه این دوتا یکی هستن؟! سن انتونیو و ویکتوریا بهم مربون یکی هستن؟!

نسترن جان یه نگاه به پست #409 تو همین فروم بنداز. شاید جواب سوال شما باشه.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Member setarehkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام من یه بسته با tpg واسه امریکا فرستادم ولی بعز پروسس تو new york نوشته shipment on hold , یعنی چی ؟ نگران باشم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehkh نمایش پست ها
    سلام من یه بسته با tpg واسه امریکا فرستادم ولی بعز پروسس تو new york نوشته shipment on hold , یعنی چی ؟ نگران باشم؟
    من هم با پست دیگه ای یعنی DHL فرستادم همین رو نوشته بودن
    یعنی در انتظار...یعنی
    waiting
    left pending
    نگران نباشین اصلا
    سربلند باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)