صفحه 5 از 44 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 437

موضوع: پیگیری پست TNT

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : پیگیری پست TNT

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    از دوستان كسي هست كه اين هفته مداركش رو پست وي‍ژه TNT براي آمريكا كرده باشه؟ من مداركم را يكشنبه پست ويژه كردم و الان دو روزه در NY مانده و مدام پيغام زير را ميده: Delay Due To Technical Problems. Recovery Action Underway.
    كسي اين مشكل را اين هفته نداشته؟
    10 Jan 2009 23:45:00 Tehran Shipment In Transit.
    .
    .
    .
    13 Jan 2009 14:09:00 Usa Unlist Shipment Delivered In Good Condition.

Destination EAST LANSING (Michigan)

منم قبلا در یکی از پستام یک همچین مشکلی داشتم. امیدوارم درست بشه و قبل از 15 برسه
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

سلام دوستان
    من امروز 2 تا بسته به مقصد آمریکا با تی ان تی فرستادم. فعلا که توی سایتش خبری از tracking نیست و not found میزنه که با حرفای دوستان عادی به نظر میاد
    یک مسئله دیگه اینکه من آدرس رو درست نوشتم ولی توی نوشتن zip code اشتباه کردم!!!! همون جا متوجه شدم و از مسئولش خواستم که درستش کنه و وقتی رسیدم خونه متوجه شدم که فقط توی قبض من لاک گرفته و درست کرده!! حالا چه باید بکنم؟ آدرس درسته ها ولی zip code یکی از ارقامش اشتباهه
    یعنی: درستش اینه: VA82071-3108 ولی من نوشتم : VA-82071-3208 > حالا چی کار کنم؟ فردا هم که جمعه است >
    البته من از شهرستان فرستادم فکر کنم تاره جمعه برسه تهران. حالا به نظرتون به کجا زنگ بزنم بگم؟کسی شماره دفتر تهران رو داره؟ اصلا" خیلی مهمه؟ ممکنه پیدا نکنن و بستم برگرده اگه مهم نیست بیخیال بشم؟
    تو رو خدا کمک کنید حسابی حالم گرفتست
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Member
    رشته و دانشگاه

اگه غلط باشه معمولا دستی درست می کنن و دوباره تایپ نمی کنن. منم دو-سه بار اشتباه تایپ کرده بود وقتی چک کردم و به مسئولش گفتم دستی با خودکار درست کرد. مشکلی هم پیش نیومد. بازم اگه شک داری به دفترش زنگ بزن. دفتر اصلی خیابون ظفره. می تونی از 188 شمارش رو بگیری.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

البته از 188 که عمرا نمیتونی شمارش و گیر بیاری
    حالا یا زنگ بزن شما 118 یا تو فروم بگردی شمارش هست.
    وقتی مسئولش با لاک درست کرده، حتما یه چیزی میدونسته دیگه بابا !!!
    چقدر سخت میگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سلام دوستان
    من امروز 2 تا بسته به مقصد آمریکا با تی ان تی فرستادم. فعلا که توی سایتش خبری از tracking نیست و not found میزنه که با حرفای دوستان عادی به نظر میاد
    یک مسئله دیگه اینکه من آدرس رو درست نوشتم ولی توی نوشتن zip code اشتباه کردم!!!! همون جا متوجه شدم و از مسئولش خواستم که درستش کنه و وقتی رسیدم خونه متوجه شدم که فقط توی قبض من لاک گرفته و درست کرده!! حالا چه باید بکنم؟ آدرس درسته ها ولی zip code یکی از ارقامش اشتباهه
    یعنی: درستش اینه: VA82071-3108 ولی من نوشتم : VA-82071-3208 > حالا چی کار کنم؟ فردا هم که جمعه است >
    البته من از شهرستان فرستادم فکر کنم تاره جمعه برسه تهران. حالا به نظرتون به کجا زنگ بزنم بگم؟کسی شماره دفتر تهران رو داره؟ اصلا" خیلی مهمه؟ ممکنه پیدا نکنن و بستم برگرده اگه مهم نیست بیخیال بشم؟
    تو رو خدا کمک کنید حسابی حالم گرفتست
    به نظرم اگه آدرس رو درست نوشتی ، zip code زیاد اهمیت نداره . ضمن اینکه فکر می کنم 5 رقم اول zip code مهم باشه .
    میتونی این لینک رو هم در رابطه با zip code ببینی :
    http://en.wikipedia.org/wiki/ZIP_code

نگران نباشيد حتي بعد از ارسال مداركتون هر لحظه ميتونيد آدرس رو كامل تر كرده و يا حتي اديت كنيد. كافيه بهشون زنگ بزنيد , آدرس جديد رو بدين . اونها فاكس ميكنند به مركز. اگر شماره تلفن رو درست نوشته باشيد و نتوانند آدرس را پيدا كنندبا دانشگاه مستقيما تماس ميگيرند.اگرچه كه نظر من هم اينه كه zip code زياد مهم نيست و آدرس پستي از اون مهم تر است.
    تجربه به من ثابت كرده كه shipmentاي كه از طريق TNT ارسال بشه به هر نحو ممكن راه خودش رو پيدا ميكنه.
    از دلداريه دوستان هم ممنون. shipment من امروز به مقصد رسيد. اونهم در دقيقه 90 ;D. :WOOOOOOOOW
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    البته از 188 که عمرا نمیتونی شمارش و گیر بیاری
    حالا یا زنگ بزن شما 118 یا تو فروم بگردی شمارش هست.
    وقتی مسئولش با لاک درست کرده، حتما یه چیزی میدونسته دیگه بابا !!!
    چقدر سخت میگیرین.
    شما هم اذیت می کنیا!اینجور موقع ها آدم اعصاب مصاب نداره ها!
    Before the Dawn

نقل قول نوشته اصلی توسط mana_ni
    نگران نباشيد حتي بعد از ارسال مداركتون هر لحظه ميتونيد آدرس رو كامل تر كرده و يا حتي اديت كنيد. كافيه بهشون زنگ بزنيد , آدرس جديد رو بدين . اونها فاكس ميكنند به مركز. اگر شماره تلفن رو درست نوشته باشيد و نتوانند آدرس را پيدا كنندبا دانشگاه مستقيما تماس ميگيرند.اگرچه كه نظر من هم اينه كه zip code زياد مهم نيست و آدرس پستي از اون مهم تر است.
    تجربه به من ثابت كرده كه shipmentاي كه از طريق TNT ارسال بشه به هر نحو ممكن راه خودش رو پيدا ميكنه.
    از دلداريه دوستان هم ممنون. shipment من امروز به مقصد رسيد. اونهم در دقيقه 90 ;D. :WOOOOOOOOW
    ممنون از راهنمايي همه دوستان يك كم بهتر شدم ولي نگفتي به كجا زنگ بزنم؟ كه آدرس رو edit كنم به همين 82444 ؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Member
    رشته و دانشگاه

tnt یه گندی زده به یه پستی که از طرف IELTS برای دانشگاه آریزونا فرستاده بودم. بعد از سه روز بسته من رفته مسکو !!! حالا هم نوشته:
    Delay Due To Routing Error. Recovery Actions Underway.

اینم از پست 47000تومانی :

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    tnt یه گندی زده به یه پستی که از طرف IELTS برای دانشگاه آریزونا فرستاده بودم. بعد از سه روز بسته من رفته مسکو !!! حالا هم نوشته:
    Delay Due To Routing Error. Recovery Actions Underway.

اینم از پست 47000تومانی :
    به نظر من DHL خيلي بهتر از TNT مسخره است. من دفعه قبل كه با DHL فرستادم همون روز عصر تونستم بسته ام رو track كنم ولي الان كه با TNT فرستادم هنوز بعد از 1 روز ميزنه not found !! من پشت دستم رو داغ كردم ديگه با TNT نفرستم. توبه كردم > شما هم بياين توبه كنيد هنوز دير نشده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)