صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: کارشناسی ارشد آموزش محور(بدون پایان نامه)

Junior Member amin_kh آواتار ها

پیش فرض کارشناسی ارشد آموزش محور(بدون پایان نامه)

با توجه به آیین نامه های آموزشی ، مدرک ارشد با پایان نامه و بدون پایان نامه اعتبار یکسانی دارند.حال افرادی که کارشناسی ارشد آموزش محور می گیرند در گرفتن پذیرش در مقطع دکتری یا پیدا کردن کار بعد از ارشد دچار مشکل می شوند؟ آیا افرادی پیرامون خود سراغ دارید که دارای این وضعیت بوده؟ اگر می شناسید چه چالش هایی داشتند؟

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد آموزش محور(بدون پایان نامه)

ببینید مدرک آموزش محور یعنی ارشذ بدون تز، و در نتیجه 99% بدون مقاله، من فکر می کنم برای اپلای خیلی مشکل پیدا می کنند ولی برای کار اوضاع خیلی متفاوته، دوستان هستند با مدرک مجازی بدون پایان نامه جاهای خیلی خوب استخدام شدند. یکی از دوستان نزدیک من آموزش محور قبول شد و اواسط ترم اول انصراف داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    ببینید مدرک آموزش محور یعنی ارشذ بدون تز، و در نتیجه 99% بدون مقاله، من فکر می کنم برای اپلای خیلی مشکل پیدا می کنند ولی برای کار اوضاع خیلی متفاوته، دوستان هستند با مدرک مجازی بدون پایان نامه جاهای خیلی خوب استخدام شدند. یکی از دوستان نزدیک من آموزش محور قبول شد و اواسط ترم اول انصراف داد.
    فرض کنید شخصی قصد داشته باشه بعد از ارشد بره سر کار. ارشد آموزش محور (البته از دانشگاه شریف) داشته باشه ولی مقاله کنفرانسی داخلی می تونه بده . برای رزومش همین مقاله کافی به نظر می رسه فکر کنم. نظر شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kh نمایش پست ها
    فرض کنید شخصی قصد داشته باشه بعد از ارشد بره سر کار. ارشد آموزش محور (البته از دانشگاه شریف) داشته باشه ولی مقاله کنفرانسی داخلی می تونه بده . برای رزومش همین مقاله کافی به نظر می رسه فکر کنم. نظر شما چیه؟
    من به شخصه چند نفر میشناسم آموزش محور خوندن یکی هم الان دکتری میخونه امریکا. پس به نظرم حتی برا ادامه تحصیل هم فرق نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kh نمایش پست ها

دانشگاه شریف هنوز آموزش محور ارائه می ده؟؟؟
    من مطمئنم برای کار اگه بخوان کسی رو بگیرن اصلا براشون مهم نیست از دور افتاده ترین روستا هم مدرک گرفته باشه و براشون فاکتورهای دیگه ای مهمه و اگه نخوان بگیرن دیدم دانشجوی دکترا که تمام دوران تحصیلش شاگرد اول هم بوده هم نگرفتن، ولی در مورد ارزش واقعی مدرک قضیه فرق می کنه، ببینید دوره ارشد مثل لیسانس نیست که شما چند واحد پاس کنید و تمام، دانشجوی ارشد دیگه پژوهشگره و باید یاد بگیره یه پروژه رو کامل انجام بده و اصلا مفهوم فوق لیسانس گرفتن و گذروندن یه دوره ای بین لیسانس و دکترا همینه ولی حالا آموزش محور شریف خوندن می تونه مدرک لیسانس یه نفر رو قوی کنه ولی آموزش محور دانشگاه مثلا یزد خوندن به نظرم به درد نمی خوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    دانشگاه شریف هنوز آموزش محور ارائه می ده؟؟؟
    من مطمئنم برای کار اگه بخوان کسی رو بگیرن اصلا براشون مهم نیست از دور افتاده ترین روستا هم مدرک گرفته باشه و براشون فاکتورهای دیگه ای مهمه و اگه نخوان بگیرن دیدم دانشجوی دکترا که تمام دوران تحصیلش شاگرد اول هم بوده هم نگرفتن، ولی در مورد ارزش واقعی مدرک قضیه فرق می کنه، ببینید دوره ارشد مثل لیسانس نیست که شما چند واحد پاس کنید و تمام، دانشجوی ارشد دیگه پژوهشگره و باید یاد بگیره یه پروژه رو کامل انجام بده و اصلا مفهوم فوق لیسانس گرفتن و گذروندن یه دوره ای بین لیسانس و دکترا همینه ولی حالا آموزش محور شریف خوندن می تونه مدرک لیسانس یه نفر رو قوی کنه ولی آموزش محور دانشگاه مثلا یزد خوندن به نظرم به درد نمی خوره.

شریف اول با پایان نامه وارد می شی ولی می تونی درخواست آموزش محور بدی و 6 واحد به جای پایان نامه بگذرونی و راحت موافقت می کنن

Junior Member CuriousMosi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت اجرایی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    من به شخصه چند نفر میشناسم آموزش محور خوندن یکی هم الان دکتری میخونه امریکا. پس به نظرم حتی برا ادامه تحصیل هم فرق نمیکنه
    با سلام،
    این دوست شما چه رشته ای میخونن؟ و مدرکشونو از کدوم دانشگاه گرفته بودن؟ و در نهایت اینکه فاند هم بهشون تعلق گرفت یا خیر؟

با تشکر
    «پشتکار»«پشتکار»«پشتکار»

رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت اجرایی تهران

سلام،
    کسی تجربه ای در پذیرش با مدرک شیوه آموزش محور نداشته؟

با تشکر
    «پشتکار»«پشتکار»«پشتکار»

Banned

سلام
    واقعا مجاری پایان نامه نداره؟
    <a href="http://avijeh-tarkhis.ir/" rel="nofollow">ترخیص کالا از گمرک</a>

رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت اجرایی تهران

بستگی به شیوه ی تحصیلی داره
    حتی بعضیا در دوره های روزانه حضوری دانشگاه تهران و شریف هم دوره‌ی آموزش محور رو انتخاب می‌کنند که‌ پایان‌نامه نداره
    «پشتکار»«پشتکار»«پشتکار»

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)