صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 127 , از مجموع 127

موضوع: قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط shabshekan1010 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست گرامی

من تا دو ماه دیگه اگه کار ها پیش بره دارم میام دانمارک

پست شما رو خوندم و دل سرد شدم

فوق لیسانس کامپیوتر هستم و یک آچار فرانسه . سابقه سخت افزار شبکه و برنامه نویسی از 15 سال پیش تا کنون دارم و با اکثر زبان های برنامه نویسی در حد متوسط تا عالی وارد هستم و هم اکنون مدیر پروژه و برنامه نویس ارشد یک نرم افزار حسابداری و اتوماسیون اداری فروشگاهی در اصفهان می باشم که با دیتا بیس اس کو ال و لینک و سی شارپ نوشته شده است . که زیر بار رفته و 100 شعبه فروشگاهی را با هم مدیریت می کند

با توجه به پست شما که گفته اید کار نیست و حتی کار فروشگاهی هم نیست واقعا دلسرد شدم.

خانم من طراح دکوراسیون داخلی با 3d max هست و انیمیشن ساز .
    در صورت امکان سوالاتی که نتونستم براشون جواب پیدا کنم رو جواب بدهید ممنون شما هستم

1- چه شهری برای برنامه نویسیان مناسب هست ؟
    2- یعنی واقعا کار نیست ؟
    3- متوسط هزینه شما ماهی چقدر هست . ما دونفر هستیم . ؟
    4- چه کار کنیم که هزینه های ما کم شود ؟
    5- چه چیزی باید بیاوریم .
    6- اتاق برای ماه اول سراغ دارید
    7- موبایل و لپتاپ رو همینجا بخریم یا در دانمارک
    8- یادگیری دانمارکی چه زمانی می برد تا بتوان با اتکا به آن در شرکت های دانمارکی استخدام شد.

البته اگه بشه با شما در وایبر هم درارتباط باشم بسیار عالی هست . چون من هیچ دیدی در آنجا ندارم.

بسیار ممنون
    و با تشکر

سلام
    جواب برخی از سوالاتتون رو در فروم گذاشتم : برید به بخش "دانمارک"، زیر بخش "زندگی در دانمارک -> وضعیت کار در دانمارک و سایر مسائل مربوط به کار" ، پست 512.

ممنون
    "

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (پست اول حتما خوانده شود)

سلام خدمت دوستان من ارشد برق قدرت هستم و ١ سال سابقه كار دارم خواستم بدونم شرايط بازار كار برق دانمارك جطوره و با اين قانون جديد تو ٨ ماه امكان بيدا كردن كار تخصصي هست؟با توجه به سخت شدن شرايط دانمارك به نظر شما كرفتن بذيرش دكتري تو كشوراي ديكه مثل المان يا سويد و كرفتن اقامت بعد از تحصيل نسبت به اين برنامه دانمارك بهتر نيست؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    از دوستان کسی در مورد گرفتن پاسپورت دانمارک اطلاعی داره!
    با توجه به این که قوانین دانمارک اجازه داشتن دو تابعیت هم زمان رو نمیده!
    به عنوان مثال یکی از دوستانی که در ژاپن ازدواج و زندگی می کنه و اقامت دائم گرفته، کماکان نتونسته پاس ژاپنی بگیره! میگه دولت میگه باید تابعیت ایرانت رو کنسل کنی بعد بهت تابعیت ژاپن میدم! (چون طبق قوانین این کشور داشتن دو تابعیت مجاز نیست، و در اجراش هم خیلی سرسخت هستند!)
    اما دوستی که در سوئد هستند دقیقا با شرایط فوق و به راحتی پاسشون رو گرفتند، بدون کنسل کردن پاس کشور خودشون!
    کانادا و آمریکا هم با این قضیه مشکل ندارند و حتی انگلیس.
    با توجه به مثالهای فوق، گرفتن پاسپورت دانمارک در آینده مشکل ساز نخواهد بود؟؟؟
    تصور کنید چیزی حدود 7...8 سال وقت بزارید و در گرفتن پاسپورت دانمارک که فکر می کنم یکی از مهمترین موضوعات مهاجرت به اونجا باشه به این مشکل بر بخوریم!!!
    دوستان اگر لطف کنن این قضیه رو روشن کنن ممنون میشم
    با سپاس

Junior Member

در ضمن، من وقتی با دوستی که مقیم سوئد هستند صحبت میکردم می گفت "اقامت دائم" با "مقیم (سیتیزن)" فرق داره!
    مثلا اگر ایشون در سال 2010 سیتیزن شده باشند(پاسپورت سوئد رو گرفته باشند)
    قبل از این تاریخ ایشون جزو اتحادیه اروپا حساب نمی شدن و نمی تونستن در کشور دیگری در اروپا کار کنند! اما بعد از مقیم(سیتیزن) شدن می تونستند.
    گذشته از اینها می گفت همه در تلاشند تا سیتیزنیشون رو بگیرن، چون بدون سیتیزنی شما یک خارجی حساب میشی و این در پیدا کردن کار خیلی تاثیر داره، در واقع برای کارفرما سیتیزنی یک فاکتور مهم هستش!
    یکی از دوستان هم که در کانادا هستند می گفتن من تا قبل گرفتن سیتیزنی کار پیدا کردم،اما نه کار درست و حسابی! این قدر که درامد داشته باشم و رزومه ای باشه برام، اما به محض اینکه سیتیزنیم رو گرفتم تعداد مصاحبه های کاریم به طرز فجیعی افزایش پیدا کرد تا جائی که الان ایشون مسئول IT در یک اداره نسبتا مهم در تورنتو هستند!
    می خوام بگم سیتیزن شدن مهمترین پروسه مهاجرت برای همه مهاجران است و با شرایطی که در پست قبل مطرح کردم، اگر درست باشد جای بسی تامل و تفکر و حتی تجدید نظر هستش!
    از این رو خواهش دارم دوستانی که در این مورد اطلاعات دارند یا می تونند به دست بیارند، بقیه دوستان رو هم مطلع کنند تا با چشمانی بازتر تصمیم گیری کنیم.
    من که به در هیچ سایتی چیزی پیدا نکردم و متاسفانه در سایت رسمی اداره مهاجرت هم هیچ صحبتی از این ماجرا ندیدم ولی مطمئنم این موضوع، بسیار کارشناسانه هست!!!
    به هر حال موضوع آینده کسانیست که از این روش مهاجرتی استفاده می کنند.
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

سلام .... قوانین جدید رو سایت قرار گرفت ...همونایی بود که آقا بهزاد گفته بود...
    یه سوال که شاید تکراری باشه ولی خیلی واسه من مهمه...

دوستان منظور از Electrical Engineering توی positive list، همه ی گرایش های مهندسی برقه ؟ من لیسانس برق مخابرات دارم و فقط با احتساب 30 امتیاز bonus ، امتیازم به 100 میرسه .... لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره ، بگه ....
    راستی از جایی تو سفارت نمیشه اینو جویا شد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

من یه چیزی رو متوجه نشدم در این http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm نوشته IELTS : MIN 6.5 امتیازش 20 است (برای معادلStudie-prøven )اما در مورده امتیاز 40 چیزی ننوشته . یعنی برا 40 امتیاز باید حتما مدرک دانمارکی داشت یا چی؟؟؟؟؟؟؟؟
    ولی در http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm نوشه English/German test equivalent to Studieprøven: 40 points

من گیج شدم
    ویرایش توسط Yocasta : January 1st, 2015 در ساعت 05:59 PM

Junior Member

این که نامردیه. مایی که نزدیک یک سال پیش مدارک رو تحویل سفارت دادیم چون ویزامون تو 2015 میاد (اگه بدن البته) با قوانین جدید حساب میشیم. یعنی بعد از 3 سال، با قانون جدید تمدید میکنند و باید حداقل درآمده رو داشته باشیم. ما تو سال 2014 اقدام کردیم ولی ظاهرا ملاک تمدید رو بر اساس زمان صدور ویزا در نظر گرفتند.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)