صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 127

موضوع: قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (آرشیو تا پایان 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک (از اول ژانویه 2015)

نقل قول نوشته اصلی توسط aaamirr نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    اولا امید وارم تصویب ای طرح منتفی بشه ویا تا جاییکه ممکنه به تعویق بیافته چون اینطوری عملا مهاجرت به کشور دانمارک مزایای خودش رو در قیاس با سایر کشورها ی مهاجر پذیر دیگه بکلی از دست میده و تقریبا دیگه کسی حاضر به مهاجرت به این کشور نمیشه .من هم تو گرفتن وقت سفارت برای خودم و همینطور تعداد زیادی از همکارام( حداقل 5 نفر)دقت که کردم دیدم از بعد ازعید خودمون اینا وقت رو خیلی به سرعت میدن مثلا یکی از دوستانم 5 هفته بعد از ایمیلش رفت سفارت در صورتی که با مطالعه فورم میدیدم قبلا 5 هفته طول میکشید تا جواب ایمیل و بدن و بعدش چهار مه دیگه بهش وقت میدادن این سرعت تو وقت دهی معنیش این میتونه باشه که میخوان یه جورایی پرونده اکثر افرادی رو که تا ماه های آخر( مثلا دسامبر)اقدام کرد ن و این ور سال برسن وبه این ترتیب تغییر قوانین شامل حال افراد کمتری بشه و متقاضیان بعدی هم فرصت مطالعه بیشتر و تصمیم دقیق تر و داشته باشن .البته این یه فرض دوستان اگر نظر دقیق تری دارن به اشتراک بذار
    این پیش نویس توسط تمام احزاب دانمارک تهیه شده و احتمال کلا تصویب نشدنش خیلی کمه. اما ممکنه تغییرات جزئی توش انجام بشه. در هر صورت لازمه افرادی که بعد از ژانویه وقت دارن فعلا از هزینه کردن خودداری کنن تا زمانی که طرح نهایی و تصویب شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    پوزیتیو لیست اصولا هر شش ماه تغییر می کنه. اول ژانویه و اول جولای. باید تا اول ژانویه صبر کرد.
    اما اگر دقت کنین، تنها چیزی که الان مشکل نیست بحث پوزیتیو لیسته!
    قوانین اینقدر سخت شده که دیگه جذابیتی برای مهاجرت نداره. این رو به نظر خودشون هم می دونن.
    شما فرض کن اول ژانویه 2015 اپلای کنی و جواب مثبتت مثلا اول می 2015 بیاد. یعنی باید تا اول می 2016 باید حداقل 50000 کرون درآمد داشته باشی، این مستلزم اینه که حداقل دو سه ماه کار داشته باشی. این باز مستلزم اینه که همون اول آپریل که ویزاتون اومد در عرض کمتر از یک ماه بار و بندیل و ببندین و خونه تون هم هماهنگ کرده باشین، چون عملا فقط هفت هشت ماه وقت دارین کار با درآمد مناسب پیدا کنین، نه دو سال. دیگه نمی تونین صبر کنین مثلا 6 ماه ویزا تموم بشه، بعد تازه بیاین.

یعنی طرح جدید دقیقا برای کسانی خوبه که دیگه واقعا تصمیم رو گرفتن و چمدون به دست منتظر ویزان و زبانشون هم توپه.

سلام. تشکر از راهنمایی های شما. ولی من یه موضوعی رو متوجه نشدم. یعنی یک سال از زمان ورود وقت داره 50000 تا رو درآمد داشته باشه یا یک سال از زمانی که با ویزا موافقت شد؟!
    قانونی که تو سایت هست عنوان کرده:
    The greencard holder must have had a taxable income of at least DKK 50,000 during the first year of residence
    این یعنی در طول اولین سال اقامت. حسابی گیج شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط abrimi نمایش پست ها

سلام. تشکر از راهنمایی های شما. ولی من یه موضوعی رو متوجه نشدم. یعنی یک سال از زمان ورود وقت داره 50000 تا رو درآمد داشته باشه یا یک سال از زمانی که با ویزا موافقت شد؟!
    قانونی که تو سایت هست عنوان کرده:
    The greencard holder must have had a taxable income of at least DKK 50,000 during the first year of residence
    این یعنی در طول اولین سال اقامت. حسابی گیج شدم.
    ببینین اقامت رو مثلا فرض کنین از اول می 2015 میدن. چون دو سال اعتبار داره میشه تا اول می 2017. شما نهایتا روز 30 آپریل 2107 میتونین برای تمدید سه ساله اقدام کنین. درسته؟ یعنی شما باید حداقل از اول می 2016 مشغول به یک کار تخصصی تمام وقت دارین که بتونین 315000 کرون رو پر کنین. درسته؟ این دو سال اقامت از لحظه صدور اقامت محسوب میشه، نه از لحظه ورود شما.

اون سال اول بحث فرعی قضیه است. شما روی کاغذ بشینین همه حالتها رو بررسی کنین دیگه کاری کردن که دیر اومدن، هر شش ماه اومدن و حضور زدن، آدرس اجاره کردن و اینها دیگه فایده ای نداره. شما باید آماده باشی سریع بیای. 315000 کرون سال آخر شوخی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط aaamirr نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    اولا امید وارم تصویب ای طرح منتفی بشه ویا تا جاییکه ممکنه به تعویق بیافته چون اینطوری عملا مهاجرت به کشور دانمارک مزایای خودش رو در قیاس با سایر کشورها ی مهاجر پذیر دیگه بکلی از دست میده و تقریبا دیگه کسی حاضر به مهاجرت به این کشور نمیشه .من هم تو گرفتن وقت سفارت برای خودم و همینطور تعداد زیادی از همکارام( حداقل 5 نفر)دقت که کردم دیدم از بعد ازعید خودمون اینا وقت رو خیلی به سرعت میدن مثلا یکی از دوستانم 5 هفته بعد از ایمیلش رفت سفارت در صورتی که با مطالعه فورم میدیدم قبلا 5 هفته طول میکشید تا جواب ایمیل و بدن و بعدش چهار مه دیگه بهش وقت میدادن این سرعت تو وقت دهی معنیش این میتونه باشه که میخوان یه جورایی پرونده اکثر افرادی رو که تا ماه های آخر( مثلا دسامبر)اقدام کرد ن و این ور سال برسن وبه این ترتیب تغییر قوانین شامل حال افراد کمتری بشه و متقاضیان بعدی هم فرصت مطالعه بیشتر و تصمیم دقیق تر و داشته باشن .البته این یه فرض دوستان اگر نظر دقیق تری دارن به اشتراک بذار
    اشتباه بزرگ شما اینجاست که: اولا فکر می کنید دانمارک مهاجر میگیره که اینطور نیست و فقط به شما یک ویزای کار میده و اصلا مثل کبک یا استرالیا نیست شرایطش. دوما دانمارک حتی اگر هم اصلا از همون اول کارت اقامت صد ساله یا حتی پاسپورت بده باز در مقایسه با استرالیا هم بازنده است و این صرفا به خاطر دو چیز هست اول زبانش و تلفظ سخت کلمات که خود دانمارکی ها هم بهش اعتراف میکنن و دوم جامعه ی تک فرهنگیش. اما در مقایسه مردمان دانمارک شاید بهترین ملت اروپا باشن و کار بیکاری توی کشورشون از جاهای دیگه کمتر هست و بیشتر نیست. البته زمانی به نقطه صفر میرسی که حداقل 12 ماه تمام روزی 5-4 ساعت دانمارکی بخونی ولی مثلا با آیلتس 6 در کانادا به محض ورودت توی همین نقطه صفر هستی.

بالاخره ميشه كار پيدا كرد؟ ارزش داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taboo نمایش پست ها
    اشتباه بزرگ شما اینجاست که: اولا فکر می کنید دانمارک مهاجر میگیره که اینطور نیست و فقط به شما یک ویزای کار میده و اصلا مثل کبک یا استرالیا نیست شرایطش. دوما دانمارک حتی اگر هم اصلا از همون اول کارت اقامت صد ساله یا حتی پاسپورت بده باز در مقایسه با استرالیا هم بازنده است و این صرفا به خاطر دو چیز هست اول زبانش و تلفظ سخت کلمات که خود دانمارکی ها هم بهش اعتراف میکنن و دوم جامعه ی تک فرهنگیش. اما در مقایسه مردمان دانمارک شاید بهترین ملت اروپا باشن و کار بیکاری توی کشورشون از جاهای دیگه کمتر هست و بیشتر نیست. البته زمانی به نقطه صفر میرسی که حداقل 12 ماه تمام روزی 5-4 ساعت دانمارکی بخونی ولی مثلا با آیلتس 6 در کانادا به محض ورودت توی همین نقطه صفر هستی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS- Pharmacy

الن تکلیف من که تازه رفتم سفارت مبهم هست؟ هرچی در ذهن داشتم فعلا تعطیلش کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط irenic7 نمایش پست ها
    الن تکلیف من که تازه رفتم سفارت مبهم هست؟ هرچی در ذهن داشتم فعلا تعطیلش کنم؟
    نه. شما که اپلای کردی. این قانون برای افرادی هست که تازه می خوان اپلای کنن و وقت سفارتشون از ژانویه به بعده.

Junior Member

برای کسانی که ویزاشون اومده و تا قبل از 2015 میخوان دانمارک باشند شرایط چجوریه باید تو یک سال در امد داشت یا بعد از دوسال چک می کنند

برای کسایی که در حال حاضر ویزا دارند یا قبل 2015 سفارت رفتن شرایط مثل قبله و تمدید اولیه هم مثل قبل خواهد بود بعد 3 سال ولی برای تمدید دوم این قانون اعمال میشه

Junior Member

من هم جند روز پیش وقت سفارت داشتم ، چیزی که واسم جالب بود این بود که خودشون خیلی کمک کردن از نظر اینکه کار من راه بیفته چون کسر مدرک داشتم. به نظرم باید تغییراتی اساسی در راه باشه چون قبلا برای موارد مشابه کسری مدرک بعد از طی یک پروسه میومد ولی برای من همون روز اعلام کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)