صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 127

موضوع: قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (آرشیو تا پایان 2014)

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک (از اول ژانویه 2015)

سلام دوستان
    برای من که ویزام رو 2014 گرفتم و اقامت 3 ساله در نامه من ذکر شده و میخام اول 2015 بیام دانمارک.
    آیا قانون جدید برای تمدید و اقامت دائم شامل حال من میشه و یا با قانون حال حاضر (قدیمی) کیس من بررسی میشه؟

واقعا نا امید شدم نمیدونم چیکار کنم،،،به نظر خودم زرنگی کردم آیلتس 7 گرفتم و زود دفاع کنم که کارای دانمارکم جلو بیفته اما حالا لنگ مدرک دانشگام الانم این قانون جدید ،،،از اولشم شانس نداشتم

سلام آقا بهزاد. لینکی در خصوص integration act section 2 دارید؟ میدونید دقیقا چه حقوقی را مد نظر دارد؟ قوانین جدید کی قراره در مجلس مطرح بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای من که ویزام رو 2014 گرفتم و اقامت 3 ساله در نامه من ذکر شده و میخام اول 2015 بیام دانمارک.
    آیا قانون جدید برای تمدید و اقامت دائم شامل حال من میشه و یا با قانون حال حاضر (قدیمی) کیس من بررسی میشه؟
    با سلام
    من هم که شرایطم مشابه شماست نمی دونم چی میشه. خودم برداشتم این بوده که توی تمدید بعد از 3 سال گریبانگیرم میشه. البته دوستان گفتن باید قانون تصویب بشه تا دقیقا معلوم بشه به کی ها می خوره. موفق باشید.

Junior Member

سلام من تازه وقت سفارت گرفتم برای فوریه 2105. برای کل خانواده هم همزمان اقدام کردم. اگر قرار بود به خانواده از همان اول ویزا ندن آیا وقت سفارت رو به این شکل می دادن؟ از کجا میشه از تغییرات قوانین قبل از رفتن به سفارت مطمئن شد؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    ظاهرا" با این شرایط جدید با مدرک لیسانسی که توی positive-list باشه و یه مدرک آیلتس 6.5 امتیازات به 100 میرسه و میشه اقدام کرد در صورتیکه توی قانون قبلی با مدرک لیسانس هر جوره که حساب می ردیم امتیازات بالای 80 نمی رفت. درسته؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط addf نمایش پست ها
    سلام من تازه وقت سفارت گرفتم برای فوریه 2105. برای کل خانواده هم همزمان اقدام کردم. اگر قرار بود به خانواده از همان اول ویزا ندن آیا وقت سفارت رو به این شکل می دادن؟ از کجا میشه از تغییرات قوانین قبل از رفتن به سفارت مطمئن شد؟
    از نظر قانونی هنوز قوانین قدیم حاکمه. تا موقعی که قوانین جدید تصویب بشه. این قوانین فعلا توافقنامه نهایی احزاب هست که احتمال زیادی داره که تصویب بشه و بر اساس متن این توافق، از اول ژانویه اجرایی میشه. بهرحال شما از ریختن پول تا روز دوم ژانویه به شدت خودداری کنین تا قوانین جدید معلوم بشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط FRDAZADI1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    ظاهرا" با این شرایط جدید با مدرک لیسانسی که توی positive-list باشه و یه مدرک آیلتس 6.5 امتیازات به 100 میرسه و میشه اقدام کرد در صورتیکه توی قانون قبلی با مدرک لیسانس هر جوره که حساب می ردیم امتیازات بالای 80 نمی رفت. درسته؟
    بله. درسته. کلا بحث امتیازدهی برای پوزیتیو لیستیها و کسانی که زبانشون خوبه راحت تر شده. اما سایر قوانین خیلی سخت شده.
    بیشتر هدفشون تو این طرح جدید این بوده که فارغ التحصیلان غیراروپایی از دانشگاههای اروپایی بیان و جلوی مهاجرت نیروهایی که از هند و پاکستان و بنگلادش میومدن رو بگیرن. اون هم تازه نهایتا برای پنج سال که از اقامت دائمشون جلوگیری کنن.

سلام
    ممنون می‌شم لینک اصلی مطلب رو هم ذکر کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از ژانویه 2015 (پست اول حتما خوانده شو

سلام
    من مخواستم بدونم وضعیت همراه چطوره؟ یعنی اگه من اقدام کنم و گرین کارت بگیرم همسرم نمیتونه همراهم بیاد؟ و درآمد سالیانه سال اول و یا دو سال اول باید حتمن مربوط به من باشه یا میتونه درآمد همسرم باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)