صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 127

موضوع: قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (آرشیو تا پایان 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtarash نمایش پست ها
    سلام
    من کیس اوردر آیدی رو ساختم و پول هم واریز کردم. ولی هنوز وقت سفارت نگرفتم!
    حالا با این شرایط قطعا به اینور سال نمیرسم. میشه راهنمایی کنید چطور باید پول رو پس بگیرم. ایمیلی، لینکی، شماره تلفنی؟
    ممنون.
    جدا از اینکه قوانین تصویب بشه یا نشه، شما نباید این پول رو می ریختین. چون جدا از هر قانونی که تصویب بشه، اول ژانویه هر سال هزینه اپلای عوض میشه و اگر شما کمتر ریخته باشین، ریجکت میشین.
    این رو نگفتم که دعواتون کنم! برای اطلاع بقیه دوستان گفتم.

در مورد خودتون هم وقتتون رو بگیرین، شاید قوانین یک درصدی هم عوض نشد. چیزی از دست نمی دین. فوقش وقت رو کنسل می کنین و پول رو پس می گیرین دیگه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (پست اول حتما خوانده شود)

سلام
    حالا یه سوال دیگه، احیانا اگه ما بتونیم واسه phd اپلای کنیم درآمد اون میتونه معادل 50000 کرون تو سال اول بشه یا نه؟؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

سلام
    من از یک وکیل مجرب پرسیدم که قوانین جدید گرین کارت دانمارک چه جوریه؟
    گفت که گرین کارت رو یک ساله میدن و در پایان هر سال تمدید (تا سه بار) می کنن به شرط اینکه انتهای هر سال در حساب بانکی شما به اندازه خرج زندگی سال بعد پول وجود داشته باشه. همسر هم میتونه همراه صاحب گرین کارت بره. این صحبت ها تا چه حد معتبره؟
    به خاطر داشته باش دست نیافتن به آنچه می‌جویی گاه یک شانس بزرگ است.
    دالایی لاما

نقل قول نوشته اصلی توسط osp نمایش پست ها
    سلام
    حالا یه سوال دیگه، احیانا اگه ما بتونیم واسه phd اپلای کنیم درآمد اون میتونه معادل 50000 کرون تو سال اول بشه یا نه؟؟!!
    بله. ولی با قوانین جدید بهتره مستقیم اصلا برای پی اچ دی اپلای کنین. بعد از پی اچ دی به شما دو سال اقامت اضافی هم میدن برای جستجوی کار.

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    سلام
    من از یک وکیل مجرب پرسیدم که قوانین جدید گرین کارت دانمارک چه جوریه؟
    گفت که گرین کارت رو یک ساله میدن و در پایان هر سال تمدید (تا سه بار) می کنن به شرط اینکه انتهای هر سال در حساب بانکی شما به اندازه خرج زندگی سال بعد پول وجود داشته باشه. همسر هم میتونه همراه صاحب گرین کارت بره. این صحبت ها تا چه حد معتبره؟
    خیلی مودبانه بخوام بگم اینکه مزخرف گفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    خیلی مودبانه بخوام بگم اینکه مزخرف گفته.
    ممنون از راهنماییتون.یعنی به هیچ وجه درست نیست؟
    من دانشجوی phd هستم.تقریباً آخراشه. آیا میشه از طریق postdoc اقدام کنم؟
    به خاطر داشته باش دست نیافتن به آنچه می‌جویی گاه یک شانس بزرگ است.
    دالایی لاما

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.یعنی به هیچ وجه درست نیست؟
    من دانشجوی phd هستم.تقریباً آخراشه. آیا میشه از طریق postdoc اقدام کنم؟
    بله. حتما می تونین.

دوستان هم توجه داشته باشن که پروسه اقدام برای گرین کارت بسیار راحت هست (گرچه قوانین گرین کارت بسیار سخت شده) و هیچ وقت نیازی به وکیل نبوده و نخواهد بود. تمام موارد لازم در سایت اداره مهاجرت دانمارک به زیان قابل فهم نوشته شده.
    اما اگر کسی خودش حوصله نداشته یا زیادی وسواسی بوده و وکیلی هم گرفته، و اگر اون وکیل دانش کافی رو داشته باشه، باز هم نمیشه ایراد گرفت و نه وکیل و نه موکل رو میشه مورد نکوهش قرار داد.

اما کسی که شیاد هست و حتی یک جمله ساده دانمارکی هم بلد نیست، چه برسه به اینکه بتونه 120 صفحه قانون جدید رو همین جمعه 21 نوامبر 2014 تصویب شد رو کامل بهش مسلط باشه و تمام اصطلاحات حقوقیش رو بدونه، و اسم خودش رو بذاره وکیل مجرب در امور مهاجرت دانمارک، جای هیچگونه احترامی نداره.
    این وکلا وقتی شما پاتون رسید به دانمارک جوابگوی امیدهای واهی که بهتون دادن نیستن.
    ویرایش توسط behzadsharif : November 30th, 2014 در ساعت 04:09 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    بله. حتما می تونین.

دوستان هم توجه داشته باشن که پروسه اقدام برای گرین کارت بسیار راحت هست (گرچه قوانین گرین کارت بسیار سخت شده) و هیچ وقت نیازی به وکیل نبوده و نخواهد بود. تمام موارد لازم در سایت اداره مهاجرت دانمارک به زمان قابل فهم نوشته شده.
    اما اگر کسی خودش حوصله نداشته یا زیادی وسواسی بوده و وکیلی هم گرفته، و اگر اون وکیل دانش کافی رو داشته باشه، باز هم نمیشه ایراد گرفت و نه وکیل و نه موکل رو میشه مورد نکوهش قرار داد.

اما کسی که شیاد هست و حتی یک جمله ساده دانمارکی هم بلد نیست، چه برسه به اینکه بتونه 120 صفحه قانون جدید رو همین جمعه 21 نوامبر 2014 تصویب شد رو کامل بهش مسلط باشه و تمام اصطلاحات حقوقیش رو بدونه، و اسم خودش رو بذاره وکیل مجرب در امور مهاجرت دانمارک، جای هیچگونه احترامی نداره.
    این وکلا وقتی شما پاتون رسید به دانمارک جوابگوی امیدهای واهی که بهتون دادن نیستن.
    بهزاد جان سلام
    قانون جدید تصویب شد ؟ اگر بله میشه لطفا لینکشو بدید. با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط sam1355 نمایش پست ها
    بهزاد جان سلام
    قانون جدید تصویب شد ؟ اگر بله میشه لطفا لینکشو بدید. با سپاس
    بله. قانون جدید در مجلس تصویب شد. روز جمعه 21 نوامبر 2014.
    http://www.ft.dk/samling/20141/lovfo...startItem=#nav

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

درود بر همه و مخصوصا آقا بهزاد گل که نعمتیه خدایی .... اطلاعاتی که ایشون میذاررو شاید 3تا وکیل هم تو کل ایران ندونن ... من پرسیدم که اینو میگم ...
    آقا بهزاد عزیز چنتا سوال ....
    1) این قوانینی که تصویب شده ، از کی اجرایی میشه ؟ منظورم اینه که از این به بعد هرکی بخواد مدارک و فرم هارو تحویل بده بر اساس این قوانین هست یا هنوز مونده تا تاریخ اجراش ؟
    2) جمع امتیازا هنوز همون 100 هست؟
    3) posit list جدید درست تو ژانویه اعلام میشه؟
    4) روند پر کردن فرم ها G1 و ..... مث همون پست جامعی هست که شما گذاشتین یا فرمها هم تغییر میکنن؟
    5) با توجه به این قوانین ، منی که لیسانسم تو posit list هست ، با یه تافل ، و بدون سابقه تو زودترین حالت ممکن کی میتونم اقدام کنم ؟

سپاس بی کران از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)