صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 127

موضوع: قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    بله. قانون جدید در مجلس تصویب شد. روز جمعه 21 نوامبر 2014.
    http://www.ft.dk/samling/20141/lovfo...startItem=#nav
    پس چرا هنوز صفحه ی امتیاز بندی آپدیت نشده ؟ منظورم لینک زیره :
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    مگه اصل کار لینک بالا نیست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : قوانین (احتمالی) جدید گرین کارت دانمارک از آغاز 2015 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط afsahiafsahi نمایش پست ها
    پس چرا هنوز صفحه ی امتیاز بندی آپدیت نشده ؟ منظورم لینک زیره :
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    مگه اصل کار لینک بالا نیست؟
    اول ژانویه اجرایی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط afsahiafsahi نمایش پست ها
    درود بر همه و مخصوصا آقا بهزاد گل که نعمتیه خدایی .... اطلاعاتی که ایشون میذاررو شاید 3تا وکیل هم تو کل ایران ندونن ... من پرسیدم که اینو میگم ...
    آقا بهزاد عزیز چنتا سوال ....
    1) این قوانینی که تصویب شده ، از کی اجرایی میشه ؟ منظورم اینه که از این به بعد هرکی بخواد مدارک و فرم هارو تحویل بده بر اساس این قوانین هست یا هنوز مونده تا تاریخ اجراش ؟
    2) جمع امتیازا هنوز همون 100 هست؟
    3) posit list جدید درست تو ژانویه اعلام میشه؟
    4) روند پر کردن فرم ها G1 و ..... مث همون پست جامعی هست که شما گذاشتین یا فرمها هم تغییر میکنن؟
    5) با توجه به این قوانین ، منی که لیسانسم تو posit list هست ، با یه تافل ، و بدون سابقه تو زودترین حالت ممکن کی میتونم اقدام کنم ؟

سپاس بی کران از شما
    1- از اول ژانویه 2015
    2- بله
    3- بله
    4- نمی دونم
    5- دوم ژانویه 2015.

شما بدون سابقه کار توی دانمارک هیچ کاری بهتون نمیدن. با سابقه کار هم سخته تازه. شما عملا هشت ماه وقت دارین کار تخصصی پیدا کنین که با لیسانس و بدون سابقه کار احتمالش نزدیک به صفره و با احتساب خرج دانمارک، فقط سی میلیون تومان ضرر می کنین و بر می گردین ایران.
    البته خودتون میدونین. پول خودتونه و وقت خودتون.

سلام
    دوستان عذر می‌خوام اگه سوال تکراریه. ولی تا جایی که صحبت‌ها رو دیدم این موضوع را با این عنوان پیدا نکردم.
    می‌خواستم بدونم با توجه به قوانین جدید(یا بر اساس قوانین سابق)، نیازی به اصل مدرک کارشناسی و ارشد هست یا همون گواهیه موقت که به تایید وزارت علوم و قوه‌ی قضاییه می‌رسه کافیه!؟؟؟
    چون همه توی آموزش دانشگاه و اینا می‌گن که این قابل ارائه به همه هست ولی من مثلاْ برای کانادا شنیدم که اصل مدرک مورد نیازه!
    مشکله منم اینه که مدارکم ۵ ۶ ماه طول می‌کشه تا اصلش آماده شه!
    ممنون اگه راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

خیر اصل مدارک لازم است

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    بنده ۲۰ اکتبر برای مصاحبه به سفارت رفتم و بعد از دو هفته با تماس به اداره مهاجرت شماره ‍‍‍‍‍‍برونده بهم دادن. من متاهلم و به صورت فردی اقدام کردم. حالا با قوانین جدید به نظر شما بنده تا قبل از دریافت ویزای خودم برای همسرم اقدام کنم یا خیر (قبل از 2015)؟
    از طرفی با توجه به قانون های جدید بنده میتوانم بعد از بیدا کردن کارد در دانمارک همسرم را به دانمارک بیاورم.
    لطفا راهنمای کنید که آیا اقدام برای همسرم قیل از 2015 مفید است یا خیر؟

با تشکر از تمامی دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام این شماره پرونده که فرموید چیه؟در واقع به چه درد می خوره؟

سلام دوستان. من چند روزه لینک مربوط به امتیازبندی رو چک میکردم. آخرین آپدیت مربوط به 4 تا 5 ماه پیش بود. الان دوباره چکش کردم و last update مربوط میشه به 3 دسامبر. صفحه تغییری نداشته نسبت به قبل. این معنیش میتونه این باشه که قوانین جدید اعمال شده و تغییر چندانی نکرده؟ اگه میشه دوستانی که اطلاعی دارن جواب بدن ممنون میشم. اینم لینکش: http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط s_zanganeh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند روزه لینک مربوط به امتیازبندی رو چک میکردم. آخرین آپدیت مربوط به 4 تا 5 ماه پیش بود. الان دوباره چکش کردم و last update مربوط میشه به 3 دسامبر. صفحه تغییری نداشته نسبت به قبل. این معنیش میتونه این باشه که قوانین جدید اعمال شده و تغییر چندانی نکرده؟ اگه میشه دوستانی که اطلاعی دارن جواب بدن ممنون میشم. اینم لینکش: http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm
    قوانین جدید از اول ژانویه 2015 اجرایی میشه. شما از دوم ژانویه احتمالا می تونین ببینین.

Junior Member

بعد از فرازو نشیب تو پرونده اقدام برای کانادا و هزاران سختی که کانادا سر راه ما قرار داد همش خوشحال بودم که برای دانمارکم میشه اقدام کرد. تا اینکه امروز این تاپیک رو خوندم و تمام رویاهام نقش بر آب شد. اینم از دانمارک با قوانین جدید برای من و امسال من غیر ممکن شد. گریههههههههههههههههههه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)