نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
سلام دوستان
1-ریز نمرات غیر رسمی یعنی چیه؟
2-چطور می تونم از دانشگاه سراسری با وجود اینکه تعهد خدمت رو انجام ندادم (اما بدهی صندوق رفاه هم ندارم) ریز نمرات غیر رسمی بگیرم ؟ اصن میدن؟
دوست عزیز کلا ریز نمرات غیررسمی یعنی ریزنمراتی که فاقد اعتبار رسمی هست مهر نداره یا اگر داره زده غیررسمی و فقط با فرض اعتماد میشه از روی اون به توانایی فرد در دروس آورده شده در متن پی برد.
برای دریافت ریز نمرات غیررسمی کلا نیازی به تعهد خدمت و تسویه و این حرفا نیس کلا چون فاقد اعتبار رسمی هست راحت صادر میشه اما روند صدور اون ممکنه هر دانشگاهی فرق کنه، بهتره از آموزش دانشگاه تون بپرسید.

اما در مورد صدورش کلا چون غیر رسمی هست من پیشنهاد می کنم خودتون صادر کنید! یعنی:
واسه فارسی که معمولا همه دانشگاه ها خودشون سایت دارند و کارنامه دانشجو هر ترم رو میزنن که راحت میتونید همینو کپی کنید. من ندیدم ریزنمرات فارسی غیررسمی صادر بشه!
واسه لاتین غیررسمی هم باز نیازی به صدور از دانشگاه نیست من دیدم بعضی از دوستام خودشون اسامی درس ها رو ترجمه کردند و نمره ای که واقعا داشتند توی یک جدول جلوش گذاشتند و همونو واسه اساتید ارسال کردند. اما اگر خیلی دنبال محکم کاری هستید باید از آموزش دانشگاه بپرسید که صدور اون چه رویه ای دارند و طبیعتا هزینه هم پرداخت کنید که واسه دانشگاه تهران در حال حاضر همین ریزنمرات غیررسمی 10 هزارتومن هزینه داره.

پیروز باشید