صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 91

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ محتوای ریزنمرات دانشگاهی

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ محتوای ریزنمرات دانشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-ریز نمرات غیر رسمی یعنی چیه؟
    2-چطور می تونم از دانشگاه سراسری با وجود اینکه تعهد خدمت رو انجام ندادم (اما بدهی صندوق رفاه هم ندارم) ریز نمرات غیر رسمی بگیرم ؟ اصن میدن؟
    دوست عزیز کلا ریز نمرات غیررسمی یعنی ریزنمراتی که فاقد اعتبار رسمی هست مهر نداره یا اگر داره زده غیررسمی و فقط با فرض اعتماد میشه از روی اون به توانایی فرد در دروس آورده شده در متن پی برد.
    برای دریافت ریز نمرات غیررسمی کلا نیازی به تعهد خدمت و تسویه و این حرفا نیس کلا چون فاقد اعتبار رسمی هست راحت صادر میشه اما روند صدور اون ممکنه هر دانشگاهی فرق کنه، بهتره از آموزش دانشگاه تون بپرسید.

اما در مورد صدورش کلا چون غیر رسمی هست من پیشنهاد می کنم خودتون صادر کنید! یعنی:
    واسه فارسی که معمولا همه دانشگاه ها خودشون سایت دارند و کارنامه دانشجو هر ترم رو میزنن که راحت میتونید همینو کپی کنید. من ندیدم ریزنمرات فارسی غیررسمی صادر بشه!
    واسه لاتین غیررسمی هم باز نیازی به صدور از دانشگاه نیست من دیدم بعضی از دوستام خودشون اسامی درس ها رو ترجمه کردند و نمره ای که واقعا داشتند توی یک جدول جلوش گذاشتند و همونو واسه اساتید ارسال کردند. اما اگر خیلی دنبال محکم کاری هستید باید از آموزش دانشگاه بپرسید که صدور اون چه رویه ای دارند و طبیعتا هزینه هم پرداخت کنید که واسه دانشگاه تهران در حال حاضر همین ریزنمرات غیررسمی 10 هزارتومن هزینه داره.

پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان. يكي از اساتيد توي كانادا ازم خواسته ريز نمرات ارشدم رو براش بفرستم. گفته غير رسمي باشه اشكال نداره. به نظرتون ميشه خودم ترجمه كنم؟ اگه ميشه بايد چه فرمتي داشته باشه؟ممنون ميشم كمكم كنين

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ceres نمایش پست ها
    سلام دوستان. يكي از اساتيد توي كانادا ازم خواسته ريز نمرات ارشدم رو براش بفرستم. گفته غير رسمي باشه اشكال نداره. به نظرتون ميشه خودم ترجمه كنم؟ اگه ميشه بايد چه فرمتي داشته باشه؟ممنون ميشم كمكم كنين
    سلام

خیر...
    باید ریزنمرات غیررسمی دانشگاه رو بفرستید...
    تشریف ببرید آموزش و ازشون یه سری ریزنمره غیررسمی انگلیسی بگیرید و برای استاد ایمیل کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

من رفتم دانشگاه شهيد بهشتي براي ريز نمرات غير رسمي ولي گفتن ريز نمرات غير رسمي انگليسي نميدن. بايد چيكار كنم؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    دوستان
    در ریزنمرات لاتین من که خود دانشگاه داده است برای پایان نامه نوشته است THesis
    [IMG];[/IMG]
    اما امروز ترجمه را از دارالترجمه گرفتم نوشته است Project-thesis آیا همان مفهوم را می رساند یا فقط باید حتما Thesis خالی باشد ... ممنون می شوم کمک کنید
    [IMG];[/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط ceres نمایش پست ها
    من رفتم دانشگاه شهيد بهشتي براي ريز نمرات غير رسمي ولي گفتن ريز نمرات غير رسمي انگليسي نميدن. بايد چيكار كنم؟
    كى همچين حرفى به شما زده؟؟ بريد پيشخوان زير ساختمان شهدا درخواست بدين بهتون ميدن. من كه دادم والا. دوستامم همينطور

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

عزيزان ميشه نسخه انگليسى غير رسمى خود دانشگاه رو داد به دارالترجمه و بهشون گفت از رو همين ترجمه كنن؟؟ كسى جايى كه اينطورى راه بياد سراغ داره؟ قيمت مناسب خواهشاً. مرسى

بچه ها بعد اینکه ریزنمره و دانشنامه رو از دانشگاه گرفتم، مرحله بعد چیه؟ باید چیکار کنم مدارک رو؟
    وزارت علوم؟ ترجمه ؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raminziaei نمایش پست ها
    بچه ها بعد اینکه ریزنمره و دانشنامه رو از دانشگاه گرفتم، مرحله بعد چیه؟ باید چیکار کنم مدارک رو؟
    وزارت علوم؟ ترجمه ؟
    سلام اگر مدارکتون برای دانشگاه سراسریه بله! ثبت نام تو سایت وزارت علوم و اپلود مدارکتون. بعد از تاییداتش یا حضوری ببرید اونجا یا پستی بفرستید تا مهر کنن.
    ریز نمره ی رسمی انگلیسی که بعضی دانشگاه ها می دن دیگه نیاز به تایید نداره. چون نمی خواید ترجمه کنید دیگه.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    عزيزان ميشه نسخه انگليسى غير رسمى خود دانشگاه رو داد به دارالترجمه و بهشون گفت از رو همين ترجمه كنن؟؟ كسى جايى كه اينطورى راه بياد سراغ داره؟ قيمت مناسب خواهشاً. مرسى
    سلام.راه اومدن نداره. احتمالا از خداشونم هست. فقط باید هزینشو کامل بدید. البته می تونید وقتی به دارالترجمه دادید قبل از کارهای نهاییش بگبرید خودتون با ریز نمرات انگلیسی ک دستتونه چک کنید. من خودم همین کارو می خوام بکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)