صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72

موضوع: سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

Junior Member chrome آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

Question سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

درود
    می خواستم بپرسم که آزمون GRE Subject برای پذیرش در رشته ی مهندسی نرم افزار الزامیه یا تنها آزمون GRE general کافی خواهد بود

با تشکر

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    درود
    می خواستم بپرسم که آزمون GRE Subject برای پذیرش در رشته ی مهندسی نرم افزار الزامیه یا تنها آزمون GRE general کافی خواهد بود

با تشکر
    من هر دانشگاهی رو نگاه کردم واسه خودم فقط جنرال خواسته . البته من برای مستر نگاه کردم نمیدونم شما برای چه مقطعی میخواهید. سابجکت رو برای محکم کاری میتونید بدید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی در مورد سوالات متفرقه

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    درود

با تشکر
    General کافی است. GRE سابجکت CS دیگه برگذار نمیشه.

Junior Member

پیش فرض اشتباه ETS در گزارش نمره

سلام. من GRE Subject 25 octobr دادم و قبلش Correction Stub رو برای گزارش (ریپورت) نمره ها تصحیح کردم و برای ای.تی.اس فرستادم. بعد یک هفته ایمیل اومد که تغییرات شما اعمال شده و نمره ها به جاهای جدید فرستاده می شه. ولی خب توی اکانت ای.تی.اس. ام همون های قبلی بود. منم گفتم احتمالا موقع اومدن نمره ها درست میشه. نمره ها اومد و توی اکانت برای دانشگاه های تصحیح نشده قبلیم تاریخ گزارش خورده. ایمیل زدم ای.تی.اس. که قضیه اش چیه و اینا هنوز جوابمو ندادن.

کسی تجربه این اتفاق رو داره؟ و اگه داره میدونه نمره ها به کدوم دانشگاه ها (تصحیح شده یا نشده) فرستاده می شه؟ یا میشه کاریش کرد؟
    پیشاپیش ممنون.

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

سلام دوستان.

بعضی از دانشگاه ها که جی آر ای نمیخوان اگر ما بریم و امتحانش رو بدیم آیا برای پذیرشمون نقطه مثبت محسوب میشه یا هدر دادنه هزینه است؟

از کجا بفهمیم که جی آر ای برای دانشگاههایی که اونو جزو مدارک نیاوردن اهمیت داره و میتونه ما رو از بقیه جلو بندازه یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Irannezhad نمایش پست ها
    سلام دوستان.

بعضی از دانشگاه ها که جی آر ای نمیخوان اگر ما بریم و امتحانش رو بدیم آیا برای پذیرشمون نقطه مثبت محسوب میشه یا هدر دادنه هزینه است؟

از کجا بفهمیم که جی آر ای برای دانشگاههایی که اونو جزو مدارک نیاوردن اهمیت داره و میتونه ما رو از بقیه جلو بندازه یا نه؟
    اگه منظورتون GRE سابجکت است که معمولا در رشته هایی که دارند اختیاری نیست یا اگه هم اختیاری باشه Highly recommended هست و شدیدا توصیه میشه انجام بدید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اگه منظورتون GRE سابجکت است که معمولا در رشته هایی که دارند اختیاری نیست یا اگه هم اختیاری باشه Highly recommended هست و شدیدا توصیه میشه انجام بدید.

بله منظورم جی آر ای سابجکت هست.ممنون ازتون.اینکه میگید اختیاری نیست رو چه حسابی میگید؟آخه من تو سایت خیلی از دانشگاه های اروپا برای رشته اینو جزو مدارک نزدن.
    LOVE Is All We Need

ApplyAbroad Guru

بله منظورم جی آر ای سابجکت هست.ممنون ازتون.اینکه میگید اختیاری نیست رو چه حسابی میگید؟آخه من تو سایت خیلی از دانشگاه های اروپا برای رشته اینو جزو مدارک نزدن.
    منظور من در آمریکا بود. بله در اروپا حساسیتی روی GRE نیست و تاثیر خاصی هم نخواهد داشت مگه اینکه نمره فوق العاده خوبی گرفته باشید (در حد 95th percentile و بهتر).

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    منظور من در آمریکا بود. بله در اروپا حساسیتی روی GRE نیست و تاثیر خاصی هم نخواهد داشت مگه اینکه نمره فوق العاده خوبی گرفته باشید (در حد 95th percentile و بهتر).

به عنوان سوال آخر برای اینکه بدونم منظورتونو درست متوجه شدم:

یعنی من که برای دانشگاههای اروپا فقط میخوام اقدام کنم نیازی به جی آر ای سابجکت ندارم-طبق اون چیزی که تو ی سایت دانشگاه زده- و اینکه نقطه ی مثبت برام حساب نمیشه.درسته؟
    LOVE Is All We Need

ApplyAbroad Guru

به عنوان سوال آخر برای اینکه بدونم منظورتونو درست متوجه شدم:

یعنی من که برای دانشگاههای اروپا فقط میخوام اقدام کنم نیازی به جی آر ای سابجکت ندارم-طبق اون چیزی که تو ی سایت دانشگاه زده- و اینکه نقطه ی مثبت برام حساب نمیشه.درسته؟
    بله درسته. نکته مثبتش هم فقط در صورتی است که نمره تون فوق العاده باشه. اگه مثلا معدل شما 15 باشه و نمره سابجکت شما هم بشه مثلا درصد 80 ، چیز زیادی اضافه نمی کنه در نهایت به اپلیکیشن شما چون اکثر اونهایی که باهاشون رقابت می کنید اگه ملزم به امتحان دادن می شدند احتمالا همین حدود نمره رو می گرفتند.

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)