صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 72

موضوع: سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

سلام.
    بچه ها آزمون سابجکت break هم داره؟

ببخشید برای رشته ای مثل فیزیک یا فوتونیک جهت بهتر کردن رزومه gre سابجکت بهتره یا جنرال. البته میدونم هر دوش ولی با توجه به وقت محدود رو کدوم یکی بیشتر متمرکز بشم؟ من قصدم اینه که سابجکت رو خوب بخونم و واسه جنرال بیشتر رو کوانت و رایتینگ وقت بذارم چون دیگه وقتی نیست. خوبه این کار(مخصوصا واسه گرفتن فاند)؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    ببخشید برای رشته ای مثل فیزیک یا فوتونیک جهت بهتر کردن رزومه gre سابجکت بهتره یا جنرال. البته میدونم هر دوش ولی با توجه به وقت محدود رو کدوم یکی بیشتر متمرکز بشم؟ من قصدم اینه که سابجکت رو خوب بخونم و واسه جنرال بیشتر رو کوانت و رایتینگ وقت بذارم چون دیگه وقتی نیست. خوبه این کار(مخصوصا واسه گرفتن فاند)؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام.
    خب خیلی از دانشگاه ها سابجکت نمیخوان اصلا. شما میتونی یه جنرال خوب بیاریو انتخاباتو محدود کنی.
    ولی اگر میخوای جفتشو امتحان بدی و مخصوصا اگر معدلت پایینه ، یه سابجکت عالی بهتر معدل و پوشش می ده تو رشته ی فیزیک.
    ولی همونطور ک گفتی جفتش مهمه. توی جنرال هم برای رشته فیزیک بیشتر کوانتش مهمه.

سلام.
    دوستان امتحان جی ار ایی سابجکت تو همون ساختمونی هست که جنرال برگزار می شه؟ تو ادرسش پلاک فرق داره. ممنون می شم اگه کسی می دونه کمکم کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان امتحان جی ار ایی سابجکت تو همون ساختمونی هست که جنرال برگزار می شه؟ تو ادرسش پلاک فرق داره. ممنون می شم اگه کسی می دونه کمکم کنه.
    دوست عزیز من هنوز جنرال ندادم ولی سابجکت رو امتحان دادم، سالن امتحان سابجکت از سمت درب اصلی سازمان باید وارد بشی، دری که تو خیابون کریمخان هست دقیقا ابتدای پل میشه. یک سالن کنفرانس هستش چون سابجکت امتحانش paper هست نیاز به کامپیوتر نیست و سالن در طبقه دوم اگر اشتباه نکنم قرار داره.

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي انگليسي دانشگاه اصفهان

سلام به همه . من 24 اکتبر سابجکت دارم ولی دانشگاه ها رو وارد نکردم حالا کارتم که اومده توی Correction Stub نمی تونم تغییری ایجاد کنم کسی می دونه چطوری باید کد دانشگاه ها رو وارد کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hasheminasab نمایش پست ها
    سلام به همه . من 24 اکتبر سابجکت دارم ولی دانشگاه ها رو وارد نکردم حالا کارتم که اومده توی Correction Stub نمی تونم تغییری ایجاد کنم کسی می دونه چطوری باید کد دانشگاه ها رو وارد کنم ؟
    سلام. فک کنم باید پرینت بگیرید و دستی پر کنید و دوباره اسکن کنید. من خودم اینکارو میخوام بکنم چون با تبدیل به فایل ورد هم نمیشه پر کرد. حالا دوستان دیگه اگه نظری دارن بگن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    سلام. فک کنم باید پرینت بگیرید و دستی پر کنید و دوباره اسکن کنید. من خودم اینکارو میخوام بکنم چون با تبدیل به فایل ورد هم نمیشه پر کرد. حالا دوستان دیگه اگه نظری دارن بگن.
    فکر کنم به ets قسمت مربوطه ایمیل بزنین بهتره. جواب میدن به ایمیل

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مکانیکم
    5 ماه دیگه برای ارشد میخوام اپلای کنم آلمان و یا آمریکا
    میخواستم ببینم اکثر دانشجوهای رشته های فنی مثل من GRE Subject میدن یا General.

من دانشگاهی رو توی آلمان دیدم که نوشته Strongly recommended اما نگفته موضوعی یا عمومی که وقتی ایمیل دادم گفتن موضوع ریاضی. دانشگاه هایی هم دیدم که عمومی رو مد نظرشون بوده یا درصورت نمره خوب فاکتوری براش قرار میدن.
    ضمن اینکه اگرم لازم بود من ریاضی امتحان بدم سوالای مختلفی از مباحث ریاضیات گسسته نظریه اعداد و جبرو هندسه تحلیلی میاد که واقعا سنگین هستن اگر بخوام دوباره بخونم!! مگر اینکه به سوالای حسابانو مهندسیش فقط کافی باشه جواب بدم.
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hasheminasab نمایش پست ها

من خودم هم همین مشکل رو داشتم به ets ایمیل زدم اینو جواب داد:

Thank you for your message!

To add, correct, or change the GRE® score recipients you designated during registration, please email your corrections to gre-info@ets.org. Please include the institution code, department code (if applicable) and indicate whether you wish to report your Most Recent test scores or All test scores.

You may also indicate the changes on the correction stub attached to your admission ticket and mail or fax it to GRE Services. In order to process your request, your correction stub has to be received by the Friday before your test date. The mailing address and fax number are listed below.

Additional score reports can be sent after your test date for a fee of US$27 per recipient.

ETS-GRE
    P O Box 6000
    Princeton, NJ 08541-6000, USA

Fax: 1-610-290-8975

Hope this helps!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)