صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72

موضوع: سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematic, Ifahan University of technology

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

سلام دوستان. جی ار ای سابجکت نمره منفی داره؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dhaji نمایش پست ها
    سلام دوستان. جی ار ای سابجکت نمره منفی داره؟
    سلام
    بله 1/4 نمره منفی داره...

بچه ها امتحان 8ونیم شروع می شه یا 8ونیم زمانیه که باید اونجا باشیم؟ توی سایت ای تی اس زده report time :8.30
    ولی سنجش زده زمان امتحان 8ونیم

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    بچه ها امتحان 8ونیم شروع می شه یا 8ونیم زمانیه که باید اونجا باشیم؟ توی سایت ای تی اس زده report time :8.30
    ولی سنجش زده زمان امتحان 8ونیم
    سلام دوست عزیز
    شروع امتحان 8:30 هستش (من نتونستم به ت پیام بدم,نمیدونم چرا!) تو این هفته آخر فقط تست بزن و مرور نکات .هیچ مطلب جدیدی نخون, مطمئن باش به مطالبی که تا الان خوندی. کافیه از مطالعاتی که تاالان داشتی نمره بگیری ونگرانم نباش

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

دوستان کسی میدونه نمره 840 جی آر ای سابجکت فیزیک نمره متوسط یا بالاییه؟ میشه باش پذیرش خوب گرفت؟
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط royal65 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه نمره 840 جی آر ای سابجکت فیزیک نمره متوسط یا بالاییه؟ میشه باش پذیرش خوب گرفت؟
    کاملا بستگی به بقیه رزومتون داره. ولی در کل نمره ی خوبیه. برای رنک های یک رقمی می گن 900 به بالا خوبه.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

دوستان عزیزم سلام،
    یه سوالی فکرمو به خودش مشغول کرده و اگه عزیزان لطف کنن پاسخ بدن ممنون میشم
    چه رشته هایی جی ار ای سابجکتو امتحان میدن؟ من که شیمی خوندم باید امتحان بدم یا نه؟
    منظورم به طور کلی اینه که من باید کدومشو اومتحان بدم؟ سابجکتو؟ جنرالو؟ هر دو رو؟؟؟
    خیلی ممنونم از دوستان عزیزم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام،
    یه سوالی فکرمو به خودش مشغول کرده و اگه عزیزان لطف کنن پاسخ بدن ممنون میشم
    چه رشته هایی جی ار ای سابجکتو امتحان میدن؟ من که شیمی خوندم باید امتحان بدم یا نه؟
    منظورم به طور کلی اینه که من باید کدومشو اومتحان بدم؟ سابجکتو؟ جنرالو؟ هر دو رو؟؟؟
    خیلی ممنونم از دوستان عزیزم
    سلام
    ببینید جی ار ایی سابجکت یه معیاریه واسه یه سری رشته های علوم پایه. حالا فلسفش نمی دونم چیه. ولی ملاکیه که چون ارزش تحصیلیه همه دانشگاه ها یکی نیست، سطح داوطلبو می سنجه.(مثلا معدل 16 دانشگاه درجه 1 شاید ارزش معدلی که اورده اندازه 18 یه دانشگاه درجه 2 باشه). شمام اگه مهندسی شیمی نیستی احتمالا سابجکت رو هم نیاز داری.
    سابجکت تو رشته ی فیزیک خیلی تعیین کننده است و اکثر دانشگاه های خوب امریکا هم جفتشون رو می خوان و جز ملزوماتشونه. ولی رشته های دیگه نمی دونم سیستمشون چجوریه.

درمورد این که کدوم جی ار ایی رو هم باید امتحان بدید باید بگم که من دیدم دانشگاه هایی که جنرال رو جزو ملزوماتشون گذاشتن و سابجکت رو ریکامندد کردن. ولی برعکسشو ندیدم.
    یعنی شما برای امریکا جنرال رو حتما می خوای. سابجکت به دانشگاهت بستگی داره. به هرحال وجود نمره ی خوبش شدیدا معدل پایین رو جبران می کنه، حتی اگه دانشگاه نگفته باشه که حتما این نمره رو می خوایم.
    اینم لیست رشته هایی که براشون امتحان سابجکت هست:

ضمنا این امتحان سه بار در سال و به صورت کاغذی برگزار می شه.
    موفق باشی دوستم.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    ببینید جی ار ایی سابجکت یه معیاریه واسه یه سری رشته های علوم پایه. حالا فلسفش نمی دونم چیه. ولی ملاکیه که چون ارزش تحصیلیه همه دانشگاه ها یکی نیست، سطح داوطلبو می سنجه.(مثلا معدل 16 دانشگاه درجه 1 شاید ارزش معدلی که اورده اندازه 18 یه دانشگاه درجه 2 باشه). شمام اگه مهندسی شیمی نیستی احتمالا سابجکت رو هم نیاز داری.
    سابجکت تو رشته ی فیزیک خیلی تعیین کننده است و اکثر دانشگاه های خوب امریکا هم جفتشون رو می خوان و جز ملزوماتشونه. ولی رشته های دیگه نمی دونم سیستمشون چجوریه.

درمورد این که کدوم جی ار ایی رو هم باید امتحان بدید باید بگم که من دیدم دانشگاه هایی که جنرال رو جزو ملزوماتشون گذاشتن و سابجکت رو ریکامندد کردن. ولی برعکسشو ندیدم.
    یعنی شما برای امریکا جنرال رو حتما می خوای. سابجکت به دانشگاهت بستگی داره. به هرحال وجود نمره ی خوبش شدیدا معدل پایین رو جبران می کنه، حتی اگه دانشگاه نگفته باشه که حتما این نمره رو می خوایم.
    اینم لیست رشته هایی که براشون امتحان سابجکت هست:

ضمنا این امتحان سه بار در سال و به صورت کاغذی برگزار می شه.
    موفق باشی دوستم.
    از دوست عزیزم بسیار ممنونم،
    نه تنها جواب سوالمو گرفتم، بلکه به خیلی از ابهاماتم پاسخ دادین. ازتون ممنونم
    الان برای من یه سوالی وجود داره. اونم اینه که من اگه نخوام برم آمریکا، یعنی جایی که جی آر ای جنرالو نمیخوان برم، آیا باز هم داشتن جی ار ای سابجکت کمک میکنه رزوممو قوی کنم؟ یعنی مثلا، من برای اروپا و کانادا اپلای کنم، و یه نمره خوب جی ار ای سابجکتم داشته باشم تو سی ویم، اما جی آر ای جنرال نداشته باشم. الان چی؟ این وضعیت رزومه من رو بهبود میبخشه؟
    از دوست عزیزم بسیار ممنونم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    از دوست عزیزم بسیار ممنونم،
    نه تنها جواب سوالمو گرفتم، بلکه به خیلی از ابهاماتم پاسخ دادین. ازتون ممنونم
    الان برای من یه سوالی وجود داره. اونم اینه که من اگه نخوام برم آمریکا، یعنی جایی که جی آر ای جنرالو نمیخوان برم، آیا باز هم داشتن جی ار ای سابجکت کمک میکنه رزوممو قوی کنم؟ یعنی مثلا، من برای اروپا و کانادا اپلای کنم، و یه نمره خوب جی ار ای سابجکتم داشته باشم تو سی ویم، اما جی آر ای جنرال نداشته باشم. الان چی؟ این وضعیت رزومه من رو بهبود میبخشه؟
    از دوست عزیزم بسیار ممنونم
    خواهش می کنم. اگه معدلتون خوب نیست مطمئنا کمک کننده است. ولی اگه معدل بالاس خیلی نیازی بهش ندارید. مخصوصا اروپا. باز کانادا سیستمش بیشتر شبیه امریکاس. من خیلی دانشگاه هاش دیدم جی ار ایی سابجکتو جنرال ریکامندد هست براشون.
    به هرحال نمره ی بالا توی این امتحان جواب خیلی سوالاته افراد در کمیته پذیرش رو میده. بلخره یه ملاک استاندارد هست براشون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)