صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 72

موضوع: سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

سلام... امیدوارم حداقل این سوالم جواب داده بشه.... آیا قبل از اینکه نمره ها رو رای دانشگاهی مورد نظر فرستاده بشه، میشه نمر ها رو بفهمیم تا اگر نمره ها کمتر از حد لازم باشه ارسال نمره ها انجام نشه؟؟؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام... امیدوارم حداقل این سوالم جواب داده بشه.... آیا قبل از اینکه نمره ها رو رای دانشگاهی مورد نظر فرستاده بشه، میشه نمر ها رو بفهمیم تا اگر نمره ها کمتر از حد لازم باشه ارسال نمره ها انجام نشه؟؟؟
    سلام.
    منظورتون ریپورت های رایگان هست؟ برای امتحان سابجکت شما از قبل از امتحان دانشگاه های مربوط به ریپورت رایگان رو انتخاب می کنید و جواب امتحان هم یه ماه بعد انلاین قابل مشاهده اس برای شما. همزمان هم برای دانشگاه ها ارسال می شه.

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    منظورتون ریپورت های رایگان هست؟ برای امتحان سابجکت شما از قبل از امتحان دانشگاه های مربوط به ریپورت رایگان رو انتخاب می کنید و جواب امتحان هم یه ماه بعد انلاین قابل مشاهده اس برای شما. همزمان هم برای دانشگاه ها ارسال می شه.
    بله منظورم ریپورت رایگان هست.... پس زمان اعلام نتایج امکان اینکه ریپورت رو کنسل کنیم هست یا نه؟؟ ...ممنونم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    بله منظورم ریپورت رایگان هست.... پس زمان اعلام نتایج امکان اینکه ریپورت رو کنسل کنیم هست یا نه؟؟ ...ممنونم
    امکانش نیست.

دوستان میشه یه آزمون gre رو دو بار تغییر زمان داد و دو بار هزینه اش رو پرداخت کرد؟

Junior Member

وستان سلام.

من میخوام برای ازمون GRE subject math که توی september برگزار میشه شرکت کنم.

هنوز تاریخش باز نشده درسته؟؟ چون تو سایت سازمان سنجش نزده. میترسم جای دیگه اعلام بشه و من از دست بدمش.

سوال دیگه: تو سازمان سنجش زده ادرس خود سازمان سنجش رو برای دریافت کارنامه تو پروفایل تون بزنید. یعنی دیگه ادرس خودمونو ننویسیم؟؟؟
    مرسی دوستای گلم که وقت میزاریدو جواب میدید.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lonliness نمایش پست ها
    وستان سلام.

من میخوام برای ازمون GRE subject math که توی september برگزار میشه شرکت کنم.

هنوز تاریخش باز نشده درسته؟؟ چون تو سایت سازمان سنجش نزده. میترسم جای دیگه اعلام بشه و من از دست بدمش.

سوال دیگه: تو سازمان سنجش زده ادرس خود سازمان سنجش رو برای دریافت کارنامه تو پروفایل تون بزنید. یعنی دیگه ادرس خودمونو ننویسیم؟؟؟
    مرسی دوستای گلم که وقت میزاریدو جواب میدید.
    سلام.
    تاریخ های سابجکت 1 جولای باز می شن. پر هم نمی شن. فقط تایم مشخصی داره ثبت نامشون.
    اون آدرس هم سر امتحان می گن که چجوری ادرس سنجشو بزنید. مهم نیس اصن. ما که دنبالشم نرفتیم.

فقط اگه مرکزتون سنجش هست، بعد از ثبت نام ای تی اس به ثبت نامی هم تو سایت سنجش باید انجام بدید. حواستون باشه.

سلام
    من میخوام امتحان سپتامبر سابجکت ریاضی شرکت کنم.
    از طرفی چون ارشد تو ایتالیا پذیرش دارم بهتر اینه اولای سپتامبر اونجا باشم.
    حالا به نظر شما میشه از اینجا واسه سنتر ایتالیا (هنوز که ویزام ندارم) ثبت نام کنم؟ و بعد حضور تو ایتالیا(که فقط 10-14 روز قبل آزمونه) مشکل خاصی برای شرکت در امتحان ممکنه به وجود بیاد که لازم باشه الان در نظرش بگیرم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام امتحان سپتامبر سابجکت ریاضی شرکت کنم.
    از طرفی چون ارشد تو ایتالیا پذیرش دارم بهتر اینه اولای سپتامبر اونجا باشم.
    حالا به نظر شما میشه از اینجا واسه سنتر ایتالیا (هنوز که ویزام ندارم) ثبت نام کنم؟ و بعد حضور تو ایتالیا(که فقط 10-14 روز قبل آزمونه) مشکل خاصی برای شرکت در امتحان ممکنه به وجود بیاد که لازم باشه الان در نظرش بگیرم؟
    ممنون
    بله موقع ثبت نام ازتون ویزا نمی خوان. حضور شما هم مشکلی ایجاد نمی کنه اصلا چک نمی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله موقع ثبت نام ازتون ویزا نمی خوان. حضور شما هم مشکلی ایجاد نمی کنه اصلا چک نمی کنند.
    ممنون
    سر جلسه امتحان تو ایتالیا چی: فقط پاسپورتو پرینت ثبت نامو داشته باشیم کافیه؟ لازم نیست چیزای دیگه مثل اقامتو ... رو گرفته باشیم؟

و اینکه تو ایران تو سنجشم باید ثبت نامو پیگیری کرد بعد ثبت نام آنلاین تو ای تی اس. اگه خبر دارید ایتالیا هم یه همچین روندایی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)