صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه در مورد GRE Subject

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    ممنون
    سر جلسه امتحان تو ایتالیا چی: فقط پاسپورتو پرینت ثبت نامو داشته باشیم کافیه؟ لازم نیست چیزای دیگه مثل اقامتو ... رو گرفته باشیم؟

و اینکه تو ایران تو سنجشم باید ثبت نامو پیگیری کرد بعد ثبت نام آنلاین تو ای تی اس. اگه خبر دارید ایتالیا هم یه همچین روندایی داره؟
    کسی کاری به اقامت شما نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran univ

سلام آیا جی آر ای سابجکت می تونه نداشتن مقاله رو جبران کنه

Junior Member soo2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemistry

سلام دوستان
    کسی تا حالا تو سنتر دانشگاه اصفهان امتحان جی آر ای سابجکت داده؟راضی بودید از این سنتر؟

Junior Member

دوستای عزیز سلام. من برای 8 ابان امسال برای جی ار ای ریاضی ثبت نام کردم به نظرتون میتونم برسم که نمره خوب بگیرم؟
    بچه هایی که این امتحان رو دادن میشه منابع رو بگن به من؟؟؟

ممنون دوستان

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط biloofar نمایش پست ها
    سلام آیا جی آر ای سابجکت می تونه نداشتن مقاله رو جبران کنه
    سلام دوست من،
    مقاله و جی ار ای سابجکت دو موضوع کاملا جدا هستن.
    جی ار ای سابجکت با نتیجه خوب یعنی شما "دانش قابل قبولی در رشته تحصیلی خودتون دارا هستین" و "سطح زبانی قابل قبول برای اون رشته رو هم دارا هستین".
    اما داشتن مقاله به این معنا هست که شما اولا "سابقه کار آکادمیک داشتین". در ثانی "مقالات زیادی خوندین که تونستین بنویسین" و ضمنا "سابقه ریسرچ رو دارین". و اینکه شما "دانش زبانی لازم برای نوشتن متن در زمینه رشته تخصصی خودتون رو دارا هستین".
    اینا قطعا جای هم رو پر نمیکنن.
    اما برای کسی که نه مقاله داره و نه جی ار ای سابجکت، قطعا داشتن نمره خوب جی آر ای سابجکت میتونه یه پوئن مثبت و یه خط توی رزومه باشه.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دوستان . میخاستم بدونم جی ار ای سابجکت فیزیک تا چ حد میتونه معدل کارشناسی رو بپوشونه؟؟ ارزش داره محکم و پروپاقرص بشینم بخونم .؟؟
    سوال دومم اینکه کلا جی ار ای سابجکت و جنرال واسه کدوم کشورها معیار مهمی تو رزومه محسوب میشن و بهش اهمییت میدن؟؟
    با تشکرر

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mphysics نمایش پست ها
    سلام دوستان . میخاستم بدونم جی ار ای سابجکت فیزیک تا چ حد میتونه معدل کارشناسی رو بپوشونه؟؟ ارزش داره محکم و پروپاقرص بشینم بخونم .؟؟
    سوال دومم اینکه کلا جی ار ای سابجکت و جنرال واسه کدوم کشورها معیار مهمی تو رزومه محسوب میشن و بهش اهمییت میدن؟؟
    با تشکرر
    سلام

معمولا (نه همیشه) امریکا خیلی خیلی خیلی به جی ار ای جنرال وزن میده و اگه تو بخش ریکوایرمنتها نوشته باشه سابجکت هم نیازه، پس حتما خیلی وزن خواهد داد بهش (اما نه به اندازه جنرال) برای کانادا میدونم که برای رشته های محدود و دانشگاههای محدود جی ار ای سابجکت مهمه و معدل و مقاله به مراتب از جی ار ای مهم ترن. خیلی از دانشگاههای کانادا اصلا تو پیش نیازهاشون جی ار ای نیست.
    درباره اروپا نظری ندارم. نمیدونم دقیقا. ولی فکر نمیکنم براشون جی ار ای جنرال و سابجکت مهم باشه مگر در شرایطی که شما وقت ازاد داشته باشین و بخواین رزومه رو هی پربارتر کنین و یا برای پوشوندن معدلتون جی ار ای سابجکت مرتبط با رشته تون بالای نود درصد باشه. در اون صورت بله به نمره سابجکت نگاه میکنن (من که جای استادا و کمیته نیستم ولی به نظرم نگاه میکنن اینو از دوستم شنیدم که اونجا درس خونده و اونجا کار میکنه تو دانشگاه). ولی اگه قرار باشه شما جی ار ای سابجکت 40 درصد یا شصت درصد رو گزارش کنین، به جز خراب کردن رزومتون کار دیگه ای نمیکنین.
    اگه نمره تافل یا ایلتستون عالی شده (بالای 100 و بالای 7) و اگه جنرالتون هم خیلی خوب شده، بله ارزش داره بشینین برای سابجکت بخونین.
    اگه نه که بشینین همین تافل و جی ار ای جنرالو متمرکز شین.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

سلام دوست عزیز (mphysics)
    اگر میخوای برای GRE Physics بخونی پیشنهاد من اینه که سعی کن اول یکی دوتا از نمونه آزمون های سالهای قبل را که توی همین سایت پیدا میشه آزمایشی خودت امتحان بدی. بعد که متوجه شدی کدوم قسمت های فیزیک را از قبل خوب فهمیدی، اونها را فقط مرور کن (و البته بعضی سوال های متوسط وساده اش را حل کن) و اون قسمت هایی هم بلد نیستی در مرحله ای بعدی بخون و سوالات (نه خیلی سوالات سخت) را حل کن.

یک پیشنهاد مهم اینه که سعی کنی فرمول های مهم هر بخش (مکانیک، اپتیک، کوانتوم و ...) را توی یک کاغذ بنویسی و یکی دو شب قبل از امتحان چند دور مرور کنی (فرمول های مهم را باید حفظ باشی). این کار بسیار بسیار مفید هست.

اما نهایتا بهت این رو هم بگم که به نظرم ریکامند خیلی خیلی مهم هست. من توی GRE Physics 890 و درصدم 84% شد. ولی تاکنون از خیلی جاها (البته جاهای خوب) رد شدم. وقتی دلیلش را پرسیدم گفتند ریکامندهای شما خیلی informative نبوده. به عبارت دیگه استادام خواستند خوب بنویسند ولی نمی دونستند چه طور بنویسند.

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام به همگي. دوستان كسي ميدونه امتحان جي آر اي رو تو كشورهاي ديگه هم ميتونم بدم؟ من ميخوام براي سابجكت كه تو شهريوره ثبت نام كنم ولي شايد اون تاريخ كانادا باشم! ميتونم اونجا امتحان بدم؟؟؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    سلام به همگي. دوستان كسي ميدونه امتحان جي آر اي رو تو كشورهاي ديگه هم ميتونم بدم؟ من ميخوام براي سابجكت كه تو شهريوره ثبت نام كنم ولي شايد اون تاريخ كانادا باشم! ميتونم اونجا امتحان بدم؟؟؟

سلام
    چرا نتونيد؟ با ويزاي معتبر و به صورت قانوني اونجا باشيد چرا نشه. كما اينكه قبل ترها بچه ها مي رفتن كشوراي همسايه امتحان مي دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)