صفحه 1 از 99 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Post سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

کاربران گرامی؛

در این تاپیک می توانید سؤالات متفرقه ای را مطرح کنید که برای طرح کردن آنها، تا به حال تاپیکی باز نشده و به دلیل گسترده نبودن سؤال، ایجاد تاپیک جدید برای آن، ضرورتی ندارد.

با تشکر از همراهی شما

مدیریت انجمن
    ویرایش توسط Mechatronic : November 5th, 2014 در ساعت 10:47 AM
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

سلام خسته نباشید
    با توجه به نتایج پذیرش سایت متوجه شدم بعضیی ها با رزومه ضعیفتر نتیجه ای بهتری گرفتن. لطفا دلیلش را توضیح دهید؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط qrt نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    با توجه به نتایج پذیرش سایت متوجه شدم بعضیی ها با رزومه ضعیفتر نتیجه ای بهتری گرفتن. لطفا دلیلش را توضیح دهید؟

با تشکر

چند تا دلیل میتونه داشته باشه.
    1. اولین و مهم ترین دلیلش شانسه!! واقعا همین!
    2. دوستانی که رزومه ضعیفی داشتند ممکنه از لحاظ شباهت زمینه کاری با استاد مورد نظر مچ بودند. بنابراین اونها اولیت داشتند. چون بالاخره استاد کسی رو میخواد که کار رو بلد باشه و زودتر به بازدهی برسه.
    3. دوستانی که رزومه ضعیفی داشتند تونستند توی موقعیت مناسب ایمیل بزنند و با استاد سنگ هاشونو وا بکنن!! منظورم اینه بعضی وقت ها بچه ها به استادهایی ایمیل میزنن ولی اون استاد هیچ پوزیشنی نداره بنابراین توجهی به اونها نمیکنه. ولی وقتی که استادی دارای پوزیشن میشه اونموقع از ایمیل هایی که واسش میاد چه خوب چه بد یکی رو انتخاب میکنه. مخصوصا اگه بحث وکنزی باشه که استاد برای انتخاب دانشجوش زمان محدودی هم داره.
    4. این اتفاق معمولا توی وکنزی ها بیشتر میفته. چون وکنزی ها اکثرا حالت قرارداد کاری دارند تا خالص اکادمیک باشند!
    5. دوستانی که رزومه ضعیفی داشتند ممکنه توی مقاله هاشون مثلا با فلان استاد نتایجشون رو ولید کردند. منظورم اینه اگه شما یه مقاله داشته باشه که در زمینه کاری استادX باشه و با اون نتایجتو ولید کرده باشه یا بهبود داده باشی حتی خیلی خیلی ارزشمند تر از اینه که 10 تا مقاله داشته باشی که ربط خیلی خاصی به کار استاد X نداره.
    6. در تمام موارد بالا، نقش اصلی و انکار نشدنی مورد 1 به وضوح دیده میشه!
    دقت کنید که به بحث اپلای یه موضوع جهانیه. حجم ایرانی ها رو به حجم کشورهای همسایه خاورمیانه حتی بچه های خود اروپا و امریکا اضافه کنید. خیلی میشه واقعا و خیلی شانس مهمه

Junior Member

سلام دوستان یه سوال مهم دارم

قصد دارم برای phd مدیریت اقدام کنم(اروپا یا امریکا). آیا فرقی داره که برای کدوم نیمسال اقدام کنم؟؟ شانس fund گرفتن نیمسال ها فرقی داره با هم؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_sa نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال مهم دارم

قصد دارم برای phd مدیریت اقدام کنم(اروپا یا امریکا). آیا فرقی داره که برای کدوم نیمسال اقدام کنم؟؟ شانس fund گرفتن نیمسال ها فرقی داره با هم؟؟
    سلام

در مورد اروپا مطلع نیستم اما در امریکا، عمدۀ ظرفیت های خالی و فاندها، مربوط به Fall هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

با سلام من هنرستانی بودم و الان دارم کاردانی میگیرم؟ آیا میتونم بعداز ارشد برای دکترا اپلای کنم؟ مشکلی نداره چون فنی بودم؟ راهنمایی کنید..

1. کسی که بخواد برای فوق اقدام کنه و لیسانسش طول کشیده باشه (11 ترم) براش مشکل ساز میشه ؟ آیا به نظرتون توی SoP بهش اشاره کنه و دلیل بیاره ؟

2. آیا کسی که مشروطی و افتادن زیاد داره توی ریزنمرش براش مشکل ساز میشه ؟ ( زبانش نمراتش خوب هست )

مرسی.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amin086 نمایش پست ها
    با سلام من هنرستانی بودم و الان دارم کاردانی میگیرم؟ آیا میتونم بعداز ارشد برای دکترا اپلای کنم؟ مشکلی نداره چون فنی بودم؟ راهنمایی کنید..
    سلام

خیر...
    هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    1. کسی که بخواد برای فوق اقدام کنه و لیسانسش طول کشیده باشه (11 ترم) براش مشکل ساز میشه ؟ آیا به نظرتون توی SoP بهش اشاره کنه و دلیل بیاره ؟

2. آیا کسی که مشروطی و افتادن زیاد داره توی ریزنمرش براش مشکل ساز میشه ؟ ( زبانش نمراتش خوب هست )

مرسی.
    سلام

هر دو مورد می تونه در رقابت با دیگر applicant ها نقطه ضعف به حساب بیاد و مسکل ساز بشه...
    خصوصا مورد دوم...
    اساسا خارجی ها از توجیه بدشون میاد ولی اگر برای مورد اولی دلیلی مثل بیماری وجود داشته بد نیست ذکر بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    ی سوال دارم لطف کنید راهنمایی کنید.
    در صورتی که از تعدادی دانشگاه در دو رشته ی متفاوت در آمریکا بخوام پذیرش بگیرم مشکلی پیش میاد؟ چه در پذیرش و چه در ویزا گرفتن .

صفحه 1 از 99 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)