صفحه 93 از 99 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوسن عزیز

با اطلاعاتی که من از شرایط انگلستان دارم این موضوع تا حدی بستگی به پوزیشن دارد. اگر کار مستلزم استفاده از لب باشد احتمالا خیلی زیاد - یعنی حتما - باید در محل دانشجو باشند. برای پروژه های دیگر اگر دانشگاه سیاسیت کلاس انلاین را رسما اعلام کرده باشد حضور فیزیکی لازم نیست.

در همین دوره تعطیلی کمپوسها من تعداد زیادی دانشجو دیدم که وایوای دکتری را انلاین انجام دادند. یعنی کار به این مهمی هم انلاین انجام شد. درسها بنابراین نباشد مشکلی باشد که انلاین برقرار بشوند.

امید که کمکی کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    تبریک به دوستمان.سوالی برام پیش اومده با فرض اینکه برای پوزیشن قبول شم با توجه به اینکه گفته میشه حداقل برای نیم سال تحصیلی آینده هم کلاسی حضوری برگزار نخواهد شد و آنلاینه داستان چه میشود باید رفت آن کشور مقصد و یا نه همان کشور خودمان باید بمونیم!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان ممنون میشم کسی فرق Early Stage Researcher (ESR) و phd رو توضیح بده

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

Early stage researcher ها دکتری ندارند ولی کار پژوهشی میکنند و سابقه های زیادی هم ندارند مثلا 3 یا 4 سال سابقه دارند. در انگلستان با ارشد (یا حتی گاهی لیسانس)اگر کسی شروع به اشتغال در کار پژوهشی کند esr محسوب میشود. بیشتر اوقات esr شدن یعنی تعهد اینکه همزمان کار دکتری هم میکند و بعد از چند سال تز میدهد و دکتر میشود. من فکر میکنم تفاوت اصلی با دانشجوی دکتری این است که ESR‌شاغل محسوب میشود و حقوق میگیرد. دانشجو بورسیه میگیرد -یا حتی نمیگیرد و شهریه هم میدهد- و حقوق ندارد.

[ESRQUOTE=rainf;2659007]دوستان ممنون میشم کسی فرق Early Stage Researcher (ESR) و phd رو توضیح بده[/QUOTE]

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

Early stage researcher ها دکتری ندارند ولی کار پژوهشی میکنند و سابقه های زیادی هم ندارند مثلا 3 یا 4 سال سابقه دارند. در انگلستان با ارشد (یا حتی گاهی لیسانس)اگر کسی شروع به اشتغال در کار پژوهشی کند esr محسوب میشود. بیشتر اوقات esr شدن یعنی تعهد اینکه همزمان کار دکتری هم میکند و بعد از چند سال تز میدهد و دکتر میشود. من فکر میکنم تفاوت اصلی با دانشجوی دکتری این است که ESR‌شاغل محسوب میشود و حقوق میگیرد. دانشجو بورسیه میگیرد -یا حتی نمیگیرد و شهریه هم میدهد- و حقوق ندارد.

[ESRQUOTE=rainf;2659007]دوستان ممنون میشم کسی فرق Early Stage Researcher (ESR) و phd رو توضیح بده
    [/QUOTE]

ممنون. پوزیشنی دیدم تو عنوانش ESR نوشته شده بود ولی تو توضیحاتش PHD . پس با این اوصاف همون PHD با حقوق است

ApplyAbroad Superstar

ممنون. پوزیشنی دیدم تو عنوانش ESR نوشته شده بود ولی تو توضیحاتش PHD . پس با این اوصاف همون PHD با حقوق است[/QUOTE]

مطمئن نیستم ولی با این قاعده ویزای ان هم فرق میکند و tier2 است.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان

من overall 7 شدم ولی writing 6 شدم (Speaking 7 - Listening 7 - Reading 7.5). دانشگاه شرط حداقل 6.5 رو گذاشته. آیا کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که آیا سر 0.5 نمره کوتاه میان یا نه؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MOMENTO نمایش پست ها
    سلام دوستان

من overall 7 شدم ولی writing 6 شدم (Speaking 7 - Listening 7 - Reading 7.5). دانشگاه شرط حداقل 6.5 رو گذاشته. آیا کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که آیا سر 0.5 نمره کوتاه میان یا نه؟
    دوست عزیز دانشگاه به دانشگاه فرق دارد و باید با د انشگاه مکاتبه کنید. اگر استاد داشته باشید و رزومه خوبی داشته باشید معمولا ایگنور میکنند.
    موفق باشید

Junior Member

نمره زبان زياد مهم نيست من از دانشگاه مونتريال بدون زبان فرانسوي براي دكتري مهندسي پزشكي پذيرش گرفتم، البته محل كار در خود دانشگاه نيست، اما در هر حالت بايد براي دانشگاه اقدام ميكردم، و چون ظاهرا امسال خيلي دانشجو دكتري زياد ميگيرن، بدون داشتن مقاله خارجي، به من پذيرش دادن. اسم مركز آزمايشگاه CHUM هست. كه مركز تحقيقاتي مربوط به دانشگاه هست و فقط اگر يكي از استادهاي CHUM شما را قبول بكنه، دانشگاه كاري به بقيه چيزها نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra666 نمایش پست ها
    نمره زبان زياد مهم نيست من از دانشگاه مونتريال بدون زبان فرانسوي براي دكتري مهندسي پزشكي پذيرش گرفتم، البته محل كار در خود دانشگاه نيست، اما در هر حالت بايد براي دانشگاه اقدام ميكردم، و چون ظاهرا امسال خيلي دانشجو دكتري زياد ميگيرن، بدون داشتن مقاله خارجي، به من پذيرش دادن. اسم مركز آزمايشگاه CHUM هست. كه مركز تحقيقاتي مربوط به دانشگاه هست و فقط اگر يكي از استادهاي CHUM شما را قبول بكنه، دانشگاه كاري به بقيه چيزها نداره.
    نمره زبان برای دانشگاههای انگلیسی زبان الزامی است. برای دانشگاههای فرانسوی زبان کبک معمولا نمره زبان نمیخواهند.

Junior Member

سلام دوستان.
    من در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم در ایران اما قصد دارم بعد از گرفتن ادمیشن و قطعی شدن دکتری در کانادا انصراف بدم.
    من به استاد خارجی این مساله رو نگفتم و الان در سایت دانشگاه دیدم که خیلی تند و با تاکید نوشته اطلاعات همه مقاطع رو آپلود کنید والا در خطر قرار می گیرید.
    این مساله چقدر جدیه و کجا ممکنه که معلوم بشه که من دانشجو هستم؟
    این رو هم بگم که من مساله را گقتنش ندارم اما چون از اول به استاد نگفتم نمی خوام روی ایشون تاثیر بدی داشته باشه.
    خیلی ممنونم از دوستانی که پاسخ سوال من رو بدند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)