نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط qrt نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    اگر کسی در دانشگاهی پذیرش شود که رنک بهتری دارد ولی فاندی کمتر و در دانشگاهی دیگر هم پذیرش شود که رنک کمی پایین تر ولی فاندی بیشتر . بطور همزمان کدام ارجح تر هست چرا؟ لطفا توضیح دهید

با تشکر
    این بسته به هدف شما از رفتن داره یعنی شما فقط میخواین برین اونطرف به هر قیمنی یا نه .... یا اینکه میخواین بعد تحصیل بمونین یا نه . موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط signals107 نمایش پست ها
    این بسته به هدف شما از رفتن داره یعنی شما فقط میخواین برین اونطرف به هر قیمنی یا نه .... یا اینکه میخواین بعد تحصیل بمونین یا نه . موفق باشید.
    سلام
    خیلی ممنون از پاسختون. ولی متوجه نشدم منظورتون چی هست؟ اخه از نظر مالی فاند مهمه برام. و رتبه دانشگاه برام خیلی مهمه.
    لطفا بیشتر بهم توضیح بدید؟

با تشکر

درود و سپاس از سایت بسیار خوبتون

سوال1:من الان 14 سالمه معدلم بین 19/60 و 19/70 هست
    زبانمم خوبه ایشالا تا سال بعد آیلتسمو میگیرم(از سختی ها و دشواری های آیلتس با خبرم)
    هدفم اینه که بعد از اینکه دبیرستانو تو ایران تمام کردم یک راست برم یکی از دانشگا های آمریکا و اونجا در رشته و گرایش مورد نظر شروع به تحصیل کنم; از نظر مالیم خوب نیستم حالا به نظرتون امکانش هست یا باید بیشتر تلاش کنم یا اینکه به جز نمره ی خوب در آیلتس و معدل به چیز دیگری نیاز دارم
    سوال 2:اگه بخوام یک راست از دبیرستان برم معدلم تو دبیرستان مهمه؟اگر مهمه چقدر و از چه سالی(منظور از چه سالی اینه که معدل سال آخر دبیرستانو میخوان یا کل دبیرستان؟یا کلا دبیرستان و راهنمایی با هم؟؟)
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)