سلام دوستان..

من قصد اپلای دارم و خیلی روی این موضوع راسخ هستم، هنوز اول راهم خواستم ازتون یه سری سوالات کلی رو کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنین. البته اول کمی در مورد رزومه علمیم توضیح میدم.

من فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک در مقطع فوق لیسانس هستم.. دو تا مقاله (ISI) خروجی در راستای پایان نامم دارم. یکی ایمپکتش 1 خورده ای و اون یکی 4.52 (تاپ ژورنال) هست. یک دونه هم کنفرانسی خارجی که داخل دانشگاه رازی(برای درس ریاضی مهندسی بود) بود و دو تا هم فارسی( خروجی از پایان نامه) دارم..

من در حال حاضر امریه دارم و دو سال دیگه تموم میشه. آموزشی رو تموم کردم و چند روز دیگه داخل شرکتی(کرج) مشغول میشم. ولی خواستم اونایی که مسیر اپلای رو طی کردن منو راهنمایی کنن که الان چه مسیری رو برای اپلای طی کنم تا به موقع بهترین نتیجه رو بگیرم و بتونم جای مناسبی پذیرش بگیرم.

در مورد زبان...زبان متوسطی دارم یعنی طوری بود که با خوندن مقالات، رایتینگم در زمینه پایان نامم تقویت شد و تونستم همه مقالات خارجی رو خودم بنویسم. میدونم که باید روی زبانم کار کنم و یا حتی شده کلاس هم برم... در این زمینه هم منو راهنماییم کنین.

من سرچ در زمینه اپلای رو دارم انجام میدم و فهمیدم که در این مسیر باید هزینه هایی انجام بشه...میدونم که این هزینه ها متغیره در زمانهای مختلف. ولی فقط به طور خلاصه بهم بگین کدوم مراحل هزینه داره و اگه تونستین ممنون میشم حدودی این هزینه ها رو برآورد کنین.

در مورد رزومه علمی، ایا لازمه باز روی مقاله کار کنم؟ یا فقط روی زبان کار کنم؟ یا به موازات روی هم زبان و هم مقاله کار کنم؟

ممنون از وقتی که میزارین