صفحه 69 از 99 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

اقا من با معدل حدود ١٣و نيم ١٤ واسه دانشگاه هاي المان به زبون الماني واسه فوق ليسانس واسه رشته برق چند درصد شانس اخذ پذيرش دارم ؟
    دانشگاهم ازاد بود
    و اينكه بيشتر معدل مد نظره واسشون يا ريز نمرات ؟ من دروس عموميم پايينه نمراتم

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام دوستان.
    من به دلیل اینکه از استادم، موضوع کاریم، شهر و دانشگاه ناراضی هستم میخوام دوباره اپلای کنم برای فال 2017.
    الان توی SOP باید بگم دانشجو هستم توی یکی از دانشگاه های دیگه و میخوام ترنسفر کنم، یا چیزی نگم (ایمیل هم به استادها میدم که کماکان مثل قبل جواب نمیدند)؟
    چون ویزا گرفتن برای آمریکا ریسکی هست و دانشگاه ها هم بیشترشون خبر دارند، فکر کردم بهتر باشه اگه بگم و بدونند مشکل ویزا نخواهم داشت...
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid____ نمایش پست ها
    اقا من با معدل حدود ١٣و نيم ١٤ واسه دانشگاه هاي المان به زبون الماني واسه فوق ليسانس واسه رشته برق چند درصد شانس اخذ پذيرش دارم ؟
    دانشگاهم ازاد بود
    و اينكه بيشتر معدل مد نظره واسشون يا ريز نمرات ؟ من دروس عموميم پايينه نمراتم
    خیلی افراد با شرایط شما پذیرش گرفتند . بستگی داره کدام شهر و چه رشته ای و چه دانشگاهی بخواید بید ولی کار چندان سختی نیست پذیرش گرفتن وقتی قراره خودتون هزینه رو تقبل کنید در کنار اینکه خیلی در مورد آلمان رویا پردازی نکنید یک کشور معمولیست .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mimerafm نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید. من 18 سالمه، توی اصفهان بزرگ شدم و میخوام برای ادامه تحصیل، به امریکا برم. مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی و ریز نمرات رو ترجمه و اسکن کردم. کارت معافیت دارم و تافل 110 هم هفته پیش گرفتم ولی از این جا به بعدش رو نمیدونم باید چیکار کنم. فقط از اشنا ها و اطرافیان یه چیزایی مثل letter of motivation و رزومه و این چیزا شنیدم که نمی دونم طرز ساختن، فرمت و اطلاعاتی که باید توش بذارم دقیقا چیه... خواهشا راهنماییم کنید. ممنون.
    من رشته دبیرستانم توی ایران علوم تجربی بوده ولی به مبانی کامپیوتر از جمله برنامه نویسی تسلط لازم رو دارم. موضوعات مورد علاقم برای تحصیل به ترتیب اول طراحی بازی کامپیوتر و بعد از اون ژنتیک و کار در آزمایشگاه ژنتیکه (از مشاوره ژنتیک و کلا شغل هایی که با افراد متنوع باید سر و کار داشته باشی بدم میاد) . هابی هام هم شطرنج و نواختن پیانو بوده که نمی دونم اصلا بدردم میخوره یا نه. دیگه از این جا به بعدش با شما
    برای ایالات متحده روی همون زمینه کامپیوتر بیشتر حساب باز کن که بازار کارش دغ تر هست و احتمال آفر گیر اوردن بالاتر هست.

Junior Member

سلام به همه
    دوستان ایا کسی از طریق موسسات اقدام کرده برای پذیرش؟قابل اعتماد هستن؟و حدودا چقدر قرارداد میبندن برای انجام کار؟و اینکه تا چه حد براتون کارو پیش بردن؟راضی بودین؟کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط helen67 نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان ایا کسی از طریق موسسات اقدام کرده برای پذیرش؟قابل اعتماد هستن؟و حدودا چقدر قرارداد میبندن برای انجام کار؟و اینکه تا چه حد براتون کارو پیش بردن؟راضی بودین؟کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه
    توصیه میکنم خودتون اقدام کنید. کلیه اطلاعاتی را که برای اینکار نیاز داشته باشید این فروم در اختیار شما قرار داده. بعضا افرادی در این فروم فعالیت میکنند که دانش و تجربه ی بیشتری نسبت به موسسات مورد نظر شما دارند و مهمترین موضوع اینکه هیچ کس به اندازه خود شما برای شما دلسوز نیست پس مسلما اینکار را میتوانید به بهترین نحو انجام دهید.
    *** Never Give Up ***

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم و فوری، خواهش میکنم یکی از دوستان اگه تجربه ای داره جواب بده
    یکی از دانشگاه هایی که بهش اپلای کرده ام recommendation الکترونیکی می خواد که استاد پر کنه، بعد دانشگاه ایمیل رو زده به استاد و استاد هم اون رو به من forward کرده و گفته خودت هم می تونی پرش کنی، حالا من موندم چیکار کنم، ایرادی نداره من خودم پرش کنم با این که حق دیدن ریکام رو waive کردم؟ ایرادی ندراه خودم پرش کنم یا حتما حتما استاد باید این کار رو بکنه؟ اگر دوستان تجربه ای در این زمینه دارن خواهش میکنم بگن. با تشکر

سلام دوستان
    من قصد دارم برای فوق لیسانس کشاورزی از دانشگاه boku اتریش پذیرش بگیرم. کسی اطلاعاتی در مورد این دانشگاه داره؟ و موضوع دیگه اینکه بهتره آیلتز بگیرم یا اینکه برم همونجا آلمانی بخونم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

نه مشکلی نیست اگر به صورت فرم الکترونیکی که باید پر بشه خودتون بفرستید ولی اگر در متن ایمیل گفته که توصیه نامه رو ایمیل کنید و خبری از لینک نیست باید توسط ایمیل خود استاد ارسال بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال خیلی مهم و فوری، خواهش میکنم یکی از دوستان اگه تجربه ای داره جواب بده
    یکی از دانشگاه هایی که بهش اپلای کرده ام recommendation الکترونیکی می خواد که استاد پر کنه، بعد دانشگاه ایمیل رو زده به استاد و استاد هم اون رو به من forward کرده و گفته خودت هم می تونی پرش کنی، حالا من موندم چیکار کنم، ایرادی نداره من خودم پرش کنم با این که حق دیدن ریکام رو waive کردم؟ ایرادی ندراه خودم پرش کنم یا حتما حتما استاد باید این کار رو بکنه؟ اگر دوستان تجربه ای در این زمینه دارن خواهش میکنم بگن. با تشکر
    *** Never Give Up ***

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم،
    من به یه استادی توی یه دانشگاهی توی آمریکا ایمیل زدم فقط یادم رفت که اسم دانشگاه رو عوض کنم به اسم یه جا دیگه ایمیل زدم رفت، حالا این بیشتر تیری در تاریکی بود و اصلا مهم نیست، می خواستم بدون برای پذیرش از دانشگاه اولیه (که اسمش اشتباهی توی ایمیل زده شده بوذ) که مشکلی پیش نمی آید؟ البته کلا همش یه ایمیل هست، ممنون میشم دوستان سریع پاسخ من رو بدن که من الان چی کار کنم؟ ولش کنم به حال خودش، یا یه ایمیل تصحیحی بفرستم، البته دانشگاه و استاد چندان برای من مهم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)