صفحه 14 از 99 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام.
    من یه سوال در مورد یالانس نبودن نمره های اسکیل های زبان دارم. من آیلتس 7 دارم : W:6- L:6 -S:6.5- R:8.5
    همینطور که میبینین نمره ی ریدینگ من با بقیه نمره هام خیلی فاصله داره. البته من مینیمم دانشگاههایی که میخوام رو آوردم اما سوال اینجاست که آیا دانشگاه های اونور منو به خاطر بالانس نبودن نمره ها ریجکت میکنن؟؟
    و اینکه لطفا بگین با وجود اینکه مینیمم دانشگاهها رو دارم، نیازه که یه آیلتس دیگه بدم؟ (یا حتی تافل)
    ممنونم.
    این عدم تعادلی که در نمرۀ شماست، باعث میشه شما از نمرۀ 8.5 بدست آمده نتونید استفادۀ خاصی بکنید؛ همین. پوئن منفی نداره. مشکلی که در نمرۀ شماست، اینه که نمرۀ رایتینگ شما ممکنه در فرآیند پذیرش و جلب نظر استادها، کمی حساسیت برانگیز باشه. با این حال، الزامی به تکرار آزمون نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان عزیزم. من یه سوال داشتم. ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید. از اونجاییکه شنیدم برای اپلای دادن به دانشگاههای کانادا برای پذیرش دکتری باید به دانشگاه جهت اپلای پول واریز کرد، می خواستم ببینم که برای دانشگاههای اروپاییی هم همینطوره و برای اپلای پول می گیرن یا اپلای دادن مجانی است؟

Junior Member

با سلام
    نمیدونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم. ببخشید
    من پذیرش دانشگاهم اومده گفتن باید یه confirmation بدم که می خوام حتما تو این رشته ثبتنام کنم. از کجا میتونم نمونه نامه را پیدا کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeli نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم. من یه سوال داشتم. ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید. از اونجاییکه شنیدم برای اپلای دادن به دانشگاههای کانادا برای پذیرش دکتری باید به دانشگاه جهت اپلای پول واریز کرد، می خواستم ببینم که برای دانشگاههای اروپاییی هم همینطوره و برای اپلای پول می گیرن یا اپلای دادن مجانی است؟
    سایتدانشگاه مربوطه را باید در خصوص پرداخت اپلیکیشن فی به عنوان بخشی از پکیج پذیرش بررسی کنید. در امریکا هم دانشگاههای بدون اپلیکیشن فی وجود دارند ولی تعداد آنها بسیار محدود است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    با سلام
    نمیدونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم. ببخشید
    من پذیرش دانشگاهم اومده گفتن باید یه confirmation بدم که می خوام حتما تو این رشته ثبتنام کنم. از کجا میتونم نمونه نامه را پیدا کنم؟
    ممنون
    برخی دانشگاهها این فرم را به همراه ایمیل پذیرش یا پس از آن ارائه میکنند و شما باید امضا و برگردانید. برخی نیز ممکن است در وبسایت بارگذاری کرده باشند که پرینت و امضا نمایید. در برخی موارد آنلاین از طریق سایت اکسپت میکنید. با مراجعه به سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورد نظر یا سوال از طریق ایمیل از این مسیر اطمینان یابید. معمولا ددلاینی برای اکسپت و کانفیرم پذیرش داده می شود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    msc petroleum engeneering

سلام دوستان
    من هنوز از پایان نامم دفاع نکردم تقریبا اذر یا دی دفاع می کنم و مقاله هم از پایان نامه در نیاوردم دارم واسه مدارک زبان اقدام می کنم م یخواستم بپرسم
    با توجه به ددلاین دانشگاه های امریکا و اینکه من مدرک زبانمو تا ابان بگیرم، چون مقاله ندارم نمیتونم با استاد مکاتبه کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    نمرات آزمون آیلتس من به ترتیب مهارتها (Overall: 6.5;W=6.5; L=5.5; S=6; R=7.5) شده است. از اونجا که اکثر دانشگاههای استرالیا و آمریکا علاوه بر نمره کل روی حداقل نمره نیز حساسیت دارند با نمره لیسنینگ 5.5 شانسی برای پذیرش دارم؟
    با تشکر

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط drilling نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنوز از پایان نامم دفاع نکردم تقریبا اذر یا دی دفاع می کنم و مقاله هم از پایان نامه در نیاوردم دارم واسه مدارک زبان اقدام می کنم م یخواستم بپرسم
    با توجه به ددلاین دانشگاه های امریکا و اینکه من مدرک زبانمو تا ابان بگیرم، چون مقاله ندارم نمیتونم با استاد مکاتبه کنم؟
    سلام

نگاهی به تاپیک های زیربخش مربوطه بیندازید.

هیچ منعی وجود نداره؛ هر چند که با دست خالی، مکاتبه کردن نمیتونه خیلی مؤثر باشه.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_ka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمرات آزمون آیلتس من به ترتیب مهارتها (Overall: 6.5;W=6.5; L=5.5; S=6; R=7.5) شده است. از اونجا که اکثر دانشگاههای استرالیا و آمریکا علاوه بر نمره کل روی حداقل نمره نیز حساسیت دارند با نمره لیسنینگ 5.5 شانسی برای پذیرش دارم؟
    با تشکر
    سلام

بله همچنان میتونید امیدوار باشید. تصمیم گیرندۀ نهایی، دپارتمان مورد نظر شماست که باید اظهارنظر قطعی کنه.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    با استادی مکاتبه نمودم..ایشان فرمودند اپلای کن و در طی مراحل اپلای IPRS scholarship را انتخاب کن..من در طی مراحل اپلای دیدم زده این کمک هزینه الان ثبت نامش نیست...سپس با ایشان ایمیل زدم و گفتم..ایشان فرمودند تا 40 روز دیگه مجدد باز میشه اما:
    I think, obtaining admission now will help your whole process (including the scholarship).Hence, please launch your admission application now.
    آیا من الان اپلای کنم ...بعد می تونم برای کمک هزینه هم درخواست بدهم؟ یا باید هر دو همزمان باشند؟ البته استاد فرمودند الان اپلای بکنم همین الان....سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)