صفحه 15 از 99 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    با استادی مکاتبه نمودم..ایشان فرمودند اپلای کن و در طی مراحل اپلای IPRS scholarship را انتخاب کن..من در طی مراحل اپلای دیدم زده این کمک هزینه الان ثبت نامش نیست...سپس با ایشان ایمیل زدم و گفتم..ایشان فرمودند تا 40 روز دیگه مجدد باز میشه اما:
    I think, obtaining admission now will help your whole process (including the scholarship).Hence, please launch your admission application now.
    آیا من الان اپلای کنم ...بعد می تونم برای کمک هزینه هم درخواست بدهم؟ یا باید هر دو همزمان باشند؟ البته استاد فرمودند الان اپلای بکنم همین الان....سپاس
    امکان دریافت اسکالرشیپ پس از اپلای و ادمیشن هم وجود دارد و همانطور که استاد کفته اند پذیرش شما می تواند قبل از زمان باز شدن مجدد پذیرش درخواست اسکالرشیپ و درخواست شما و سپس دریافت /عدم دریافت اسکالرشیپ باشد. در این میان شما فقط اطمینان از دریافت اسکالرشیپ را تا زمان تایید آن ندارید و به نظرم اگر استاد و دانشگاه و تحقیق ایشان مورد نظر شماست بهتراست اقدام کنید. نهایتا اگر اسکالرشیپ تایید نشد و گزینه بهتری هم داشتید انصراف دهید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی~اصفهان

سلام دوستان...یه سوال داشتم خدمتتون...وقتی برا پذیرش از ما ریز نمرات میخوان قضیه اون بیست واحد عمومی که اکثرا دروس معارف اسلامی هست چی میشه؟یعنی حتی نمره اونها رو هم در غرب برا معدل قبول دارن؟!اصلا گیر نمیدن چرا دروس اسلامی رو تو معدلتون تاثیر دادن؟؟؟؟مخصوصا تو امریکا و اروپا؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط samanj1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان...یه سوال داشتم خدمتتون...وقتی برا پذیرش از ما ریز نمرات میخوان قضیه اون بیست واحد عمومی که اکثرا دروس معارف اسلامی هست چی میشه؟یعنی حتی نمره اونها رو هم در غرب برا معدل قبول دارن؟!اصلا گیر نمیدن چرا دروس اسلامی رو تو معدلتون تاثیر دادن؟؟؟؟مخصوصا تو امریکا و اروپا؟!
    سلام

اگر معدل کل دورۀ شما برای کمیتۀ پذیرش معیار باشه، کاری به محتوای دروس ندارند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    ببخشید چرا دوره دکتری را سه ساله است...هم تو استرالیا دیدم هم کانادا؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید چرا دوره دکتری را سه ساله است...هم تو استرالیا دیدم هم کانادا؟
    دوره دکترا که طول ثابتی نداره. هر چقدر تز تون طول بکشه. محدودیت قانونی دوره دکترا در کانادا بطور معمول از حداقل دو سال تا حداکثر شش سال تمام وقت است ولی خیلی کم پیش میاد کسی بتونه زیر چهار سال تموم کنه.

سلام.
    من با یکی از دانشجویان دانشگاهی که مد نظرمه صحبت کردم که کدام استاد فاند پژوهشی داره. اونم گفت فاند رو دپارتمان به بعضی از پذیرفته شده ها میده و ربطی به استاد نداره و اگه به استاد ایمیل بزنی همینو میگه.
    با این وجود بهتره من با اساتید اونجا مکاتبه کنم یا نه؟ مستقیما اپلای کنم کافیه؟
    ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام.
    من با یکی از دانشجویان دانشگاهی که مد نظرمه صحبت کردم که کدام استاد فاند پژوهشی داره. اونم گفت فاند رو دپارتمان به بعضی از پذیرفته شده ها میده و ربطی به استاد نداره و اگه به استاد ایمیل بزنی همینو میگه.
    با این وجود بهتره من با اساتید اونجا مکاتبه کنم یا نه؟ مستقیما اپلای کنم کافیه؟
    ممنون.
    به هرحال پذیرش در مستر یا PhD مستلزم پذیرش شما توسط استادی به عنوان سوپروایزر است که هم در زمینه مرتبط با بکگروند و علاقه مندیهای تحقیقاتی شما کار کند و هم به رزومه شما علاقه مند باشد که این دو امر میتواند از طریق مکاتبه تسریع و تسهیل گردد. ضمن اینکه اختصاص سوپروایزر و احتمالا معرفی دانشجو به کمیته پذیرش نیز در اینگونه دانشگاهها عموما از طریق استاد می تواند بهتر مدیریت گردد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

سلام
    این دانشگاه استون در UK یه پذیرشی برای 22تیر داره که من اصلا متوجه نمیشم چقد فاند میده؟ و ایا اینکه برای تمام رشته هاست؟ یعنی منم که محیط زیست هستم می تونم فول فاند بشم؟
    این 5000تایی که نوشته واسه هزینه خونه میده یعنی خیلی کمه و فول فاند حساب نمیشه؟
    ممنون
    Scholarship Description: The School of Languages and Social Sciences offers 3 scholarships towards tuition fees in the 2015/16 academic year. The scholarship will cover the full Home/ EU MA fee or award £5,000 for International and MSc (distance learning) students towards their fees. The scholarships are available to all students (full-time, part-time, on campus and distance learning) enrolling on LSS MA/ MSc programmes in 2015/16

Read more: Postgraduate Scholarships at Aston University in UK, 2015 Scholarship Positions 2015 2016
    http://scholarship-positions.com

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    سلام
    این دانشگاه استون در UK یه پذیرشی برای 22تیر داره که من اصلا متوجه نمیشم چقد فاند میده؟ و ایا اینکه برای تمام رشته هاست؟ یعنی منم که محیط زیست هستم می تونم فول فاند بشم؟
    این 5000تایی که نوشته واسه هزینه خونه میده یعنی خیلی کمه و فول فاند حساب نمیشه؟
    ممنون
    Scholarship Description: The School of Languages and Social Sciences offers 3 scholarships towards tuition fees in the 2015/16 academic year. The scholarship will cover the full Home/ EU MA fee or award £5,000 for International and MSc (distance learning) students towards their fees. The scholarships are available to all students (full-time, part-time, on campus and distance learning) enrolling on LSS MA/ MSc programmes in 2015/16

Read more: Postgraduate Scholarships at Aston University in UK, 2015 Scholarship Positions 2015 2016
    http://scholarship-positions.com
    Home fee منظور هزینه خونه نیست؛ شهریه دانشجوی بریتانیایی است. یعنی کلا پنج هزار پوند میده که کل شهریه دانشجوی اروپایی/بریتانیایی یا بخشی از شهریه دانشجوی اینترنشنال را تامین میکنه.

اگر بخوایم در مقطع دکترا پذیرش بگیریم و در ایمیل به اساتید زمینه هایی که در سوابق پژوهشی مون نیوده رو اعلام کنیم چقدر احتمال داره فاند RA اختصاص بدن؟
    مثلا من کارم سیستمهای هوشمند با ماشین لرنینگ هست. اگر بخوام تو زمینه ی پردازش تصاویر یا semantic web کار کنم احتمال اینکه قبولم کنن چقدر هست؟ قبلا هم یه کم با متلب پردازش سیگنال کار کردم ولی Image processing نه.
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)