صفحه 24 از 99 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

دوستان این المپیادهای دانشجویی که در ایران برگزار میشه تاثیری داره تو پذیرش چون جهانی نیستش حداقل رشته اقتصاد که میخونم اینجوری نیست. به نظرتون وقتمو بزارم براش یا کلا رو تافل و gre تمرکز کنم(برای قوق لیسانس)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Tahamh94 نمایش پست ها
    دوستان این المپیادهای دانشجویی که در ایران برگزار میشه تاثیری داره تو پذیرش چون جهانی نیستش حداقل رشته اقتصاد که میخونم اینجوری نیست. به نظرتون وقتمو بزارم براش یا کلا رو تافل و gre تمرکز کنم(برای قوق لیسانس)
    سلام

قطعا نمرات بالای TOEFL و GRE در مقایسه با رتبه المپیاد می تونند اثر خیلی بیشتری در پذیرش و fund ایفا کنند...
    ولی رتبه المپیاد (ولو داخلی) می تونه honor به حساب بیاد...
    قطعا اولویتتون رو باید روی نمرات زبان قرار بدید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام.
    من تا حالا سه ترم دستیار استاد بودم و دو ترم مدرس بچه های مجازی. میخواستم بدونم باید حتما گواهی مربوط رو از استادا بگیرم و برای دفتر پذیرش ارسال کنم؟
    ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام.
    من تا حالا سه ترم دستیار استاد بودم و دو ترم مدرس بچه های مجازی. میخواستم بدونم باید حتما گواهی مربوط رو از استادا بگیرم و برای دفتر پذیرش ارسال کنم؟
    ممنونم
    سلام

خیر...
    شما در CV اینکه TA یا instructor بودید و دروس و اساتید مرتبط به هر مورد رو ذکر می کنید..
    اگر بعدا کسی ازتون proof خواست، از اساتید مرتبط یا دانشکده نامه رسمی می گیرید و ارائه می کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    دوستان دانشگاه محل تحصیل چقدر تاثیر در پذیرش داره؟دانشگاه من علامه طباطبایی اقتصاد میخونم تو رشته خودم تو لیسانس دانشگاه خوبیه (رتبه 1) اما اینا کلا تاثیر داره؟ تو بعضی موضوعا تو فروم دیدم که افراد هم رشته هم معدل و نمره های زبانشونم نزدیک هم بود اما یکی ریجکت شد اما اون یکی چون از شریف بود فاند گرفت. حالا به حساب شریف بودن بزاریم. بقیه چطور؟

Junior Member

سلام .کدام کشور ها به مقاله بیشتر اهمیت می دهند تا معدل؟ .ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaria نمایش پست ها
    سلام .کدام کشور ها به مقاله بیشتر اهمیت می دهند تا معدل؟ .ممنون
    سلام

هیچ کشوری بیش از معدل، به سایر آیتم ها اهمیت نمیده و معدل، اولویت اول تمام کشورهای دنیاست. با این وجود، کشورهای مختلف برای جبران معدل، آیتم های مختلفی در نظر می گیرند. اگر بخواید مقالۀ شما مورد توجه ویژه ای قرار بگیره، طبعاً باید سراغ گزینه هایی برید که استاد محور باشند چون استادها معمولاً نظرشون به مقالات منتشر شدۀ با کیفیت جلب میشه.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Tahamh94 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دانشگاه محل تحصیل چقدر تاثیر در پذیرش داره؟دانشگاه من علامه طباطبایی اقتصاد میخونم تو رشته خودم تو لیسانس دانشگاه خوبیه (رتبه 1) اما اینا کلا تاثیر داره؟ تو بعضی موضوعا تو فروم دیدم که افراد هم رشته هم معدل و نمره های زبانشونم نزدیک هم بود اما یکی ریجکت شد اما اون یکی چون از شریف بود فاند گرفت. حالا به حساب شریف بودن بزاریم. بقیه چطور؟
    سلام

در مهندسی، سابقۀ خوب فارغ التحصیل های قبلی دانشگاه شریف باعث شده روی این دانشگاه نظر مثبتی داشته باشند. در هر رشته ای ممکنه این داستان وجود داشته باشه؛ حالا کمتر یا بیشتر. دانشگاه علامه هم از دانشگاه های خوب ایران در حوزۀ علوم انسانی هست که باید ببینید فارغ التحصیل های گذشتۀ دانشگاه شما، در کدام دانشگاه های دنیا سابقۀ خوبی به جا گذاشتند تا بتونید تخمین بزنید که فرصت های شما در اون دانشگاه ها، احتمالاً بیشتر خواهد بود.

در کنار این موارد، یک سری دانشگاه ها هستند که روی شهرت بین المللی دانشگاه پیشین متقاضی، نظر ویژه دارند که البته این دانشگاه ها، تعدادشون زیاد نیست.

موفق باشید.

دوستان سلام...میخواستم ببینم شانس پذیرش دکترا برای فارغ التحصیلان ارشد پردیس فردوسی مشهد چقدره؟برای دانشگاه های امریکا یا کاندا و با گرفتن بورسیه تحصیلی...

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamashrafzad نمایش پست ها
    دوستان سلام...میخواستم ببینم شانس پذیرش دکترا برای فارغ التحصیلان ارشد پردیس فردوسی مشهد چقدره؟برای دانشگاه های امریکا یا کاندا و با گرفتن بورسیه تحصیلی...
    سلام

مگه پردیس مشهد با فردوسی مشهد چه فرقی داره که تصورمی کنید باید اوضاع فرق کنه؟ برای موفقیت در فرآیند اپلای و دریافت فاند، باید رزومۀ رقابتی داشته باشید. مگر پردیس مشهد مشکل خاصی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)