صفحه 26 از 99 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 990

موضوع: سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام بر اساتید
    برای اینکه بتوانیم معدل پایین(لیسانس 14.5 و فوق 15.5) را تاحدودی پوشش بدهیم باید نمره زبان GRE ,و تافل حداقل چند باشه؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaria نمایش پست ها
    سلام بر اساتید
    برای اینکه بتوانیم معدل پایین(لیسانس 14.5 و فوق 15.5) را تاحدودی پوشش بدهیم باید نمره زبان GRE ,و تافل حداقل چند باشه؟
    خیلی ممنون
    سلام

نمیشه نسخۀ عمومی داد و بسته به این که رشتۀ شما چی باشه و هدفتون کدام دانشگاه باشه، عدد و رقم پیشنهادی میتونه تغییر کنه. اگر دنبال دانستن عدد شاخص و معیاری هستید که تا حد نرمالی امیدوار به رقابت بشید، تافل بالای 100 و GRE بالای 315 (و ترجیحاً بالای 320) میتونه باعث شکل گیری ذهنیت مورد نیاز بشه.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaria نمایش پست ها
    سلام بر اساتید
    خیلی ممنون
    به این نتیجه رسیدم که مهم ترین مسئله معدلتون نیست، بلکه همخوانی داشته های پژوهشی شما با استاد مربوطه است و این که چقدر میتونید قانعش کنید.

برای مثال، اسم استاد مربوطه که بیشترین قرابت پژوهشی رو باهاش دارید، توی Scholar Google جستجو کنید. بعدش مقالاتش رو بخونید و در ایمیلی که برای دریافت پذیرش می نویسید، از جزیی ترین مسایلی که توی مقاله اش ارائه کرده صحبت کنید. (خود من همین کار رو کردم.) مهم اینه که استاد مربوطه قانع بشه که شما تا حد خیلی زیادی می تونید "دستیار پژوهشی" اون باشید. بقیه مسایل یکمی حاشیه ای هستند.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

سلام
    خوب هستید
    من یه سوال داشتم
    متونید به من بگید در مورد معدل این یعنی چی؟
    Full Status Admission Minimum GPA Requirements:
    • 3/4
    • 14/20if Pass = 10/20
    • 16.5/20if Pass = 13/20

من داشتم مواد پزیرش رو می خوندم تو سایت دانشگاه ها که به این برخورد کردم و نتونستم متوجه بشم منظورش ازش چیه در مورد معدل

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط paymon نمایش پست ها
    سلام
    خوب هستید
    من یه سوال داشتم
    متونید به من بگید در مورد معدل این یعنی چی؟
    Full Status Admission Minimum GPA Requirements:
    • 3/4
    • 14/20if Pass = 10/20
    • 16.5/20if Pass = 13/20

من داشتم مواد پزیرش رو می خوندم تو سایت دانشگاه ها که به این برخورد کردم و نتونستم متوجه بشم منظورش ازش چیه در مورد معدل
    سلام

میگه معدل کل دورۀ شما باید حداقل یکی از این مورد باشه:

- 3 از 4 اگر مقیاس دانشگاهی شما، نمرۀ 4 باشه؛
    - 14 از 20 اگر نمرۀ قبولی در دانشگاه شما 10 باشه؛
    - 16.5 از 20 اگر نمرۀ قبولی در دانشگاه شما 13 باشه.

Junior Member

سلام به دوستان .
    نمیدونستم سوالمو باید کجا مطرح کنم . امیدوارم جای مناسبی باشه .
    معدل کل 15 و 2 سال آخر 16.30 . نمرات زبان خوبی هم دارم . تافل بالای 100 و gre بالای 320
    من قصدم از اپلای برای ارشد در کانادا و آمریکا ماندن و اقامت هست . دوست دارم بعد از تحصیل در زمینه big data و در کل data science کار کنم . کار آکادمیک را هم زیاد علاقه ندارم و کار در صنعت و کسب تجربه را ترجیح میدهم . البته در زمینه data هم اکثرا کار در صنعت و کاربردی هست .
    در زمینه big data هم برای کار باید با طیف وسیعی از پلتفورم ها و database ها و ابزار analytic آشنایی داشته باشم و دانش machine learning و الگوریتمک خوبی هم نیاز دارد .
    طبق جستجوی من اکثر دانشگاه ها بیشتر در زمینه machine learning و data mining دوره های ارشد و دکترا را ارائه میدهند . بعضی از دانشگاه ها نیز دوره هایی بخصوص نظیر big data یا data analytic in business و شبیه این را ارائه میدهند در کنار machine learning .

سوال من این هست : اگر برای computer science و گرایش machine learning اپلای کنم آیا باز هم به کار در صنعت در زمینه big data میرسم ؟
    مثلا اساتیدی هستند که data mining در زمینه تحقیقاتیشان هست ولی زیاد در آن زمینه فعال نیستند و یا بعضی دپارتمان های علوم کامپیوتر اصلا چیزی به نام data mining lab ندارند ولی اساتیدی دارند که در زمینه machine learning کار میکنند .
    آیا با تحصیل در حیطه machine learning و یاد گرفتن ابزارهای متفاوت آنالیز big data (کار با نرم افزار های apache hadoop مثلا ) به صورت خودآموز و جدا از دانشگاه باز هم میتوان به کار در big data امید داشت؟
    لطفا راهنمایی کنید .
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط drizzyamir نمایش پست ها
    سلام به دوستان .
    نمیدونستم سوالمو باید کجا مطرح کنم . امیدوارم جای مناسبی باشه .
    معدل کل 15 و 2 سال آخر 16.30 . نمرات زبان خوبی هم دارم . تافل بالای 100 و gre بالای 320
    من قصدم از اپلای برای ارشد در کانادا و آمریکا ماندن و اقامت هست . دوست دارم بعد از تحصیل در زمینه big data و در کل data science کار کنم . کار آکادمیک را هم زیاد علاقه ندارم و کار در صنعت و کسب تجربه را ترجیح میدهم . البته در زمینه data هم اکثرا کار در صنعت و کاربردی هست .
    در زمینه big data هم برای کار باید با طیف وسیعی از پلتفورم ها و database ها و ابزار analytic آشنایی داشته باشم و دانش machine learning و الگوریتمک خوبی هم نیاز دارد .
    طبق جستجوی من اکثر دانشگاه ها بیشتر در زمینه machine learning و data mining دوره های ارشد و دکترا را ارائه میدهند . بعضی از دانشگاه ها نیز دوره هایی بخصوص نظیر big data یا data analytic in business و شبیه این را ارائه میدهند در کنار machine learning .

سوال من این هست : اگر برای computer science و گرایش machine learning اپلای کنم آیا باز هم به کار در صنعت در زمینه big data میرسم ؟
    مثلا اساتیدی هستند که data mining در زمینه تحقیقاتیشان هست ولی زیاد در آن زمینه فعال نیستند و یا بعضی دپارتمان های علوم کامپیوتر اصلا چیزی به نام data mining lab ندارند ولی اساتیدی دارند که در زمینه machine learning کار میکنند .
    آیا با تحصیل در حیطه machine learning و یاد گرفتن ابزارهای متفاوت آنالیز big data (کار با نرم افزار های apache hadoop مثلا ) به صورت خودآموز و جدا از دانشگاه باز هم میتوان به کار در big data امید داشت؟
    لطفا راهنمایی کنید .
    با تشکر
    صنعت به مهارتهای شما بیشتر توجه میکنه تا به عنوان گرایش تحصیلی و رشته. نام آزمایشگاه دانشگاه و گرایش مربوطه مهم نیست. استادی را پیدا کنید که در زمینه big data کار به روز انجام بدهد و پروژه هایی داشته باشد که مهارتهای عملی شما بخصوص hadoop را تقویت کند.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

لطفاً در این تاپیک، از مطرح کردن سؤالاتی که تاپیک اختصاصی دارند خودداری کنید. تعدادی از پست های اخیر به دلیل مغایرت با قانون تاپیک، بدون ارسال پیام خصوصی، حذف شدند.

مدیریت انجمن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

با سلام
    دقیقا تو کدوم قسمت سایت دانشگاهها باید شرایط پذیرشو پیدا کرد؟؟
    بخشش خاصی داره؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan44 نمایش پست ها
    با سلام
    دقیقا تو کدوم قسمت سایت دانشگاهها باید شرایط پذیرشو پیدا کرد؟؟
    بخشش خاصی داره؟؟
    بخش Admissions رو نگاه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)